Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nije mi jasno..

Ne znam spada li ovo pod ovu vrstu tema al evo.moram rec naletim na puno stvari iz lidla i strasno veca cijena djecje robe ..set za sivanje u lidla bio 44 kn a ona hitno prodaje za 100 kn ..ma sta je ovo? Attikli iz reverto.hr kupljeni na 70% prodaje tu po puno visoj cijeni..mene zanima jel to netko nasjedne na to ..pa svi imamo dostupne sve stranice i informiramo se...ugg nosene vidno samo zato jer au original opice po 800 kn ma dajte...i puno tih stvari koje nisu ok ...guliver stvari isto kupljene na netu pa.preprodaju po visoj cijeni..ma stvatko ima pravo stavit koliko zeli al.ima li cura koje stvarno nasjednu na to
2017 01 09
takoder i zara haljina 400 kuna( pise rasprodana) a u ducanu sad 250..
2017 01 09
U pravu ste ali samo jedna opaska ili pitanje? Jeste probali ikada kada ugledate nešto u Lidlovom katalogu od dj.robice na dan prodaje kupiti isto? Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :)
2017 01 09
> MarijaMiho: > U pravu ste ali samo jedna opaska ili pitanje? Jeste probali ikada kada ugledate nešto u Lidlovom katalogu od dj.robice na dan prodaje kupiti isto? Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) Baš me zanima, zašto? Misliš da nigdje drugdje nema setova za šivanje sa kineskim koncem? Da dječja majica kratkih rukava vrijedi 50 kuna? Samo zato jer je iz lidla? Osobno sam lidl počela izbjegavati jer me, osim stresova na blagajni, smeta stalno podizanje cijena i pad kvalitete, posebno kod dječjih stvari. Trenirke izgube boju nakon dva pranja, majice se izobliče, igračke su im postale bzvz, vrte isti asortiman već godinama. Pa me živo zanima što to u svetom lidlu tako jako vrijedi?
2017 01 09
> LeSock: > > MarijaMiho: > > U pravu ste ali samo jedna opaska ili pitanje? Jeste probali ikada kada ugledate nešto u Lidlovom katalogu od dj.robice na dan prodaje kupiti isto? Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) > Baš me zanima, zašto? > Misliš da nigdje drugdje nema setova za šivanje sa kineskim koncem? > Da dječja majica kratkih rukava vrijedi 50 kuna? Samo zato jer je iz lidla? > Osobno sam lidl počela izbjegavati jer me, osim stresova na blagajni, smeta stalno podizanje cijena i pad kvalitete, posebno kod dječjih stvari. Trenirke izgube boju nakon dva pranja, majice se izobliče, igračke su im postale bzvz, vrte isti asortiman već godinama. Pa me živo zanima što to u svetom lidlu tako jako vrijedi? Ne znam Vaše iskustvo...meni će maleni sada 3g i od rođenja mu uz naravno sveprisutne H&M, Zara,Benetton i ostale "navikane" (sa razlogom pod navodnicima) uzimam i robicu u Lidlu i mogu Vam reći da mi je sva robica otišla dalje kod mlađeg nećaka sa jedva vidljivim znakovima nošenja.Sve što smo dobili na poklon od starijeg nećaka također je i poslije našeg korištenja i dalje još jako dugo nosivo. Iznosim samo svoje osobno iskustvo. Ne znam jesam li imala sreće pa uhvatila samo ono super kvalitetno ili što? Prije mjesec-dva sam mu uzela buce tamo za 99,00kn-nogica topla i suha a iz Massa redovno promočile... Meni je Lidl svetinja :)
2017 01 09
Ma i meni je bio donedavno stvarno kvaliteta za male pare, ali sam pod zadnje kupila set gaćona i neke traperice, evo traperice za doslovno mjesec dana se rastegle za tri broja i spadaju, a nekad bile kao rukavica, plus dobile rupu na bedrima, a gacama izvirilo što koncica i dobile rupe na bokovima...:/..:/ Nekako sumnjam da ću nastaviti kupovati... E al s druge strane imam dvije Esmarine majice kupljene u Lidlu prije 4 godine i mogu reci da su još uvijek dobre. Srozali se kvalitetom da uštede na proizvodnji, kad su uvidjeli koliko su popularni, šta ćeš. :/
2017 01 09
> MarijaMiho: > Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) Ovo neću komentirati :O O majke ti mile... :')
2017 01 09
> MarijaMiho: > U pravu ste ali samo jedna opaska ili pitanje? Jeste probali ikada kada ugledate nešto u Lidlovom katalogu od dj.robice na dan prodaje kupiti isto? Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) Kupim samo djecje bodije jer znam da au ok ostalo ko i svugdje..a zene kupuju jer je jeftino i nema dalje s moje strane...u nas nema neke guzve ja nisam u st inace...a radje biram hm esprit i c&a kad je snizenje..nema bolje kvalite
