Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

KAKO JE TO MOGUĆE ????

Kako je moguće da netko uploada nove artikle sa današnjim datumom, na slici je također današnji datum, a bio je ulogiran zadnji put prije 2 dana? napominjem da korisnica nema povratnih do sada! možda se to doista može, ako je tako, brišem odmah temu! Hvala!
2016 11 14
Tako je ...tipkam a pise mi zadnji login prije 2 dana !
2016 11 14
Neki dan kad sam nešto tražila je pisalo dodamo 13.11. A bio je 12.11! 😱😱😱
2016 11 14
To ovisi kada ste zadnji puta bili ulogirani. Meni npr. komp gori pola dana, ostatak dana je netko iz obitelji. Često ga se ne ugasi nego sam ode u sleep, tako da i krpice ostanu ulogirane. One budu ugašene, ali me iz nekog razloga odlogira samo ako baš ugasim komp. Nema velike misterije tu :). Vjerujem da se to često događa i ljudima koji koriste krpice na mobu.
2016 11 14
hvala, evo cura se pojavila i ulogirala, ali još uvijek stoji da je tu bila prije 2 dana. čini se da je ovdje stvarno sve moguće. hvala vam! :)
2016 11 14
To se dešava meni kada se spojim preko mobitela, ne traži me da se ulogiram a gore na profilu piše zadnja prijava prije (jučerašnji dan), dakle kao da se uopće nisam ulogirala, a mogu staviti oglas i surfati normalno :")
2016 11 15
> MilaElena: > Neki dan kad sam nešto tražila je pisalo dodamo 13.11. A bio je 12.11! 😱😱😱 Možda je razlika u godini. 😂
2016 11 15
Ja danas ne mogu staviti nove artikle, jednostavno ne uploda mi slike... ni s mobitela ni sa kompjutera :-( Zasto?
2016 11 16
> Elsa22: > Ja danas ne mogu staviti nove artikle, jednostavno ne uploda mi slike... ni s mobitela ni sa kompjutera :-( > Zasto? Isti problem I kod mene...
2016 11 16
> Dorica0702: > > Elsa22: > > Ja danas ne mogu staviti nove artikle, jednostavno ne uploda mi slike... ni s mobitela ni sa kompjutera :-( > > Zasto? > Isti problem I kod mene... Onda je do stranice :-(
2016 11 16