Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cudan upit

Evo malo cistim inboks i naletim na jedan razgovor od prije 2-3 tjedna. Cudan upit. Korisnica od mene trazi da joj poklonim nesto odjece jer joj kcer pjesaci u skolu (?!). Odem na profil, a povratnih informacija kao kupac ima prije tog upita, za vrijeme upita i kasnije. U razmaku od 2-3 dana. Dakle, kupovala je u tom periodu i to dobro. Je li jos netko primio takvu poruku? :D
2016 10 05
I mene je tražila da joj poklonim odjeću jer joj kćer ide u školu. Pa i moje cure idu u školu.
2016 10 05
i meni je poslala,i onda kad sam slikala sta imam nije joj se svidalo nista :D
2016 10 06
Da nisu povratne u rubrici kupac od osoba koje su nasjele na tu pricu?
2016 10 06
Tko je ta korisnica?
2016 10 06
Traži od tebe da joj pokloniš, pa će ona sutra prodavat :') :') i mene zanima tko je ta korisnica
2016 10 06
> amena1: > I mene je tražila da joj poklonim odjeću jer joj kćer ide u školu. > Pa i moje cure idu u školu. meni je rekla da joj kcer PJESACI u skolu... a kakav je to razlog? pa i ja pjesacim na posao, 2 km naprijed i 2 km nazad :D
2016 10 06
> IvkIvana: > Traži od tebe da joj pokloniš, pa će ona sutra prodavat :') :') i meni se cini da je ta prica ... :O :D
2016 10 06
u 2 mjeseca je skupila 22 povratne, vecinom kao kupac. zbilja mi je sad interesantan kljuc po kojem odabire od koga kupiti, a od koga pokusati umoliti robu. @smisnamala jedna od povratnih glasi "Dobra komunikacija, konkretan kupac bez zavlačenja i dakako uspjela suradnja, preporuka" pa nekako ne mislim da je poklanjanje u pitanju. Zbilja cudna osoba i cudan nacin vladanja na MK :D
2016 10 06
A ništa...ona koja ima neka maloj pokloni role..pa neće više pješačiti
2016 10 06
Da mi njoj skupimo za beemveja
2016 10 06
da nije to -knjigoljupka -?
2016 10 06
> SonjaSpoljaric: > da nije to -knjigoljupka -? Meni se ona javila za majicu koju sam poklanjala na profilu i poslije mi je upit i kasnije mi je rekla da nema za uplatit pt i ja ajde poklonim joj i kazem da cu joj poslat obicno na njenu odgovornist.. na kraju mislim da nisam ni hvala dobila... ehh moje dobre smjere, a povratne nisam ni gledala, za ptt ni 10kn da nema mi bilo cudno ali ajde ako je istina dat cu svojih 6 kn za pt, jer bi me bolilo da neko nema majcicu, a ja za par kunica necu propast, a mozda sam u goroj situaciji nego ona... ali ajde sve se kad tad vrati ;)
2016 10 06
Ista ta je mene pitala "Biste li imali mozda robice za pokloniti?" :| ,:(
2016 10 06
ja sam joj za malu poslala nešto robice, ako je za malu ok ako nije isto ok, propast neću
2016 10 06
1 2 3