Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Pramenovi..dobar frizer?

Drage moje..da li mi mozete preporuciti nekoga od frizera iz zagreba tko odlicno radi pramenove balayage ili ombre...a da mi ne unisti kosu kao frizerka zadnji put? I k tomu da cijena nije astronomska...moja kosa je tamnosmedja...zelim svijetlo smedje pramenove..hvala vam
2016 10 03
moja frizerka je zakon. evo meni je upravo radila rozi ombre a frendici balayage ;) zove se ana, radi u frizerskom šarm na ljubljanici.
2016 10 03
i da napomenem da mi je već frizerka sto godina i svašta smo prošle, iz crne u plavu, pramenove svih boja....
2016 10 03
uvijek preporučujem svoju frizerku. salon Limitless u Rudešu, žena je zbilja vrhunski kolorist.
2016 10 03
Frizerski salon Martina,Ulica grada Maintza 19 :) Preporuka! Imaš njihov cijenik na netu :)
2016 10 03
> mirnaz: > uvijek preporučujem svoju frizerku. salon Limitless u Rudešu, žena je zbilja vrhunski kolorist. da li imaju web?? ove druge sam pogledala na netu..hvala vam...ako ima još preporuka hvala
2016 10 03
Ja sam to radila u Studiu 42 u Dubravi, imam tamno smeđu i išla sam na flamboyage i posvijetlila malo..konačno zadovoljna bila:)
2016 10 03
> mirjanas: > > mirnaz: > > uvijek preporučujem svoju frizerku. salon Limitless u Rudešu, žena je zbilja vrhunski kolorist. > da li imaju web?? > ove druge sam pogledala na netu..hvala vam...ako ima još preporuka hvala ne znam za web, meni su blizu pa jednostavno skoknem do njih :-)
2016 10 03
> Frani127: > Frizerski salon Martina,Ulica grada Maintza 19 :) > Preporuka! > Imaš njihov cijenik na netu :) Hvala ti puuuno...gledala sam na facebooku njihove radove....i odabrala ih..možeš li mi dati ime od naijskusnije i najbolje frizerke u tom salonu ..ne znam koga da tražim..koja je najbolja?
2016 10 04