Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Koja vam je maskara najbolja?

Već neko vrijeme koristim Max Factor 2000 Calorie..i to kupujem samo plavu ili smeđu..crnu ne koristim. Kupila sam novu..toliko je tekuća..ili kako bih nazvala..da se sva ispackam..upackam..i namackam..Onda mi je prijateljica rekla da kupim Douglasovu..da je naj... :(
2017 01 06
Probala sam sve i svašta ali Lash princess od Essence je moj favorit 😃
2017 01 06
Hvala Mukica!!!
2017 01 06
Ja koristim max factor 2000 jako dugo, od osmog razreda osnovne i takoder kad sam ju zadnji put kupila...katastrofalna je :O Ali nasla sam zamjenu, Rimmel 3D lash u zeleno crnoj tubici ti je :)
2017 01 06
I ja sam koristila MF 2000 calorie, ali mi se isto čini da su mijenjali formulu jer su me oči jako počele peći od nje. Dobre su mi od Art Decoa, ali jako dobru i jako jeftinu zamjenu sam našla u Catrice glamour doll maskari. Meni je odlična, odlična. Inače nikada nisam koristila baš toliko jeftine maskare, ali mislim da se pred ovom mogu posramiti i puno skuplje. :)
2017 01 06
> Mukica2212: > Probala sam sve i svašta ali Lash princess od Essence je moj favorit 😃 Same here :) I općenito sve njihove maskare. Zadnje dvije katastrofe koje sam probala su bile rimmel scandal eyes reloaded i l'oreal lash architect 4d. Inače imam fine guste, duge trepavice, ali s ovima se nikako nisam mogla našminkati da na nešto ličim. I najgora stvar što se truse kao lude.
2017 01 06
> Poisene: > I ja sam koristila MF 2000 calorie, ali mi se isto čini da su mijenjali formulu jer su me oči jako počele peći od nje. > Dobre su mi od Art Decoa, ali jako dobru i jako jeftinu zamjenu sam našla u Catrice glamour doll maskari. Meni je odlična, odlična. Inače nikada nisam koristila baš toliko jeftine maskare, ali mislim da se pred ovom mogu posramiti i puno skuplje. :) Nedavno sam koristila Catrice Glamour doll. Bila sam odusevljena prvih nekoliko dana, dok se maskara nije pocela rapidno susiti, Bacila sam ju negdje 15. dan nakon otvaranja. Potom sam kupila s-he stylezone all in one, DM 32 kn. Odusevljena, koristim je vec duze vrijeme. Odustala sam od maskara skupljih od 35-40 kn. Ne isplati mi se obzirom na dobru ponudu jeftinijih.
2017 01 06
> Vikili: > Već neko vrijeme koristim Max Factor 2000 Calorie..i to kupujem samo plavu ili smeđu..crnu ne koristim. > Kupila sam novu..toliko je tekuća..ili kako bih nazvala..da se sva ispackam..upackam..i namackam..Onda mi je prijateljica rekla da kupim Douglasovu..da je naj... :( Douglas kiss & curl u zelenoj tubici, broj 1 definitivno ;)
2017 01 06
nema mi maskare do Maybellinea. bilo koje.
2017 01 06
Eto..sad nešto više znamo...mislim da ću ići potražiti ipak Douglas kiss..moram vidjeti i cijenu...Hvala svima na info.. :")
2017 01 06
Art Deco Volume, Too faced - najbolja, Benefit They're real.
2017 01 06
LRP ima dosta dobre, a od drogerijskih koristim maybelline, mada i max factor su dobre
2017 01 06
essence GET BIG! LASHES,volume boost waterproof mascara :o
2017 01 06
Mene od svih MaxFactor maskara peku oči :// Najbolje su mi Loreal, bilo koja. Može Telescopic može Double extend, ma sve :")
2017 01 06
Maybelline The Rocket volum express i Lash sensational luscious!Vrh su!😎
2017 01 06
1 2