Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepoznate osobe stavljaju negativne povratne?????

Dobar dan drage žene! Eto to mi se danas desilo. Naime, meni nepoznata osoba (blackdevil )ostavila mi je negativnu kritiku u povratnima. Nikad sa ženom razgovarala ili ikako surađivala. Zar je to moguće? Kako se riješiti takvih povratnih, očigledno grešaka? Svi prijedlozi dobrodosli.Hvala!
2016 05 28
jedino da adminu kazes,samo ne znam kako će ona dokazati da niste surađivale?! ali svakako se javi njoj
2016 05 28
Već dugo nisam bila oštra na forumu pa ću sad. Smrde li moji odgovori na forumu? Često pomognem, odgovorim i ne dobijem ni običan ok. Ne treba čak ni hvala. Odbijam vjerovati da su tu sve sama djeca. Ne znam, možda vam nitko nikad nije skrenuo pozornost da je u komunikaciji pristojno dati povratnu informaciju. Pisala sam i brisala ovo dva puta , ali ostavit ću. Baš me to žulja. :P
2016 05 28
Mislim da ti njena povratna nece puno nastetiti, jer ostavila je 2 povratne, obe negativne. Odmah je jasno da je neka isfrustrirana klinka. Sigurno ce admin obrisati, ali bez obzira neznam tko bi je mogao shvatiti ozbiljno
2016 05 28
to može biti osoba koja te pozna pa to radi iz neke ljubomore, to može biti čak i neka tvoja - tobož najbolja prijateljica-
2016 05 28
Dosadno im u zivotu pa se bave glupostima, ako imate ostale pozitivne komentare ne zamarajte se s tih par...
2016 06 03
to su za mene nesretne i zato zle osobe kojima tuđe dobro smeta
2016 06 03
> flapperLust: > jedino da adminu kazes,samo ne znam kako će ona dokazati da niste surađivale?! ali svakako se javi njoj Hvala na savjetu!
2016 06 09
> RiverNakit: > Već dugo nisam bila oštra na forumu pa ću sad. Smrde li moji odgovori na forumu? Često pomognem, odgovorim i ne dobijem ni običan ok. Ne treba čak ni hvala. Odbijam vjerovati da su tu sve sama djeca. > Ne znam, možda vam nitko nikad nije skrenuo pozornost da je u komunikaciji pristojno dati povratnu informaciju. > Pisala sam i brisala ovo dva puta , ali ostavit ću. Baš me to žulja. :P Slažem se, u potpunosti!
2016 06 09
> Starbliss: > Mislim da ti njena povratna nece puno nastetiti, jer ostavila je 2 povratne, obe negativne. Odmah je jasno da je neka isfrustrirana klinka. Sigurno ce admin obrisati, ali bez obzira neznam tko bi je mogao shvatiti ozbiljno Ja sam bila šokirana, i zašto, i kako,i tko …????
2016 06 09
> SonjaSpoljaric: > to su za mene nesretne i zato zle osobe kojima tuđe dobro smeta Definitivno, samo zlo"
2016 06 09
> lola2312: > Dosadno im u zivotu pa se bave glupostima, ako imate ostale pozitivne komentare ne zamarajte se s tih par... Znam, ali mi smeta, nije to uredu. Zašto bi bilo tko morao to prihvatiti jer jednostavno ne može ništa učiniti?
2016 06 09
Večer drage žene! Možete vjerovati novo čudo, sami duhovi na krpicama. Ona famozna negativna kritika je nestala. Kako se pojavila tako i nestala …Bez iti jedne riječi, objašnjenja, ništa. Shvatila bi, svi griješimo,desi se ali niti slova. Tako da, tko god radi takve stvari je jako nekulturna osoba. Svasta nešto bi još rekla ali se ne želim nervirati. Zato, savjet svima :na svoj profil zakačite češnjak protiv vampira, a protiv duhova još nisam našla čime da ih otjeramo. Smisliti ću nešto. Svima lp! <3
2016 06 09
na mom profilu ćešnjak već visi, ali ne kineski,već pravi domaći češnjak a ti nemoj radit ništa samo razmišljaj i smisli nešto za te famozne duhove a za živce jedno pivce, pozdrav
2016 06 10
Evo sam postala žrtva i ja, Adminka je već kontaktirana. :,'( :,'(
2016 06 16