Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koliko bi najvise platile za...?

Pozdrav! Dosad sam na ovoj stranici samo kupovala, a sad planiram poceti i prodavati. Vjerujem da nisam jedina kojoj je tesko odrediti cijenu artikala. Ne zelim stvari prodavati daleko ispod cijene, a opet ne zelim visokom cijenom otjerati potencijalne kupce. Znam da se svi mogu uvijek javiti i ponuditi nizu cijenu, ali kod nas ne vlada bas kultura cjenkanja pa znam da je nekima neugodno. Napisite koliko bi dali za sljedece artikle, koji su nekoliko puta noseni, u odlicnom stanju: 1. mango/zara majica 2. HM/Vero Moda ljetna haljinica 3.Lovely bags torbica 4. HM traperice 5. zimska jakna zara 6. no name torbica Hvala!
2016 11 06
To sve ovisi o stanju i cijeni u dućanu. 1.Ako je najobičnija majica ne više od 20 kn 2.Ne više d 50 kn 3.Ne više od 50 kn 4.Ovisi o modelu no ne više od 100 kn jer je debelo precjenjena. 5.Ovisi
2016 11 06
1. Iznos koji si ti platila 2. Stanje artikla (najbitnije) 3. Koliko je stara roba 4. Postoje li ostecenja/tragovi nosenja Ja kada prodajem potpuno nove stvari( narucujem s neta strasno puno i zna se dogoditi da mi stvar ne odgovara) stavim cijenu koju sam platila s tim da ukljucim troskove postarine. Nosene stvari padaju barem za 30% cijene. Sve ovisi koliko je noseno i koja je kvaliteta. Ja svoju robu nosim 1 do 2 puta i snizim kupovnu cijenu prvo za 30%, ali nista nije fiksno tako da cijena moze dolje opet. Preporucam ti lotove. Ja skupim lot i stavim stvarno smijesnu cijenu za cijeli komplet. Cure vole kupiti vise stvari na jednom mjestu odnosno od jedne cure za dobru cijenu :)
2016 11 06
Slažem se sa Blliss, Iako ja nisan baš mjerodavna za to.Kod mene su cifre već u startu i za novo u pola kalane a neke samo 10-ti dio šta su plaćene. Ali za nošeno definitivno ne poviše 50-100kn,ovisi o stanju i o kojoj marki se radi.
2016 11 06
Ja osobno bi platila ovako: 1. 50kn 2. 50 kn za obicne, do 150kn za svecanije haljine 3. 100-150kn 4. 70kn 5. 100kn 6. 50-70 kn ovisno o velicini Neke stvari su na stranici debelo precjenjene. Ljudi prodaju zara majice za 150kn za koliko ih mozes kupiti na snizenju, Lovely bags torbice za 200 kn, a nova kad narucis je 240kn. To mi je osobno previse za nosene artikle. Ali to sam ja, bas me zanima kako drugi misle. Hvala svim curama dosad na odgovoru
2016 11 06
Osobno za novo/nenoseno/s etiketom cijena do 50%niza(ovisi da li mi stoji u ormaru 1dan ili godinu dana). Noseno 30%kupovne cijene-ako je artikl bio skuplji pri kupnji onda je postotak i manji( mislim na bez mrlja i ostecenja). Nezgodno je imati nize cijene jer se tada smatra da je odjeca 'prenosena'. Uglavnom, sve pregledajte i sve opisite. Svaki artikal ima svoga kupca. Budite fleksibilni pri dogovoru. S vremenom cete steci svoje redovite kupce.
2016 11 06
Meni je glupo ovo da ako su nize cijene smatra se da je artikl previse nosen. Ja stavim nize cijene, i vise od duplo ako je nesto novo, ako je osteceno navedem i smijesnu cijenu stavim, a stvari obicno nosim haljine 1-2 puta, ostalo po par puta. Na krpicama su stvari stvarno precijenjene, haljina koje se prodaje za 550 nova, tu prodaju nosenu za 480 i sta je najgore bude prodana :o ja bi si radje onda novu kupila.
