Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne kupujte onda na krpicama nego u dućanu! by teah625

Drage cure, molim za pomoć i savjet. Kupila sam od korisnice teah625 torbe, oglašene kao nove nenošene originalne, jedna je bila oglašena kao malo nošena ali očuvana i u super stanju. Uglavnom, učinilo mi se stvarno povoljno i prava prilika, cijelu smo transakciju dogovorile u pola sata, dala mi je popust jer sam uzela 4 torbe - jednu mi je torbu poklonila , ja sam odmah i platila, iznos od 425 kn . Kad su torbe došle prisjela mi je kupovina jer ne samo da su nošene, strgane, flekave nego sumnjam i u originalnost. Sve sam poslikala i ponudila joj povrat torbi, neka ona meni vrati iznos umanjen za poštarinu, ja bih joj još vratila torbe o svom trošku. Vrlo brzo je odgovorila ....klasičnim uvredama: citiram "dobili ste bagatela torbe i vi sad mene svinjarite ... ne mislim ništa preuzimat niti vraćati...dobro znate koko jedna torba košta vi bi 6 torbi za 400 kuna i još da su potpuno nove... ako je gdje što poderano to jedino ste mogli poderati vi !!!! Dobro znate koliko se te torbe više ne proizvode i koliko su torbe stare ... i ne kupujte onda na krpicama nego u dućanu! a vi možete u lacoste i kupiti novu jednu za 500 kn ... ne mislim više odgovarat i ništa vraćat svojom ste voljom kupili ne mojom prisilom i to je to ..." Staviti ću još fotke njenih torbi i screenshotove razgovora, no u međuvremenu je izbrisala sve artikle sa svog profila, dakle , svjesna je da će dobiti negativnu i nije joj naročito stalo? Što da radim? Imam sve njene podatke, mobitel, da li da to objavim ili ne? Mislim, torbe su gnjusne a njeno ponašanje još gnjusnije i fakat mi je dosta :,'( bahatih bezobraznih i nekulturnih krpičarki koje si svašta dozvoljavaju. Koje mi predlažete opcije?
2016 11 17
naravno da ćete objavit sve njene podatke na crnu listu i dat joj negativnu ko kuću.. 400kn je mislim malo za policiju, al ja bih još poslala njenim fejs prijateljima što je napravila uz dokaze slika, čisto da se malo osramoti
2016 11 17
A cim je obrisala sve artikle, pametnome dosta :s
2016 11 17
ali čekajte malo, vi ste joj vjerovali iako ima 2 negativne na 9 pozitivnih???
2016 11 17
Jesam glupa znam, te negativne su joj bile kao kupcu... No sad vidim da nema bas razlike
2016 11 17
nisam to rekla, znam kako je kad vidite super priliku pa zanemarite negativne zbog uzimanja podataka i laganja.. no, dobro.. da vidimo slike i što ste dobili za svoje novce?
2016 11 17
ja sam baš pogledala, cura ima 2 negativne zato što je uzela podatke a nije realizirala kupnju. Koliko sam upućena to trebaju biti neutralne a ne negativne.
2016 11 17
Bitno da je ona "ozbiljna zena od 37 godina, majka dvojice sinova". Jadna ti je ona i njeni sinovi, dovoljno je samo procitat njene odgovore na negativne da bude jasno da se radi o muljatorici.
2016 11 17
kad vidim ove slike baš mi nikada neće biti jasno zašto žene ne oglašuju pravo stanje artikla. ,:(
2016 11 17
> supergirlR31: > ja sam baš pogledala, cura ima 2 negativne zato što je uzela podatke a nije realizirala kupnju. Koliko sam upućena to trebaju biti neutralne a ne negativne. U jednoj negativnoj stoji da je rekla da je uplaceno. To je pokusaj prevare. A to sta ona kaze da to nije rekla ne znaci apsolutno nista, jer ako je ovo bila u stanju poslat, onda uopce ne sumnjam da je isla i s ovim, app
2016 11 17
> nefertiti111: > > supergirlR31: > > ja sam baš pogledala, cura ima 2 negativne zato što je uzela podatke a nije realizirala kupnju. Koliko sam upućena to trebaju biti neutralne a ne negativne. > > U jednoj negativnoj stoji da je rekla da je uplaceno. To je pokusaj prevare. A to sta ona kaze da to nije rekla ne znaci apsolutno nista, jer ako je ovo bila u stanju poslat, onda uopce ne sumnjam da je isla i s ovim, app Da da išla sam sad detaljno čitati, samo sam preletila bila vidjela sam samo da piše da je uzimala podatke za uplatu.
2016 11 17
..najviše ne smeta to bahačenje - kae, kaj si ti htjela za tak malo novaca. Pa sigurno ne nečije smeće. Nakupovala sam se tu i naprodavala prekrasnih stvari po bagatelnim cijenama. Baš tužno. :'( kakvih sve ljudi ima
2016 11 17
Jos jedna EL BAHATA slicno kao i sa onom sta ditetu posla kontaminirane cernobilske cipelice- kupca je upravo raspistoljio taj stav nakon realizacije ... ... Al evo ne zna ova tvoja da IZ MILE TRI VRAGA VIRE😄
2016 11 17
Jedna je original u druge se nebi kladila ...prva mala sa znakom u sredini nije sigurno ...
2016 11 17
Žao mi je što opet čitam o groznim situacijama. Imala sam istu ali sam dobila svoj novac natrag zahvaljujući temi na forumu i reakciji admina. radi ovakvih i sl. individua se bojimo više kupiti nešto za 50kn a kamoli za neku veću sumu. Negativna, crna lista, poruka adminu i sretno!
2016 11 17
1 2 3 4