Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Parke "pravo krzno"

Vidim da se opet krpice pune "skupo placenim" parkama s "pravim krznom". Ne nasjedajte. Niti su skupo placene ( a ako jesu onda ne netko nekog tu lipo za*ebao) niti je to pravo krzno. Prosle godine su se identicne prodavale po ali expressu za max 50-60 dolara, a ovdje su cijene i po par tisuca kuna. Imala sam link prosle godine, probat cu opet nac jer mi je vec dosta onog "skupo placena". Mislim sta je previse previse je.
2016 10 11
Ha to su one od "rakunovog" krzna? Frendica kupila na aliexpressu za 30 dolara prošle godine, nije niti malo topla,kako ju reklamiraju
2016 10 11
Da, da od "rakunovog krzna". S tim da su ove godine malo inovativniji pa su ubacili i "lisicje krzno" 😂
2016 10 11
> nefertiti111: > Da, da od "rakunovog krzna". S tim da su ove godine malo inovativniji pa su ubacili i "lisicje krzno" 😂 Ja sam malo prije naišla na bundu od bizmatskog štakora,ok možda je prava, no tako sam se nasmijala. x-)
2016 10 11
> Blliss: > > nefertiti111: > > Da, da od "rakunovog krzna". S tim da su ove godine malo inovativniji pa su ubacili i "lisicje krzno" 😂 > Ja sam malo prije naišla na bundu od bizmatskog štakora,ok možda je prava, no tako sam se nasmijala. x-) Wtf?! :') :') :')
2016 10 11
Pa sad svi imaju kapute i bunde od polarne lisice,rakuna,mede e pa tko ima od štakora... ha?
2016 10 11
> nefertiti111: > Vidim da se opet krpice pune "skupo placenim" parkama s "pravim krznom". > Ne nasjedajte. Niti su skupo placene ( a ako jesu onda ne netko nekog tu lipo za*ebao) niti je to pravo krzno. Prosle godine su se identicne prodavale po ali expressu za max 50-60 dolara, a ovdje su cijene i po par tisuca kuna. Imala sam link prosle godine, probat cu opet nac jer mi je vec dosta onog "skupo placena". Mislim sta je previse previse je. Meni to JEST puno, hahaha :,'( Šalu na stranu, da, istina, nabave na e-bayu ili aliju i oderu..ma puj. :s
2016 10 11
Ako nista unikatno je haha. Sta nosis ovih dana? Stakora hahahahahahaha
2016 10 11
> nefertiti111: > Ako nista unikatno je haha. Sta nosis ovih dana? Stakora hahahahahahaha A čuj, bolje nego astrahan. ,:) Divim se čovjeku koji to može priklati. ,:(
2016 10 11
:') baš danas zamijetih d je opet puna stranica rakuna :') ako dodamo lisice i štakore, otvaramo zoološki vrt ,:)
2016 10 11
Na fejsu na nekoj stranici ih prodaju za 1500 kn. Ja ne mogu vjerovati da to netko kupi.
2016 10 11
Ali sve su iste s onom prepoznatljivom crvenom crtom i svi znamo koliko zapravo kostaju, ne znam kako ih nije sram pisat tolike cifre
2016 10 11
A i ove parke s "krznom" u bojama. Isto kineska jeftinarija a cijene u plafonu po krpicama i fejsu
2016 10 11
Oduvijek sam mislila da znam puno o modi,ali od kad sam došla na Krpice,dolazim do skroz novih saznanja..... 8-)
2016 10 11
Daj ubacite sliju, koja je to parka????
2016 10 11
1 2 3 4