Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Katastrofa od kistova

Neki dan muvam se po dm -u da kupim neke sitnice za put, kad ugledah Real Tehniques kistove izlozene na polici. Totalno sam smetnula s uma da su sada dostupni i u dm-u. Iako ih nisam planirala kupiti jer vec imam u svojoj kolekciji par komada, priblizim se polici, cisto da zadovoljin znatizelju. Kad ono, sok! Bas izgledaju katastrofa, dlake su im rastrkane i djeluju jeftino. Jel moguce da nisu orginal? Ili mozda samo losa serija? Mozda im se kvaliteta srozala ? Bas neugodno iznenadenje. Kao sto sam spomenula imam njihove kistove i prezadovoljna sam. Svaka dlaka na svom mjestu, ne linjaju se, fino nanose proizvod i blendaju. Jel ih jos netko mozda gledao i primjetio nesto slicno?
2016 12 19
> mexicana: > Neki dan muvam se po dm -u da kupim neke sitnice za put, kad ugledah Real Tehniques kistove izlozene na polici. Totalno sam smetnula s uma da su sada dostupni i u dm-u. Iako ih nisam planirala kupiti jer vec imam u svojoj kolekciji par komada, priblizim se polici, cisto da zadovoljin znatizelju. Kad ono, sok! > Bas izgledaju katastrofa, dlake su im rastrkane i djeluju jeftino. > Jel moguce da nisu orginal? Ili mozda samo losa serija? Mozda im se kvaliteta srozala ? Bas neugodno iznenadenje. > Kao sto sam spomenula imam njihove kistove i prezadovoljna sam. Svaka dlaka na svom mjestu, ne linjaju se, fino nanose proizvod i blendaju. > Jel ih jos netko mozda gledao i primjetio nesto slicno? Mene ne bi čudilo da je neka balavica otovrila ga pa čupkala.Koliko ih vidim i balavica i ozbiljnijh žena kako se šminkaju tamo,fuuuj.
2016 12 19
Moguce, nije mi to ni palo na pamet... slabo se to nadgleda i u dmu i u bipi, zna bas biti rusvaj :/
2016 12 19
Mozda losa linija, u dm u kojem sam ja bila su skroz normalni :/
2016 12 19
> Qwertz14: > Mozda losa linija, u dm u kojem sam ja bila su skroz normalni :/ E to je utjesno vec... jer cijena je ok , kvalitetom su bili odlicni i da se sad pokvare bilo bi steta
2016 12 19
> mexicana: > > Qwertz14: > > Mozda losa linija, u dm u kojem sam ja bila su skroz normalni :/ > E to je utjesno vec... jer cijena je ok , kvalitetom su bili odlicni i da se sad pokvare bilo bi steta Istina, ja ih takoder imam i to su najbolji kistovi koje sam probala :)
2016 12 19
Jesi obratila paznju na kraj kista - onaj tamni dio ? Dal je bija gumeni ili plasticni? Ako je bija gumeni onda si ocito naisla na los proizvod ili proizvod di je neko prcka nesto po njemu pa su zato dlake rascupane. Ako je bija plasticni onda je to cisti fejk.
2016 12 20
> Garavusa: > Jesi obratila paznju na kraj kista - onaj tamni dio ? Dal je bija gumeni ili plasticni? > Ako je bija gumeni onda si ocito naisla na los proizvod ili proizvod di je neko prcka nesto po njemu pa su zato dlake rascupane. > Ako je bija plasticni onda je to cisti fejk. nisam zagledala , bila sam fokusirana na te dlake. doduse ipak je to dm a ne kozmo ( fejk mac) kad malo bolje razmislim, tesko da bi si dozvolili prodavati fejk ali eto, danas se nikad ne zna
2016 12 20
Ja sam kupila njihov Blush Brush u DMu, koristim ga sa MAC rumenilom, odličan mi je!
2017 01 09