Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozdrav iz Srbije!

Hvala Vam ljudi od srca. ♥♥! miss007 Opusti se draga, ni da srpskim krpicama nista ne prodajem ;) Uostalom, zasto bih ja prodavala Vama nesto ako imate 5 puta bolje stvari nego u Srbiji.. ;) Zato sam se i uclanila na ovaj sajt :* Sto vise, ja zelim da budem kolekcionar najkovih patika. Naime mozete videti u mojim omiljenim stvarima :D
2016 12 26
> SonjaSpoljaric: > i malo nas testira da vidi kako dišemo..... ,:) Ne testiram, samo da vidim da li sam dobrodošla :))
2016 12 26
> Sanja8888: > Tako mlada a glavu razbija Srbima i Hrvatima ...ne troši mladost na takve stvari > Dobro dosla :D Hvala punoo ♥♥
2016 12 26
> jana0906: > Hvala Vam ljudi od srca. ♥♥! > miss007 Opusti se draga, ni da srpskim krpicama nista ne prodajem ;) > Uostalom, zasto bih ja prodavala Vama nesto ako imate 5 puta bolje stvari nego u Srbiji.. ;) Zato sam se i uclanila na ovaj sajt :* > Sto vise, ja zelim da budem kolekcionar najkovih patika. Naime mozete videti u mojim omiljenim stvarima :D Zašto misliš da ne bi nešto svoje prodala ovdje, sigurno bi se nekome svidjelo, sigurno ima mnogo cura koje bi s tobom dijelile ukus
2016 12 26
šta je ovo, valjda neće opet rat?
2016 12 26
ne marimo ovdje ni za kakve nacionalnosti i rodna mjesta, sve su žene s iste planete..
2016 12 26
> sanjaurban: > šta je ovo, valjda neće opet rat? Kazu da su zene krive za sve ratove :/
2016 12 26
tako je, prava istina i za ratove i za Evu i pojedenu jabuku, zato toliko pospremamo i čistimo, to nam je križ o:)
2016 12 26
Welcome. :D A vi neke ko da ste na ljetovanje iz Australije navratile pa nemate pojma o čemu to govori, činjenica je da PONEKAD još uvijek izbijaju sukobi na osnovu nacionalnosti :'), cura se samo htjela ograditi od tog negativnog. Što je lijepo.
2016 12 27
> sanjaurban: > šta je ovo, valjda neće opet rat? ne brini, sve je pod kontrolu.... o:)
2016 12 27
Naravno da nece rat :D... Drage moje, ja sam samo to navela da vidim dal sam dobrodosla :)
2016 12 27
Naravno da jesi :) :)
2016 12 27
eto, sad možeš slobodno otvoriti svoj ormar..... :D :D <3
2016 12 27
Dobrodošla naravno :") Sad ću ti ispričati nešto, imala sam frendicu u srednjoj u drugom razz smo se premještali i ja i ona smo ušli u novi razred i trebali smo reći vjeroispovijest i samo me pitala zabrinuto a kako ću ja reći da sam srpkinja? To mi je bio top kako je tužno zvučalo i kako nisam odmah znala što da kažem jer me zatekla baš...ja prvenstveno nisam nju gledala na taj način već kao pametnu i vrijednu curu...naravno da sam je ohrabrila i da se uspostavilo točno što sam joj rekla, svi su je obožavali jer je prvenstveno jako draga osoba...tako da ipak te mogu razumjeti zašto si imala potrebu obratiti nam se :)
2016 12 27
Hvala Vam jos jednom :) Joj pravo prijateljstvo, drago mi je da jos uvek postoji tako nesto, bravo za tebe! ♥♥
2016 12 27