Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Imam dva pitanja!

Moje tisak tete su malo starije i poprilično drčne (pogotovo jedna od njih koja zna okrenut očima kad tražim formulare za doma ko da idu iz njenog džepa, dugo joj treba da nešto utipka, žena je pred mirovinom i teško se snalazi a stalno joj proširuju opseg posla i uvode novotarije :/ ). Kada nestane formulara ili, kao danas, S kutijica ne propustim im reči da ih jeba njihov gazda Todor! :')
2016 08 03
Evo ja imam samo riječi pohvale za svoje tete na tisku...pretežno sam sa svima na ti, jako su ljubazne. Danas sam npr slala jedan paketic i obzirom da smo bili na putu za plažu, u autu živčana djeca i nadr...tata koji mora stati na Tisku, samo sam joj pružila paketić,ispunjen formular i 20 kn, i poslala pusu, ženi je bilo jasno zasto žurim...i imam potpuno povjerenje u nju da ga je poslala, a papirić me čeka na tisku i dobit ću ga slijedeći put kad prođem...
2016 08 03
Moje tete na kiosku su isto odlicne, uvijek raspolozene :) vec smo si postale super koliko ih cesto posjecujem :) kutija koje god velicine i koverti uvijek ima..i uvijek one manje stvari saljem kovertom, ako idem na neki drugi kiosk kad imam tako npr majicu neku tanku, ogrlicu i slicno, ja to doma stavim u svoju kovertu, donesem na kiosk i nitko mi nista ne kaze, kao da oni znaju sta je unutra :)
2016 08 03
Mogu one biti zbog naravi posla ovakve ili onakve, živčane i neugodne, ali ima dva kioska na kojima su te žene uvijek divne i pristojne i ugodne i pravo mi zadovoljstvo kod njih doći, pa koji put i kupim nešto što nisam ni mislila...a na jednom vidi čuda uvijek je nepristojna i da prostite nadr..... i negoduje i komentira i sl..a jedna je uvijek ko lešana riba, ni mu ni bu...odradi šutke i nikom niš..to je od ovih nekoliko gdje češće odem..a druge ne znam osim onaj put kad bi došla ..samo meni to više sve izgleda ko stvar karaktera...Ako si ugodan prema ljudima onda si i na poslu takav, ok, moš imat loš dan pa bit nepristojan il ljut ponekad, al ne može to biti svaki put tako...
2016 08 04
ja imam doma par S kutija, ha, ha što će se s njima dogoditi? završit će u smeću, potpuno nove, korištene samo po jednom....fućkaš ekologiju i stabla...
2016 08 04
> sanjaurban: > ja imam doma par S kutija, ha, ha > što će se s njima dogoditi? > završit će u smeću, potpuno nove, korištene samo po jednom....fućkaš ekologiju i stabla. Lijepo ih odnesi u reciklažu, a možeš ih iskoristiti za slanje paketa poštom. Ja nakit šaljem u kuvertama. Stavim u svoju kuvertu i onda njihovu. Nikad nisu odbili.
2016 08 04
ja živim u manjem mjestu pa nisam imala problema s nestašicom kutija, ali sam prijetila u zadnje vrijeme i to mi je i teta rekla - pucaju im one naljepnice s kojima se lijepi kutija. meni moja teta uvijek zalijepi selotejpom ako puca ili je pukla ali to se prije nije dogadalo
2016 08 04
> laurai7: > ja živim u manjem mjestu pa nisam imala problema s nestašicom kutija, ali sam prijetila u zadnje vrijeme i to mi je i teta rekla - pucaju im one naljepnice s kojima se lijepi kutija. meni moja teta uvijek zalijepi selotejpom ako puca ili je pukla ali to se prije nije dogadalo To je istina za pucanje tih naljepnica..stigla mi ovaj tjedan tri paketa i na sva tri bilo popucano
2016 08 04
Zadnje vrijeme se zna dogodit da budu već puknute i to sve...i nekako malo ožete..nezz, al tete zalijepe onim smeđim i sve pet..
2016 08 04
Koma...ja saljem postom, brze je i kako god zapakiras prolazi....
2016 08 04
1 2