Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kakva povratna

Kupila sam od cure 2 majice za 45kn.. pitala sam za oštećenja i jesu li isprane odgovor je bio da nisu ni ostećene ni izbljedile.. danas sam dobila majcice i odmah vidim na jednoj da je rasparana po šavu. Naravno nije velika stvar i ne mislim zbog toga sada 3 dana kukat trazit povrat jer je 5 min posla, ali opet nije uredu, još sam i pitala za oštećenja. Oko suradnje se nisam brinula nimalo jer ima 170 i nesto.. glupo mi je ostavit pozitivnu jer nije kako treba kako je receno i opisano a glupo mi je opet zbog toga dat neutralnu.. Rekla sam joj da sam odmah nasla rupu, da mi je to prvo upalo u oko i poslala sliku. rekla mi je da stvarno nije vidjela, sori, pitala jel na šavu ili pored i ispod napisala da su majice u super stanju i po niskoj cijeni.. Istina Stradivarius majice, za 45kn, ali opet je problem. Oglas je izbrisala koji nisam slikala, jer neznam bila sam 100% uvjerena da je odlična prodavacica i cure iz prijasnjih suranji su je jako jako hvalile,ali eto, a na slici je bas ta majica i taj cosak prekrivena s drugom majicom.. Pa sada nemam pojma šta i kako... Ajde pomagajte mi!
2016 10 06
Vrati majice ona tebi novce i to je to, stvarno ovo je sad previše i ja pucam kao tvoja majica koje si kupila, svaki dan se otvori tema ,došle hlaće i jakna poderane jednoj korisnici, onoj opet vesta ,tebi majice stvarno što se dešava s curama čemu to, ono što ja ne želim to je da ne dobijem poderanu robu, takvu robu i ne prodajem,oštećenu stvarno cure nije u redu.
2016 10 06
Slikajte majicu da znamo o čemu se radi Po mome ona bi vama trebala ostaviti pozitivnu čim ste uplatili a vi kako želite pozitivnu pa sa naznakom da se pazi ubuduće ili neutralnu...to je na vama
2016 10 06
Mislim da je to za neutralnu, bez imalo grižnje savjesti.
2016 10 06
Možda nije vidjela ,ali nije da se pravim pametna ,prije uplate ja uzmem majicu ili što je kupac tražio i sve dobro pregledam, i onda tek dajem podatke za uplatu, ovako što se tu radi radi se to, ti primiš i sašiješ, i opet te prodaju i takvu robu i dalje , mora se stopirat vračati robu tražit novce ,i da to prestane .
2016 10 06
> stela456: > Možda nije vidjela ,ali nije da se pravim pametna ,prije uplate ja uzmem majicu ili što je kupac tražio i sve dobro pregledam, i onda tek dajem podatke za uplatu, ovako što se tu radi radi se to, ti primiš i sašiješ, i opet te prodaju i takvu robu i dalje , mora se stopirat vračati robu tražit novce ,i da to prestane . Da, slažem se, kad sam pitala za ostecenja trebala je pogledat, ako nije ili da nisam pitala definitivno je treba pogledati prije slanja.. detaljno isto kako se provjerava i kada kupimo nesto...
2016 10 06
Tako je draga i ja kupujem, gledam na cijenu stvarno znam kupiti za malo kuna ,super robu i obuću i to kvalitetnu, krpice su da se riješimo višak robe, a ne da je prodajem poderano, i od mucica ..... i ne po ccijeni ko što je u dućanu...
2016 10 06
Mozda stvarno ni vidla to je po savu cca 1 cm...ja sam u jednoj slicnoj situaciji postupila ovako... Kad sam dobila poslala sam sliku i napisala ne znam jeste primjetili ovo napuknuce po savu il sto..i zanima me kako cemo to rjesit?...jeste spremni vratiti novac ja vama tuniku...ispricala se rekla da ni vidla i ako hocu povrat naravno... Ja sam naravno rekla ne triba...samo sam vas isprobavala ...pripazite na takve stvari ubuduce...i nisam nista ostavila nikakvu povr
2016 10 06
Smisna kraljice 8-)
2016 10 06
Aa to mi je jos gore.. sta ako ja ne ostavim za ovo pa netko kasnije dobije jos gore a ja sam mogla sprijeciti?? Znam da se moze propustiti i da se dogada.. mozda se i meni dogodi, ali odgovor sori i da sam dobila majice u super stanju za male novce, je ono malo rastuzujuc ako je super stanje rasparano:/ budemo vidjeli sta ce bit ali za sada sam se odlucila za neuttalnu.. mogla mi je bar rec oprosti evo ako mozes tj zelis zašit nisam vidjela...
2016 10 06
ugh!
2016 10 07
Cek cek...vidim po povratnoj da obe majice manu imaju? Ne samo ta jedna po savu?
2016 10 07
Vidim da vam nije ostavila povratatnu ...to nije ok
2016 10 07
Mene baš muči to s povratnima, dogodilo mi se više puta da ne dobijem povratnu, iako je sve bilo u redu! Istina, nisam jako puno poslovala na krpicama, nema me tako često, ali dosad sve što sam prodala znam da je bilo kako treba. Jednom sam prodala haljinu, dobila sam uplatu, ali nikad više ni riječi (a nisam ni ja onda ništa ostavila). Jednom sam kupila cipele i bile su krivog broja, bila sam jako ljuta jer je na oglasu lijepo pisao broj i još sam dodatno pitala curu za mjere gazišta - dođu cipele, broj manje :( opet meni bilo glupo stavit negativnu, nisam ni neutralnu (jer je ostalo sve bilo super), nego sam razgazila cipele, hodala po kući u njima - mislim si da se curi valjda slučajno dogodilo, ali opet - zašto ona meni nije ostavila pozitivnu? :D Imala sam još takvih bisera u tih par kupnji/prodaja koje sam napravila na krpicama :D A ovaj šav na majici - a primijeti se, trebalo je to naglasiti. Ako je nešto što se stvarno popravi za tri minute, kupit će netko svejedno. Ne znam ni sama što bi na tvom mjestu. Najgore kad netko uzvrati ako ti ostaviš negativnu - poslije tebi to stoji bezveze, a ni kriva ni dužna.
2016 10 07
> smisnamala: > Cek cek...vidim po povratnoj da obe majice manu imaju? Ne samo ta jedna po savu? Ne samo ta jedna, napisala sam i u povratnoj da je jedna majica oštećena
2016 10 07
1 2