Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sto da radim

Dakle prije 7 dana sam imala zamjenu sa jednom korisnicom htjela je da joj posaljem postom prioritetno da joj brzo stigne jer ide na more rekoh ok i brzo poslala,ona da ce meni tiskom no ni dan danas paketa nema njenog niti mi je sifru poslala a na tisak idem svaki dan ko glupaca pitat niti se vise prijavljuje.Cudno mi to posto ima 80 inesto pozitivnih al nikadpaketu nije trebalo vise od cetiri dana
2016 07 05
potraži ju na fejsu ili u imeniku neki broj tel/moba..
2016 07 05
A štoo da radimm kada odu prijatelji moji??? kadao ode paket moj,,a drugi nije došo?? A nemaš šta, počekaj još malo..možda je što iskrslo ili pokušaj do broja moba..
2016 07 05
pa ako joj je bila hića, očito je otišla na more, a na tvoj paket zaboravila...
2016 07 05
Vjerojatno je otišla na more, a tvoj paket nije poslala...ostaje ti nada da će ga poslati kad se vrati. Kao što su ti druge korisnice rekla probaj doći do broja telefona pa ju kontaktiraj
2016 07 05
Stavi link ovdje i sibni negativnu pa ces vidit kako ce se javit. Koje more i koja hica? Znala je preuzet a nije znala poslat. Ma vidi molim te! Bezobrazluk samo takav!
2016 07 05
meni tete na tisku rekle da je rok 6 dana za paket :/
2016 07 05
Slazem se nefertiti jos mi je rekla prije 6,7 dana da je poslala al javit sifru kasnije malo sutra mogla sam i ja tako imam male bebe doma ne stignem ja poslat je..... valjda sam preblaga pa ne ostavljam neg a trebala bi
2016 07 05
Jedino se bojim da ce i onameni
2016 07 05
Nema ona tebi zasto ostavit, ako ostavi admin ce obrisat. Ako je mogla ic predignit onda je mogla i poslat, kakva zurba
2016 07 05
> nefertiti111: > Stavi link ovdje i sibni negativnu pa ces vidit kako ce se javit. Koje more i koja hica? Znala je preuzet a nije znala poslat. Ma vidi molim te! Bezobrazluk samo takav! Ovo. Tolika joj je hića da je uredno pokupila paket a tebi nije poslala. Btw, čemu strah od osvetničke povratne? Imaš vašu konverzaciju kao dokaz. Imaš šifru poslanog paketa kao dokaz.
2016 07 05
> mara0304: > meni tete na tisku rekle da je rok 6 dana za paket :/ Ma sve i da je poslala to se ne radi tako. Btw, ako je poslano vidi se paket u najavi, pa valjda bi MarijanBerket to rekli na Tisku kad je pitala. Osim toga, kad nekome nesto saljes bilo zamjena bilo prodaja, ne mozes dignut glavu i ne prijavljivat se danima nakon toga na Krpice bez da pitas jel stiglo i jel sve ok i da uopce ne das sifru paketa kao ova korisnica
2016 07 05
Radi se o korisnici pompeii64 ne mogu kopirat link
2016 07 05
Nasla je i na fejsu i poslala poruku neka mlada cura srednjoskolka pa cu vidjet
2016 07 05
Da pardon ima i 127 povratnih
2016 07 05
1 2