Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

sretnije djetinstvo..

mi nismo imali internet, fejsbuk i iphone, ali mi se čini da smo imali sretnije i zdravije djetinstvo.. jel se slaže s time malo zrelija populacija ...? s
2016 12 13
i meni se tako čini :) možda se varam ali kao da je bilo sve nevinije, manje nasilno i definitvno ne ovako negativno i crno :(
2016 12 13
udaljili smo se jedni od drugih, stalno nam se negdje žuri, a nigdje stigli....
2016 12 13
meni se cini da je to prije sve nekako bilo lakse, usporenije, ljudi su imali vise vremena za druzenje, smijanje... djeca su se medjusobno druzila, igrala, svadjala... dok danas sve obavljaju preko vibera, whats uppa...itd bas neki dan mi je mala bila bolesna i onda je preko vibera rjesavala domacu zadacu, pa me pitala kako sam to ja radila kad bi bila bolesna, pa ko da joj bajku pricam, sam joj rekla da kako bi mi uvijek frendice poslje skole nosile biljeznice pa smo skupa sve radile i pomagale si medjusobno pa bi usput ona ostala na rucku i igri... i tako...
2016 12 13
čitali smo lektire, danas se sve skida sa neta, ne treba žuriti u knjižaru da slučano netko prije tebe uzme kn jigu..
2016 12 13
dali je netko sa mora,igralo se pike-pake, igra s kamenčićima ...
2016 12 13
Jojj, da, bilo je punooo zdravije i bolje za djecu..a tko zna što će tek biti..uff
2016 12 13
Djeca naše djece bi mogla biti u kutijama i ne izlaziti iopće plus živit na nutricoskim tabletama
2016 12 13
u moje vrijeme najveća fora je bio laštik i to bi igrale od jutra do sutra, ako ne bi bilo nekog tko ti drzi onda smo za stupove ili stabla vezali, itd... sto se tice lektire, tu sam bas stroga i nije prosla ni jedna lektira bez citanja... mislim da imam srecu pa voli citat smatram da im svima danas nedostaje vise kretanja, druzenja, domace hrane iz vrta moje babe a ne lidla, itd.
2016 12 13
Kad sam pročitala naslov znala sam da si ti Sonja <3
2016 12 13
Sjecam se da je bilo toplo i vruće ali ne kao danas...u jugo je stalo nas četri mama tata brat i ja na portapak svi koferi...prije smo imali peglicu ...isto je sve stalo ,..vraćajući se sa Raba (go naravno) crkne pegla točno ispred table Rijeka ...nismo nosili plastične sandale jer nam je receno da je zdravo trčati bos al espadrile naravno...boze jos se sad sjecam smrada :") terasa vikendom ispred slavne 72 -ojke naravno cjelo ljeto skoro svaki vikend osim naravno u vrijeme go od mame i tate koji se otplaćivao al nema veze bio je obavezan .ako nisi poslao razglednicu nisi nigdje ni bio :') Eee kakvo je to bilo vrijeme
2016 12 13
> Sanja8888: > Kad sam pročitala naslov znala sam da si ti Sonja <3 nije me dugo bilo :D :D pa reko ajde da ih vratim malo u djetinstvo... :D :D
2016 12 13
Školica?
2016 12 13
> Sanja8888: > Školica? da školica,sad mi je mala potvrdila, ja se više nisam sjećala...
2016 12 13