Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

sto da radim

Ma da ima i 500 povratnih ovakvo ponasanje je uzas. Ako je vec znala sa ide na more onda je tribala to ranije poslat a ne ocekivat da se njoj posalje jer joj se zuri a druga strana neka ceka. I to bez rijeci ili isprike
2016 07 05
Ma gle...I da je ne znam kakva žurba, možeš dogovoriti s ukućanima, frendicom...isusom, slanje . Ostaviš im koju kunu za uslugu i ne obrukaš se kao zadnja.
2016 07 05
> nefertiti111: > > mara0304: > > meni tete na tisku rekle da je rok 6 dana za paket :/ > Ma sve i da je poslala to se ne radi tako. Btw, ako je poslano vidi se paket u najavi, pa valjda bi MarijanBerket to rekli na Tisku kad je pitala. Osim toga, kad nekome nesto saljes bilo zamjena bilo prodaja, ne mozes dignut glavu i ne prijavljivat se danima nakon toga na Krpice bez da pitas jel stiglo i jel sve ok i da uopce ne das sifru paketa kao ova korisnica Slazem se upotpunosti s tobom. A isto tako kad je netko kupac mislim da je opća stvar kulture javit se prodavaču i reći jel stigao paket, jel zadovoljna ili nije i u krajnjem slučaju ostavit povratnu.Bas mi je otvaračica teme nedavno bila kupac i nije se baš pokazala. Nakon 20 dana rezervacije mislim da sam zasluzila bar HVALA ako ništa drugo...
2016 07 05
> annx1985: > > nefertiti111: > > > mara0304: > > > meni tete na tisku rekle da je rok 6 dana za paket :/ > > Ma sve i da je poslala to se ne radi tako. Btw, ako je poslano vidi se paket u najavi, pa valjda bi MarijanBerket to rekli na Tisku kad je pitala. Osim toga, kad nekome nesto saljes bilo zamjena bilo prodaja, ne mozes dignut glavu i ne prijavljivat se danima nakon toga na Krpice bez da pitas jel stiglo i jel sve ok i da uopce ne das sifru paketa kao ova korisnica > Slazem se upotpunosti s tobom. A isto tako kad je netko kupac mislim da je opća stvar kulture javit se prodavaču i reći jel stigao paket, jel zadovoljna ili nije i u krajnjem slučaju ostavit povratnu.Bas mi je otvaračica teme nedavno bila kupac i nije se baš pokazala. Nakon 20 dana rezervacije mislim da sam zasluzila bar HVALA ako ništa drugo... and the plot thickens...uglavnom one koje prozivaju imaju i same putra na glavi. majalike, jesi obrisala nedozvoljeni artikal? maca papala jezik? na svakoj temi soliš, a sebe ne vidiš..........
2016 07 05
> annx1985: > > nefertiti111: > > > mara0304: > > > meni tete na tisku rekle da je rok 6 dana za paket :/ > > Ma sve i da je poslala to se ne radi tako. Btw, ako je poslano vidi se paket u najavi, pa valjda bi MarijanBerket to rekli na Tisku kad je pitala. Osim toga, kad nekome nesto saljes bilo zamjena bilo prodaja, ne mozes dignut glavu i ne prijavljivat se danima nakon toga na Krpice bez da pitas jel stiglo i jel sve ok i da uopce ne das sifru paketa kao ova korisnica > Slazem se upotpunosti s tobom. A isto tako kad je netko kupac mislim da je opća stvar kulture javit se prodavaču i reći jel stigao paket, jel zadovoljna ili nije i u krajnjem slučaju ostavit povratnu.Bas mi je otvaračica teme nedavno bila kupac i nije se baš pokazala. Nakon 20 dana rezervacije mislim da sam zasluzila bar HVALA ako ništa drugo... To da. Stvar opce kulture kako i sama kazes. Imam ih i ja s nedostatkom iste. I to podosta
2016 07 05
Ostavit cu negativnu bas zbog bezobrazluka necu ja poludit bez par krpa mada vrijednost kupaceg i crop topa je preko 200kn potpuno novi sa etiketom ako se javi i posalje obrisat cu
2016 07 05
možda je zbog nečeg ranije odjurila na more pa nije stigla poslati paket,.nepredviđene situacije se događaju jedino ti je barem mogla javiti ili ispričati se
2016 07 06
1 2