2016 11 06
Pod pretpostavkom da su stvari očuvane skroz. Dosta su niske, ali gledam na to da kad su sniženja u zari ili mangu sam mogla kupiti majice za 40-50kn... 1.mango/zara majica. -(obična majica)-30-40kn 2HM/Vero Moda ljetna haljinica -50-80kn 3.Lovely bags torbica - ne preko 100kn 4.HM traperice - 70-90kn 5.zimska jakna zara -ne preko 150 6.no name torbica - 50-60kn
2016 11 06
Ovo je sve na pretpostavkama... Kada stavi artikle, možemo joj reći da li su cijene realne. Kada je nešto novo i nenošeno i ako mislim da je atraktivno za prodaju smanjim u startu cijenu za 10-20%...ako ne ide smanjim još ili popustim ako me kupac pita popust.. Ako je nošeno smanjim od 50-70% cijenu pa isto gledam kakve su reakcije. Za jakne, e sad tu je veća razlika. Svi spominjete jakne od zare za 100 kn. Na to osobno još nisam naišla. Zarine jakne se ovdje kreću od 200 kn na gore. Ja bi je rado kupila za 100, ali ih ne vidim (pogotovo deblje zimske). Tako da i to ovisi.
2016 11 06
> Nensi1506: > Ovo je sve na pretpostavkama... > Kada stavi artikle, možemo joj reći da li su cijene realne. > Kada je nešto novo i nenošeno i ako mislim da je atraktivno za prodaju smanjim u startu cijenu za 10-20%...ako ne ide smanjim još ili popustim ako me kupac pita popust.. > Ako je nošeno smanjim od 50-70% cijenu pa isto gledam kakve su reakcije. > Za jakne, e sad tu je veća razlika. Svi spominjete jakne od zare za 100 kn. Na to osobno još nisam naišla. Zarine jakne se ovdje kreću od 200 kn na gore. Ja bi je rado kupila za 100, ali ih ne vidim (pogotovo deblje zimske). Tako da i to ovisi. Baš sve se slažem! :)
2016 11 06
> Nensi1506: > Ovo je sve na pretpostavkama... > Kada stavi artikle, možemo joj reći da li su cijene realne. > Kada je nešto novo i nenošeno i ako mislim da je atraktivno za prodaju smanjim u startu cijenu za 10-20%...ako ne ide smanjim još ili popustim ako me kupac pita popust.. > Ako je nošeno smanjim od 50-70% cijenu pa isto gledam kakve su reakcije. > Za jakne, e sad tu je veća razlika. Svi spominjete jakne od zare za 100 kn. Na to osobno još nisam naišla. Zarine jakne se ovdje kreću od 200 kn na gore. Ja bi je rado kupila za 100, ali ih ne vidim (pogotovo deblje zimske). Tako da i to ovisi. Ja sam spomenula kako ne bih dala više od 100 kn za nošenu Zara jaknu jer je precjenjena. Radije kupim novu i dam 200/300 kn više. Nigdje nisam napisala da dođu 100 kn već da je Zara precjenjena. I slažem se sa vama niti ja nisam nigdje vidjela deblje zimske Zara jakne.
2016 11 06
mene zanima slike torbice :D
2016 11 06
Tu vladaju jako šarolike cijene, ali meni je normalno da je i nova, nenošena stvar jeftinija od cijene po kojoj je kupljena. Par puta sam naručila nešto internetom, odmah shvatila da sam promašila, i stavila ovdje u prodaju po 50% nižoj cijeni. Meni se to činilo logično, ipak nudim stvar iz druge ruke, bez obzira što je nova. Po prvobitnoj cijeni si svatko može sam naručiti sa originalne stranice... tako ja razmišljam kad sam u ulozi kupca, pa se onda tako ponašam i kao prodavač.
2016 11 07
Pa da, ja isto planiram stavljati cijene prema tome koliko bi ja platila za neku stvar. Samo ocito je to nesto jako individualno, zato me i zanimaju druga misljenja. Ja bi nor. za novu, nenosenu ili samo isprobanu stvar stavila cijenu koja je bar 30-40% niza. > NadaMihaljevic: > Tu vladaju jako šarolike cijene, ali meni je normalno da je i nova, nenošena stvar jeftinija od cijene po kojoj je kupljena. Par puta sam naručila nešto internetom, odmah shvatila da sam promašila, i stavila ovdje u prodaju po 50% nižoj cijeni. Meni se to činilo logično, ipak nudim stvar iz druge ruke, bez obzira što je nova. Po prvobitnoj cijeni si svatko može sam naručiti sa originalne stranice... tako ja razmišljam kad sam u ulozi kupca, pa se onda tako ponašam i kao prodavač.
2016 11 07
Haha, svidja mi se kako razmisljas! Ali svoju Lovely torbicu jos ne prodajem, planiram ih naruciti jos. Kad stignu nove onda cu mozda prodati sadasnju. Tih torbica mi nikad nije dosta, pa kontam da cu ih jednom morati poceti prodavati. Znaci, kao pravog ovisnika, zanimalo me koliko mogu dobiti za njih pa da mogu bez griznje savjesti naruciti jos. > sunshinenow: > mene zanima slike torbice :D :D
2016 11 07