Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Đon obraz sa 191 povratnom za 115kn

Pozdav evo priča ide ovako,prije ravno 6dana odlučim kupiti košulju od jedne krpičarke koja ima 191 povratnu sve divne i krasne,nakon 5 ominutnog ćaskanja ja fino uplatim lovu koja odmah sjedne na račun,naravno napomenem da slanje nije hića misleći naravno da nemora isti tren izaći sa posla otići kući i poslati,nego sutra...naravno ona napiše da neće stići danas nego sutra...ok,rekoh no frks,naravno sutra ništa,prekosutra dotična pita jel može poslati tiskom jer pošta šatro ne radi ja joj na to kažem da mi neće stići na vrijeme kad mi treba i da je to neodgovorno bla bla...samo da napomenem da sam uplatila 15kn za preporučeno,znači 12,5 preporučeno i ostaje 2,5kn požurnica znači stiže sutra da ga j....i naravno odjednom cura leti poslati šalje potvrdu da je poslala preporučeno al naravno nije ubrzala i naravno paket nije stigao sutra nego kroz 6dana od dana uplate...košuljica je naravno nestala sa profila čim je lova uplaćena...znači danas šok i nevjerica,dolazi košulja (koja je veličina 40 a u oglasu i meni u porukama je tvrđeno da je manji model tj 38 A NIJE!!! FLEKA OD KEMIJSKE OLOVKE,I ŠTO MI JE NAJODVRATNIJE SMRDLJIVA U PM,i to ispod pazuha+ustrajali smrad...joj što bi voljela da mi je netko od vas blizu da naleti na kavu i da to vidi...na moje poruke naravno ni mu ni bu,a vidjela ih je ...i to sve od cure sa 191 povratnom za 115kn???wtf??? šta mi je činiti?
2016 04 18
I 5kn za smrad i prljavo je previše. Koja je to biserka? Ostavila bih joj negativnu a i pronašla način za doći do svojih novaca. (nasjest na telefon, naći na fb..)
2016 04 18
reci koja, zalijepi negativku i traži lovu, inače čemu ovo....
2016 04 18
> KreativnoSelo: > I 5kn za smrad i prljavo je previše. > Koja je to biserka? > Ostavila bih joj negativnu a i pronašla način za doći do svojih novaca. (nasjest na telefon, naći na fb..) ma odvratno...ovo mi je valjda najgore iskustvo tu...i još se ona meni bahati u porukama kao da ju prijavim uskoku,da joj dam negativnu bla bla...ej sestro nisi bila u stanju oprati j košulju a bogami nisi ni letila da ju pošalješ,bljuuuuv i sad se pravi mutava
2016 04 18
> neboderka: > reci koja, zalijepi negativku i traži lovu, inače čemu ovo.... :') :') :') tražila sam lovu al ni mu ni bu,tj ponudila sam dvije opcije,ona je izabrala muk
2016 04 18
još ne znamo o kojoj čistunki je riječ.... jesi je stavila na crnu listu.... i usput mogla si doć kod mene po košulju :) krpice su poslovanje s rizikom, tako da to treba uvijek uzet u obzir, ja se obično kad nešto određeno tražim vratim na profile s kojima sam već imala suradnje...
2016 04 18
dat ću joj danas cajta da se oglasi sa povratom a onda ide negativna...
2016 04 18
> neboderka: > koš ne znamo o kojoj čistunki je riječ.... jesi je stavila na crnu listu.... i usput mogla si doć kod mene po košulju :) krpice su poslovanje s rizikom, tako da to treba uvijek uzet u obzir, ja se obično kad nešto određeno tražim vratim na profile s kojima sam već imala suradnje... bogami neboderka imaš li šta sa mašnom,jerbo moram biti fina idem na prvu pričest :') ne ja naravno nego idem nećaku :') :')
2016 04 18
imam s volančekima.... ali kak si ovu već platila, koštat ćete ta košulja za pričest..... x-)
2016 04 18
Uzas .tolike povratne nakupila pa sad ide zajebavat. :@
2016 04 18
to je što si i sama rekla, obraz ko džon, a ja kažem: Zemljo otvori se..... srama ni pod noktom, poslat takvu robu....
2016 04 18
> Mica004: > Uzas .tolike povratne nakupila pa sad ide zajebavat. :@ to je najgore što takve sa punp povratnih misle da su cjepljene,ono ja mogu sve stil...i još ona meni drsko da nju zaboli za negativnu i još se usudiš takvu robu slat...pa jbt ja se ovdje sve nešto klanjam u rukavicama,pa ovo pa ono...mislim stvarno dno
2016 04 18
toliko nezadovoljnih, a nitko da ostavi ikakvu povratnu, a ako ju i ostavi to je neutralna. cisto da se takve ne uvrijede. eh.
2016 04 18
ajmo prvo profil staviti pošto je gđica već 3 puta vidjela moje poruke ni mu ni bu
2016 04 18
> cipelitza: > toliko nezadovoljnih, a nitko da ostavi ikakvu povratnu, a ako ju i ostavi to je neutralna. cisto da se takve ne uvrijede. eh. već je ona meni rekla da nju zaboli za negativnu povratnu,mačka je opasna,jel mogu ja ovo prijaviti administratoru? Neću joj pustiti 115kn nema šanse...
2016 04 18
1 2 3 4 5