Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc -uplata postom

Evo,nadam se da smijem upitat savjet,naime prodala sam curi haljinu slikala mi je uplatnicu pa sam joj je poslala tj predala priji njenoj u splitu...eh sad uplatila je u petak 27.5 i ima zig uplatnica i sve izgleda u redu ali do dan danas novci nisu sjeli, iban na uplatnici je tocan, i podaci...ali novaca nema ja sam i po izlist isla...radi se o 300kn i to mi nisu mali novci pa me zanima jeste li i druge tolikocekale uplatu preko poste ili je ovo predugo
2016 06 04
Previse je dana proslo... Hm. Vjerujem da si preveslana. Ne znam da je itko toliko cekao da novci sjednu. Osim ako je greska u Posti i brzopletom tipkanju, iako cisto sumnjam.
2016 06 04
Da li ta korisnica ima povratnih informacija na profilu?
2016 06 04
Trebala ti je uplata biti vidljiva u roku jednog dana tj taj isti dan ako je uplaceno prijepodne ili sutradan ako je uplaceno popodne.
2016 06 04
27 je bio petak i ako je popodne uplaceno u pon ti je trebalo biti na računu.
2016 06 04
Izgleda sve u redu. Sta cura kaze na ti da ti nije uplata vidljiva na računu? Ja imam bas slucaj gdje je korisnica uplatila preko poste iznos bez poštarine iako ona tvrdi da je uplatila sve. Samo cini mi se da je prepravljala gore iznos na uplatnici jer dole tu kod podataka pise iznos koji mi je i sjeo. Pravi se luda očito i vec tjedan dana joj je problem 15 kn uplatiti a sve danas ce, sutra ce. A ja ne odustajem namjerno da vidim bas koliko joj obraz kosta :D
2016 06 04
Pa ručno pisana i mora biti kad je morala napisati kome uplacuje. Ili ni meni nije jasno sta su time željeli reci?!
2016 06 04
Mlada je,nista ni ona ne kuzi... Isla je do poste,rekla d aje zena sve provjerila i da je trebalo sjest ..eh sad ja sam izlist sve izvadila nigdje te uplate nema...rekla sam joj ako u ponediljak ne sjedne da ode to reklamirat ,iskreno sve me strah tog ponediljka da mi ispadne nista od novaca...inace u petak ujuteo je uplatila
2016 06 04
Ne ne,rucno nadodana kod ovog ziga broj 7 jer ne izgleda bas 'kompjuterski'
2016 06 04
I jos je jedna stvar cudna, vidite kako na vasem iznosu od 80kn provizija posti je 5kn a ovoj mojoj za 300kn 3kn i nesto... Nema logike vise nista
2016 06 04
Da, provizija na posti je 5 kn
2016 06 04
Jel ti ona to poslala tako uplatnicu iz daljeg slikano da se bas ni ne vidi dobro ?
2016 06 04
Kad se zumira moze se vidit
2016 06 04
Moja teorija je mozda da je iskoristila uplatnicu gdje je vec nekom uplatila,gdje nema obrisa od kemijske (ono jedva vidljivo) i naknadno ispunila moje podatke, ova sedmica izgleda sumnjivo mislim sve itgleda sumnjivo jer naposljetku nije mi majicu uplacivaa nego za haljinu... Ali eto nadam se da sam u krivu i da ce se ovo rjesiti
2016 06 04
Istina-provizija je na posti 5kn.ja jutros nesto slala pa pitala jer sam bila lijena ici do zagrebacke banke.kaze sluzbenica -5kn.buduci sam 2 uplate imala,opruzila ipak nozice do ZABE jer su to 2 ledo- medo sladoleda :) Poanta=3kn NIJE provizija na posti..sta bi rekli-pametnom dosta=prevareni ste :(
2016 06 04
1 2 3 4 5