Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ima li ovdje psihologica?

Lijep pozdrav,zanima me ima li mozda netko ko je zavrsio psihologiju i da bi htjela sa mnom malo prodiskutirati o jednoj temi i udijeliti pokoji savjet? :)
2016 06 26
Moj ti je savjet da ako ti treba pomoc, potrazi strucnu. Tu se svakakve korisnice muvaju i netko ti iz zezancije moze reci da je psiholog, a nije. Ne bi vjerovala sto nekima tu pada na pamet. Sigurno ima i nekih foruma gdje se moze postaviti pitanja bas strucnim osobama. Nije ti ovaj forum bas mjesto za to.
2016 06 26
Slažem se sa Daisy.. Ako želiš stručni savjet ne ovdje, ako želiš svačija mišljenja onda možeš..
2016 06 27
Dale ste joj dobar savjet...slažem se sa Vama Daisy i Majalike ( psihologija je temelj moje struke)...:)
2016 06 27
> SilaVila: > Dale ste joj dobar savjet...slažem se sa Vama Daisy i Majalike ( psihologija je temelj moje struke)...:) SilaVila pliz ako nije bed, koja je to struka kojoj je temelj psihologija, a nije psihologija..onak mislim mislim i ne mogu se smisilit..( može i inbox)-))
2016 06 27
doktore, ovdje na krpicama dobila sam kompleks manje vrijednosti svi se hvale, ova je psiholog, ova odvokat, doktorica.. pa što da radim doktor - hvalite se i vi
2016 06 27
> SonjaSpoljaric: > doktore, ovdje na krpicama dobila sam kompleks manje vrijednosti > svi se hvale, ova je psiholog, ova odvokat, doktorica.. pa što da radim > doktor - hvalite se i vi Hahahahah-)))
2016 06 27
ja ponekad ne govorim istinu, na kraju ipak priznam
2016 06 27
> SonjaSpoljaric: > ja ponekad ne govorim istinu, na kraju ipak priznam Ko prizna,pola mu se oprosti! :) :) :)
2016 06 27
tako selo kaže, hhh ..
2016 06 27
sad ću jednu ozbiljnu psiholog vam je super stvar al nemojte tražiti privatnog jer na kraju svih terapija ostat ćete bez gaća, pardon, stručno - potrošit ćete svu ušteđevinu
2016 06 27
Jel se moze traziti uputnica za psihologa? Moram li biti bas propali slucaj?
2016 06 27
ove teme se svi boje ko vrag od tamjana,
2016 06 27
Pa jel nisi već tražila psihologa tu na forumu?!?
2016 06 28
ja ne, tražila ga cura od razvedenih roditelja koja se vezala za dečka samo da ne bude sama i ovdje od nas dobila jako dobre savjete, ovo je drugi slučaj čini mi se
2016 06 28
1 2