Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Beauty UK šminka

Gdje se može kupiti beauty uk šminka kod nas i vanka i kakvi su proizvodi i cijene ?
2016 12 18
imaš u kozma,oni drže. Jeftini su,tekući ruževi su im top-dugotrajni su,kvalitetni i super boje. cijena oko 30 kuna. Mat bronzer sa hladnim podtonom- recenzije odlične,nekih 30-ak kuna. Rumenila vs higlighter odlični .30-ak kuna. Nisam problema ali svi hvale paletu za obrve.kazu da je super. Ruževi su im lijepih boja no na mojim usnama nisu bili nešto dugotrajni. Palete su im ok, jako puno nijansi imaju,ali ja više volim puterasta sjenila(mislim na teksturu) tako da je to osobna preferneca. Stavit ću ti slike proizvoda za koje smatram da su zaista dobri.
2016 12 18
Kod quatra za obrve,dobiješ tri boje i vosak koji ti drži obrve. zaista imaju lijepe proizvode, pogotovo za usne te tekuće mat ruževe.
2016 12 18
Beauty Uk imaš jedino u Kozmu. Imaju dobrih stvari, a i među povoljnijim su brendovima šminke iz drogerija :)
2016 12 18
Slažem se za mat tekuće ruževe, impresionantno dobri :D
2016 12 18
Ja imam paletu za obrve i stvarno je predobra, ima taj vosak kojim fiksiras obrve :) Ostali proizvodi su im isto super a cijene su stvarno pristupacne
2016 12 18
Hvala svima :")
2016 12 18