Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dobar proizvod.....

Molim Vas ako ste isprobale kakav dobar proizvod protiv ispadanja kose i za jačanje korijena kose da mi preporučite. Hvala! :*
2016 10 02
Hmm ne znam za kemijski proizvod, ali mojoj mami je pomoglo ricinusovo ulje. Stavljanje na kosu 2x tjedno prije pranja kose preko noci :) Kroz mjesec-dva vec se sve vratilo u normalno stanje.
2016 10 02
Super i taj mi savjet vrijedi zlata jer još malo pa ću oćelaviti. ,:(
2016 10 02
Tinktura od koprive mislim da isto pomaze, a sve je to prirodno, nema kemije. Ima tu cura kaj rade to :) Ako je zbog stresa to bi trebalo biti efikasno.
2016 10 02
Imam tinkturu od koprive....još bi nešto direktno na vlasište jer sam sada prala kosu i pala u bed......koliko mi je samo otišlo u jednom pranju sad + ono kosice ko mišji repić kad sam skupila u ruku..... 8-) Ne znam što da mijenjam -klimu,posao,glavu da to prestane. ,:) Hranim se zdravo,vedra sam,nisam živčana......
2016 10 02
Hmm ako je to samo iznenadno a ne znas uzrok mozda da potrazis pomoc strucnjaka, ne zelim plasiti ali mozda se iza toga krije nesto gore ,:( Ako je samo stres onda ricinus fino minimalno 2x tjedno na kosu preko noci i trebalo bi pomoci :)
2016 10 02
Uvijek mi je na jesen tako,samo ove godine još i više......
2016 10 02
SilaVila probajte s ovim kupljen u Mülleru Bier shampo , super je prirodi bez konzervansa i bez mirisa ,od ječma kosa mekana sjanja i ne ispeda , oko 400 ml. košta oko 14.kn. proizvodi se u njemačkoj.
2016 10 02
Hvala, Stela......baš ću probati......:)
2016 10 02
SilaVila moja kćer ima problema s kosom, mada ima dugu i zdravu kosu, ali ispada kao i meni, sad pogotovo u jesen mi smo sretne s ovim šamponom Dobila sam preporuku od prodavačice koja radi u Mulleru.
2016 10 02
Idem odmah sutra po njega jer ovo što mene snađe sa kosom na jesen je užas! ,:(
2016 10 02
Mislim da će te s ovim biti zadovoljni. ;) sretno draga ,znam grozno ja imam kratku kosu, i gustu i užas koliko mi opada .
2016 10 03
Hvala! :*
2016 10 03
Nema na čemu draga i jača korijen kose .Super da ima kod nas u dućanu prirodno i da nije skupo. :")
2016 10 03
Da,baš nije skupo za divno čudo... :)
2016 10 03
1 2 3