Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MARIJA87 - još jedna u nizu...

Stvarno mi nije jasno kako nekome, pa čak i onome s prethodnim pozitivnim ocjenama, nije bed sramotiti se za 50kn... :| Ideš ispasti korektan, pomogneš čovjeku, a on te bezobrazno i jadno prevesla... Sva sreća, postoji ona "sve se vraća, sve se plaća"...
2016 04 10
ne kontam. cura vam nije uplatila, ili šta? pa, kako je to prevara?
2016 04 10
ako sam dobro shvatila, kupilica inzistira na slanju, i uplatit će vam novac dok vi budete mogli slati paket..dok vi inzistirate da dođe do vas i kupi taj sako koji želi.. i sad je ona dobila negativnu radi čega? jer ne želi doći do vas i platiti vam na ruke? ,:( ,:( sam dobro shvatila?
2016 04 10
Ona je stavila na vašu negativnu koju ste joj dali, skroz drugačiju priču ,:( ,:(
2016 04 10
Stavite razgovor i jasno sve.
2016 04 10
Bome ni ja ne kužim... Ova priča o sakou a ti o kabanicama....
2016 04 10
i kako je na listi negativki? andreakod je samo stavila link na njen profil. ništa meni tu više nije jasno.
2016 04 10
ja nisam poslala upit ni za kakve kabanice. već za sako, i u komentaru ispod svoje negativne ocjene sam priložila copy/paste komunikacije.
2016 04 10
> Marija87: > ja nisam poslala upit ni za kakve kabanice. već za sako, i u komentaru ispod svoje negativne ocjene sam priložila copy/paste komunikacije. Marija...dali ste vi dobili svoj sako...a niste joj uplatili mozda?
2016 04 10
tu fali punooooooooooooooo poruka
2016 04 10
jedna šumom, druga drumom...Jedna sako, druga kabanice. Može print screen razgovora? c/p mi nije mjerodavan jer se može urediti...
2016 04 10
nisam joj ni adresu ostavila niti je ona išta poslala. rekla je da joj nije zgodno i pitala bi li ja ipak do borovja. meni to ne odgovara pa sam joj rekla da mi se javi kad joj bude bilo okej slati robu zbog ostalih obveza. nisam ostala pratiti dalje poruke jer i ja imam svog posla, ali onda me dočeka obavijest o povratnoj informaciji što je bilo poprilično čudno s obzirom na to da novce nisam uplatila jer nisam ni dobila podatke o uplati, niti je ona meni nešto slala jer nije podatke ni dobila (srećom, inače bi mi valjda puno ime i prezime i adresu sada povlačila po internetu).
2016 04 10
ajme stavis sliku razgovora i rijeseno, kopirati razgovor i nije bas pouzdano pošto si ga mogla malo uljepšat u svoju korist
2016 04 11
A ova druga u temi spominje kako je poslala kabanice.... Ne znam vise o cemu je rijec...
2016 04 11
o 10. aprilskoj sali
2016 04 11
1 2