Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pitanje o povratnima

Cure sta znaci kad nekome stoji da ima negativnu, medutim kad udem u profil, nidgi te negativne?
2016 06 19
Možda mu pogledaš samo povratne koje ima kao prodavač, sa strane još imaš za odabrati "O kupcu"
2016 06 19
možda greškom pokazuje da ima negativnu...svakako ako piše prođi po komenatrima, pa ćeš vidjet
2016 06 19
možda greškom pokazuje da ima negativnu...svakako ako piše prođi po komenatrima, pa ćeš vidjet
2016 06 19
Ma ima samo 1 poz i 1 neg, nije tesko prigledat sve :) Al negativne nema, bar je meni ne prikazuje. Ma to je onaj profil cije se Baldo klompe vrte na naslovnoj
2016 06 19
PetraBizik Frizerka 2013 03 28 Žao mi je što moram ostaviti negativan komentar,ali svatko bi to napravio na mom mjestu. Nadala sam se skroz poštenoj suradnji,a dobila sam ništa,ni odg. !!! Dogovarali smo se mjesec dana oko kupnji baldo ortopedskih klompi,poslala sam 30-tak slika sa svih mogućih strana,spustila cijenu 50kn,i još preuzela poštarinu,a ova članica krpica,"Frizerka" kada mi je trebala konačno uplatiti novac,nije odgovarala apsolutno niti na jednu poruku! Pre razočarana sam bila,jer sam u međuvremenu imala četiri starije,ozbiljne tete koje su bile zainteresirane za kupnju,a ja sam ih odbila,zbog čekanja na frizerku. bravo ja,jer sam naivna,a za "frizerku" hvala joj sto mi je obećavala frizuru u njenom salonu u Zg-u ,za koji dobro da neznam ime. time bi samo bilo još gore. Žao mi je draga, takav način ponašanja ovdje na krpicama ne funkcionira! 😕///
2016 06 19
Thx Fedora, ne znam zasto to meni ne pokazuje na mob.
2016 06 19