Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smellingfetish

Bok cure, ne pratim baš forume pa ne znam da li je bila tema o ovom friku. Žao mi je što ću mu sj... diskreciju, ali umirem od znatiželje. Kakva su Vaša iskustva sa dotičnim? Prodajete li mu nošeno rublje? Mislim, robica je robica i ima nas svakakvih... hahaha... Hajde, nemojte se sramiti ako ste mu nešto i prodale a vjerujem da Vas ima dosta. Plaća li zaista? Kakav je način isporuke? (sumnjam da ostavlja podatke za slanje) Prenosim poruku u cjelosti: smellingfetish Bok, Imam jednu ponudu,mozda tebi neobicnu,ali ako nisi za,zanemari i oprosti na smetnji!! Svatko ima svoj neki fetish i skivene zelje pa tako i ja Trazim,kupujem noseno,ne oprano sljedece : gacice,tangice,carapice,najlonke,starije tenisice,balerinke,stikle...sve to ili nesto od toga...bitno da je noseno dosta i ne oprano prije slanja!!Mislim ozbiljno i apsolutnu diskreciju trazim i nudim...i dobro placam,prema dogovoru!Nakon sto obavimo posao,kao da nista nije ni bilo!! eto...ako si za,kazes sto bi poslala,poslikas to i dalje dogovorimo cijenu i sve detalje...a ako nisi za...jos jednom sorry na smetnji! pozz prije 1 dan,
2016 09 01
Vise cura je već otvaralo x tema u kojima su se zalile da na kraju nikad ništa ne kupi. x-) Ne trudi se. :') Drago mi je da je još živ, neko vrijeme nisam nista čitala o njemu . :D Svaki put sa drugog klona ali prakticki uvijek kopipejsta istu poruku.
2016 09 01
imate li možda link?
2016 09 01
On želi da mu se fotka to što "želi kupiti" pa mislim da on u stvari skuplja te fotke i d... na njih. Vjerovatno mu je to cilj a ne stvarno nešto kupiti pa bilo to i nošeno :)
2016 09 01
> SanjaMoric: > On želi da mu se fotka to što "želi kupiti" pa mislim da on u stvari skuplja te fotke i d... na njih. Vjerovatno mu je to cilj a ne stvarno nešto kupiti pa bilo to i nošeno :) Pogodila si :) To kad kaže da poslikaš misli da poslikaš tange,čarape,gaćice....na sebi obučene :') Dalje ne znam kako ide suradnja,tu smo stali pregovarati :')
2016 09 01
Baš me zanima hoće li mu nakon ovakvih poruka blokirati profil... eto zanima me....
2016 09 01
> marconipero: > Baš me zanima hoće li mu nakon ovakvih poruka blokirati profil... eto zanima me.... Ljubomoran na konkurenciju? :')
2016 09 01
Ne. Nije mi to nikakva konkurencija, bez brige. Vidim dobro se zabavljaš jel?
2016 09 01
Uvijek :") Kaj ti je crko pogon u centru za humor? Opusti se malo, nije ovo globalna urota protiv tebe. :P
2016 09 01
Dobar ti nakit. Al fakat. IMaš kaj muško?
2016 09 01
Oki doki, sorry :)
2016 09 01
> marconipero: > Baš me zanima hoće li mu nakon ovakvih poruka blokirati profil... eto zanima me.... Pa ako do sada nije blokiran vjerojatno niti neće
2016 09 01
> LJILJKANA: > > marconipero: > > Baš me zanima hoće li mu nakon ovakvih poruka blokirati profil... eto zanima me.... > Pa ako do sada nije blokiran vjerojatno niti neće Bloka adminka, ako se dovoljno kokosiju pobuni da su se osjetile uznemirene ponudama. ;)
2016 09 01
Da, stara priča krpica.... Ako se urote protiv tebe makar apsolutno niš nisi skrivil, dovoljno je da si muško... odma blok... I nema objašnjenja zašto... Samo blok i odjebanac... hahahahaha, jaoooo kako nemaju život pa onda tu gospodare i iživljavaju se hahahaha
2016 09 02
Nije mu čak ni problem prodati nošeno, ali on ne kupuje, već skuplja fotkice s toga ga ne branite, jer je to varalica. Koliko sam shvatila, nije još nikad kupio. Evo, ako se varam, nek se jave one koje su tržile s njim :) Ne sramite se, prodaja je prodaja. On je frik a ne vi koje ste mu eventualno prodale
2016 09 02
1 2