Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pa ovo je za nepovjerovat..

Bome,zabuna samo takva...tako i ja,vel.xs,s...vec M visi po meni ko satorsko krilo...mozda se doticna doista zbunila,iako,ne kuzim taj nacin razmisljanja...njoj je mozda ok da to tako visi po njoj,ali to je subjektivan dojam i u ovom slucaju nametnut,ako je zakljucila da ce tebi biti ok 10 brojeva preveliko,to je nesto sto se iskomunicira potkrijepljeno i slikama. Stekla sam dojam da je kupcima najbolje da unatoc oglasu traze doslovce slike iz svih uglova,ukljucujuci i slike etiketa,te zatraze jos dodatno i mjere (takodjer je moguce poslikati s krojackim metrom),te tek onda odluciti se za kupnju...i jos strepiti kako ce proci suradnja. Da skratim...smatram da vecina ofrlje,sorry cure ali je tako,bace majicu na krevet,pod,vjesalicu,opale sliku,napisu sture info i onda ocekuju da ce kupac sve ovo ostalo sam pretpostavit ili u najboljem slucaju odsanjat...
2016 09 30
Gledala sam na googlu, pise da je univerzalne vel, da kad se stavi remen bude uska. A na njoj je oznacila vel 36., a kako je je većina odjeće S/M nisam imala razloga pomisliti da bi ikako mogle biti 46 haha. I posaljem joj por, kao da je majica oke, ali ovo ne. Da sam razocarana bla bla, ona na to meni,: i meni je sve stiglo, okej je sve. I ja joj opet napisem kako ja nisam zadovoljna itd itd, al sad me ignorira.
2016 09 30
29.08. uplatila sam 100kn (tj.kupila supersport bon jer je gospođica tako htjela) i poslala ga ženi..nakon što ga je aktivirala, rekla je da mi je poslala tenisice..tražila sam da mi pošalje šifru-ništa.. Sljedećih tjedan dana sam svaki dan pitala za šifru i uvijek je bio izgovor da nije doma, da nije kod nje, javit će mi čim stigne.. Ništa..niti paketa niti šifre.. Svaki drugi dan sam morala ići u grad i plaćati prijevoz samo da vidim da li je paket došao.. Ni traga paketu, a šifru mi ne šalje.. Žena kaže da se paket vratio na kiosk s kojeg je poslan (u Ozlju nije niti bio) i da ga je poslala natrag i pošalje mi sliku sa kompjutera (vidi se da je ekran) gdje kreira na webu paket.. Provjeravam par dana za redom, ne postoji paket pod tom šifrom.. Opet molim da mi pošalje ispravnu šifru, onu koju je dobila na papiriću iz kase.. Kaže da će ona otići vidjet na kiosk s kojeg je poslala, ali i dalje mi ne želi poslati šifru.. Ne kužim u čemu bi bio takav problem poslati šifru.. Naravno, paket ni taj tjedan nije došao i molila sam da mi vrati novce i nekoliko puta poslala broj računa Kaže da može..to je bilo oko 09.09. Svaki dan ju molim da mi uplati novce, tu i tamo odgovori da bude..ok, navodno je prošli tjedan bila u Sloveniji, pa je u petak javila da će sigurno uplatiti do navečer..poslije se opet ne javlja.. Danas je 30.09. Žena me doslovno ignorira od 16.09., ne želi ni odgovoriti.. I još me blokirala.. Niti novaca niti tenisica..
2016 09 30
Ne znam šta bi sad trebala..
2016 09 30
Morrison,imate li bilo kakve podatke te korisnice,ime,prezime,broj telefona,ista? 9.09.je bio davno i sve se bojim da paket vidjeti necete...
2016 09 30
Imam ime, prezime, adresu i broj telefona..16.09. je zadnji put odgovorila da će mi do navečer uplatiti, i od tada ne odgovara na poruke ni na broj telefona (a isporučene su) ni na viber (tako smo se ranije čule, isto su bile isporučene).. Jučer sam joj poslala poruku, bila je isporučena, a danas mi je došlo da nije moguće poslati poruku niti zvati na taj broj..blokirala me..
2016 09 30
Morrison trebali ste se pozdraviti s njom čim ste pročitali da traži uplatu preko supersport bona. Žao mi je, ovo je klasična prevara.
2016 09 30
Ja znam da 100 kn nije neki preveliki iznos, ali nije u redu..
2016 09 30
Korisnica ima dvije negativne prije vaše suradnje ...uplaćivati novac ovako putem bona ili supersporta nije pametno jer tako operiraju kradljivci (pročitajte temu povratnic) nadam se da cete dobiti lovu nazad (vidim da je jednoj krpicarki vratila)
2016 09 30
A jbg, uvijek nekako imam vjere u ljude, i uvijek ja nadrapam.. Tu na krpicama se zove lucija1102
2016 09 30
A da, zato sam i mislila da bude sve ok..
2016 09 30
Morrison,ja isto citam njene povratne i iskreno se pitam...zeno,gdje ti je bila pamet??? Citati povratne informacije! Tome sluze,a ne ko ukras da popune profil...zenu je natezala radi 700kn,onoj dudazg nikad vratila,a sad ste tu i Vi,a sistem po bonu...misliti prije kupnje,pretraziti po googlu po imenu i prezimenu dal je se negdje spominje...ima tu i dr.stranica gdje se obavlja kupnja ili prodaja.
2016 09 30
Hvala <3 Držim fige da napravi povrat. Kamo sreće da se javi netko tko ju osobno poznaje...
2016 09 30
Napisala sam.. 😊 A čitala sam povratne..sve ok, a ovoj je vratila novce..onu drugu negativnu nisam uspjela jer mi mob jako šteka.. Sad ništa ne mogu..
2016 09 30
Kako cure uopće funkcionira to preko bona? Moram priznat da nemam iskustva...
2016 09 30