2017 01 09
> Uljeshura: > > MarijaMiho: > > Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) > Ovo neću komentirati :O O majke ti mile... :') A i nije rijec o posebno nekom artiklu ..jeftino je i zasto bi netko preprodavao..ja ne bi nikad poletila pa uzela duplo skuplje..a i ne bi od sramote cupala drugom iz kolica robu fujj
2017 01 09
> volimshoping21: > takoder i zara haljina 400 kuna( pise rasprodana) a u ducanu sad 250.. Da u pravu si...pa nismo manite svi znamo u lipu di i sta a ako nesto bas vrijedi kao jakna prave koze..kozne cizme al prava koza itd onda cemo dat koju kunu vise bar ja za ostalo nemam komentara puno
2017 01 09
> LeSock: > > MarijaMiho: > > U pravu ste ali samo jedna opaska ili pitanje? Jeste probali ikada kada ugledate nešto u Lidlovom katalogu od dj.robice na dan prodaje kupiti isto? Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) > Baš me zanima, zašto? > Misliš da nigdje drugdje nema setova za šivanje sa kineskim koncem? > Da dječja majica kratkih rukava vrijedi 50 kuna? Samo zato jer je iz lidla? > Osobno sam lidl počela izbjegavati jer me, osim stresova na blagajni, smeta stalno podizanje cijena i pad kvalitete, posebno kod dječjih stvari. Trenirke izgube boju nakon dva pranja, majice se izobliče, igračke su im postale bzvz, vrte isti asortiman već godinama. Pa me živo zanima što to u svetom lidlu tako jako vrijedi? Rekoh ko i prije vrijede samo djecji body i.nista vise..tu i tamo tepih za kupaonu dok se ne ugazi dobro nogama...
2017 01 09
> MarijaMiho: > > LeSock: > > > MarijaMiho: > > > U pravu ste ali samo jedna opaska ili pitanje? Jeste probali ikada kada ugledate nešto u Lidlovom katalogu od dj.robice na dan prodaje kupiti isto? Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) > > Baš me zanima, zašto? > > Misliš da nigdje drugdje nema setova za šivanje sa kineskim koncem? > > Da dječja majica kratkih rukava vrijedi 50 kuna? Samo zato jer je iz lidla? > > Osobno sam lidl počela izbjegavati jer me, osim stresova na blagajni, smeta stalno podizanje cijena i pad kvalitete, posebno kod dječjih stvari. Trenirke izgube boju nakon dva pranja, majice se izobliče, igračke su im postale bzvz, vrte isti asortiman već godinama. Pa me živo zanima što to u svetom lidlu tako jako vrijedi? > Ne znam Vaše iskustvo...meni će maleni sada 3g i od rođenja mu uz naravno sveprisutne H&M, Zara,Benetton i ostale "navikane" (sa razlogom pod navodnicima) uzimam i robicu u Lidlu i mogu Vam reći da mi je sva robica otišla dalje kod mlađeg nećaka sa jedva vidljivim znakovima nošenja.Sve što smo dobili na poklon od starijeg nećaka također je i poslije našeg korištenja i dalje još jako dugo nosivo. Iznosim samo svoje osobno iskustvo. Ne znam jesam li imala sreće pa uhvatila samo ono super kvalitetno ili što? > Prije mjesec-dva sam mu uzela buce tamo za 99,00kn-nogica topla i suha a iz Massa redovno promočile... > Meni je Lidl svetinja :) Ja sam kod prvog malog ima 6 god stvari su im bile super al ne vise bar ne meni ...sad sta ja znam ja jos nisam potrefila na nesto dobro carape pamucne za jedno nosenje stvore ae mucice ko da ih dite godinama nije skidalo sa noge
2017 01 09
> MarijaMiho: > U pravu ste ali samo jedna opaska ili pitanje? Jeste probali ikada kada ugledate nešto u Lidlovom katalogu od dj.robice na dan prodaje kupiti isto? Ne znam odakle ste ali kod mene je u 07:30 cca 100 žena ispred trgovine. Kada otvore vrata nastane stampedo, guranje, vrištanje, čak i uzimanje iz tuđe košarice...Vjerujte, ako vidim da je netko stavio 20-30kn veću cijenu za nešto iz Lidla znam i zašto :) 😂😂😂😂nemam problema s malo vecom cijenom ... I da to nije osnovna i opetovana rabota nekom na profilu
2017 01 09
Nije više Lidl tko što je nekada bio, roba i je loše kvalitete , hlače se rastegnu ,užas majice također loše, ne kupujem robu u lidlu .Gužve su nemoguće to je guranje i otimanje, užas dječiju robu ne kupujem i ne znam kakva je sad kvaliteta , ali čujem od drugih da nisu zadovoljni.
2017 01 09
U lidlu sam radila i imam fobiju od lidla. toliko malteriranja i bezobrazstine pa ga izbjegavam u sirokom luku. Ali ono sta moram reci je da su mi njihove pamucne posteljine super. A tekstil ne kupujem ni sebi ni djeci jer mi je bljak!
2017 01 09
1 2