Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nečuveno....

> MilaElena: > Evo ja, s obzirom da sam češće kupac, nego prodavač, imam obrnuta iskustva. Često me otpile kad molim mjerenje. Znači, točno kažem koje mjere želim, ne svaku sitnicu, i već mi se 5,6 puta dogodilo da mi se prodavač ne javi, a prijavljuje se. Valjda za neke aktualne artikle znaju da će prodati i bez truda?! Bas tako..takve se vode onim "sto bi ja njoj slala mjere i ostalo kad ce već otići kad se netko javi i zatraži samo podatke za uplatu bez dodatnih pitanja" Užas 👎
2016 09 03
Evo i ja čekam gospođu koja me trazila podatke za maskicu pa evo već 2 dana ništa. Mislim nemam ništ protiv toga da pričekam uplatu par dana, al bar da mi se onda to i kaže a ne da ne bude ni glasa. Ili ako je već odustala od kupnje pa da mi bar to javi. Znači ništa a prijavljuje se haha
2016 09 03
Ja sam nedavno jednoj priljepila neutralnu jer me tražila slike i mjere i čak ni na moj upit nakon toga, idući dan, da li je odustala, nije mogla napisati "da". To je 10 sekundi posla i sve govori o kulturi osobe. I onda mi se javila za 2-3 dana kad je skužila neutralnu i prijetila mi se adminima i ne znam čime... :') Maknula sam jer mi se nije dalo natezati s takvom osobom, ali idu mi na živce takve korisnice. Ako mi oduzimaš vrijeme i tražiš dodatne podatke, udostoji se napisati "neću". Možeš i "neČu", samo napiši nešto :s
2016 09 03
Potpisujem.> Monifique: > Ja sam nedavno jednoj priljepila neutralnu jer me tražila slike i mjere i čak ni na moj upit nakon toga, idući dan, da li je odustala, nije mogla napisati "da". To je 10 sekundi posla i sve govori o kulturi osobe. > I onda mi se javila za 2-3 dana kad je skužila neutralnu i prijetila mi se adminima i ne znam čime... :') > Maknula sam jer mi se nije dalo natezati s takvom osobom, ali idu mi na živce takve korisnice. > Ako mi oduzimaš vrijeme i tražiš dodatne podatke, udostoji se napisati "neću". Možeš i "neČu", samo napiši nešto :s
2016 09 03
joj mene je jedna gospoa čekala točno 23 dana,.bio je veliki iznos i trebalo mi je vremena da skupim novce,.drugi su joj nudili više za taj artikl ali ona ga je meni obečala i držala se toga,svaka joj čast!
2016 09 03
deklarirane velicine ponekad nista ne znace, nekad je vel. S velika kao L, a nekad je L kao S I treba mjerit ako to kupac trazi, isto tako ista stvar na dva čovjeka nece isto stajati kad smo svi razlicito gradeni, netko je vislji/nizi, vece/manje sise, jaca ramena/slabija ramena, duze noge/duzi trup, sire kosti u bokovima/uzi bokovi...npr. netko moze biti visok i mrsav da bi mu po sirini pasao S, ali po duzini rukava/nogavica S mu moze biti prekratak jer je covjek visok dok bi mu XL velicina bila presiroka, a po duzini taman
2016 09 03
Ma ne radi se tu o mjerama, to je ok tražit, nego npr. na slici tri majice koje se savršeno vide a ona te pila da joj slikaš lijevu pa onda desnu od te pa onda još ovo pa ono i onda hvala ili se više ne javlja. To me živcira.
2016 09 03
Ovdje je praksa da što manje cijene staviš više te maltretiraju...a stavim predmet četiri puta jeftinije nego u trgovinama..novija roba...uvijek podilazim kupcu sa dodatnim slikama...ali nekulturno odustanu, kao da je teško napisati sory odustajem našla sam povoljnije..nikoga ne želim nagovarati... važno je da onaj tko kupi nosi odjeću...
2016 09 03
desava se,a ovih dana mi se pogotovo desava da se javljaju za zamjenu,a na profilu mi iskuljucivo pise da nisam za zamjene.... :| :s
2016 09 03
Meni se događa da cure koje traže dodatne slike i mjere na kraju ne kupe niti se jave.. Dok se s nekima bez problema dogovorim kroz tri poruke 😊
2016 09 03
Evo da se i ja prikljucim raspravi... neki dan me kupac cima za djecju jaknicu,kakav je materijal, jel jesenska ili zimska, jel to zadnja cijena, moze li onda barem besplatna postarina (jakna 50 kn), ajde pristanem,dajte mi podatke da uplatim i ostavlja svoje i onda cekam dva dana ono nista.... posaljem joj poruku zar je odustala, ona pise - baka je kupila jaknu negdje drugdje.... uh sto sam bila ljuta-ne zato što nije kupila, već sto radi majmuna od mene 😠. Pa ljudi stvarno nemajju više nikakve kulture, a da ne pricam koliko sam puta odbila kupca jer sam cekala uplatu od drugog kupca koji naravno nije nikada poslije uplatio
2016 09 03
1 2