Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dobro jutro :)

Dobro Vam jutro, drage moje dame! Zanima me, kako Vi uređujete svoje obrve? Te jel ih čupate same ili kod kozmetičarke? Pratite li trendove vezane uz obrve? Trenutno je vrlo popularan "ombre efekt". Sviđa li Vam se to? Jeste li kad radile japansku metodu iscrtavanja obrva? Molim Vas da mi pišete u komentare Vaša "iskustva sa obrvama" :)
2017 01 11
kako god okrenes, prema vjestini sminkanja kojoj svjedocimo, fura se angry bird look
2017 01 11
> cipelitza: > kako god okrenes, prema vjestini sminkanja kojoj svjedocimo, fura se angry bird look I to većinom "Red"". :') :')
2017 01 11
Ja si uređujem sama, tu i tamo si ih pocupam i kad se sminkam ih popunim sa voskom u boji za obrve pa prodjem sa spulijem. Imaš dosta videa na jutube kako si sredjivati obrve a da izgledaju ok...ja i ako si ih sminkam dosta prirodno mi izgledaju, nisam zaista fan ovih nacrtanih što vidim dosta cura i žena nose...
2017 01 11
Eh da, ombre efekt mi se čini da je ono popunjavanje obrva tako da početak obrva je svjetliji i ostatak tamniji? Meni je to super i nešto slično si napravim ja, prirodnije mi izgleda 👌
2017 01 11
> cipelitza: > kako god okrenes, prema vjestini sminkanja kojoj svjedocimo, fura se angry bird look Nazalost :')
2017 01 11
> gabica30: > Ja si uređujem sama, tu i tamo si ih pocupam i kad se sminkam ih popunim sa voskom u boji za obrve pa prodjem sa spulijem. Imaš dosta videa na jutube kako si sredjivati obrve a da izgledaju ok...ja i ako si ih sminkam dosta prirodno mi izgledaju, nisam zaista fan ovih nacrtanih što vidim dosta cura i žena nose... Ma znam ja sredivat obrve, profesionalni sam vizazist ;) Svida mi se takav nacin. Tako i ja svoje popunjavam, prema tom "ombre efektu". No, dosta mojih klijentica ne zeli "ombre efekt", vec skroz tamne obrve, od pocetka sve do kraja... sto je meni odurno i jos ako je zena plava i kaze mi da zeli tamnosmede obrve Pa kud ces s takvim obrvama ? :')
2017 01 11
moje su prave, to znan sigurno!
2017 01 11
Odem u kozmetički da mi počupa kak spada a valjda sam jedna od riiiijetkih koja ih ni ne popunjava niti ista slično. Nemam ja živaca za to, bitno da su uredne 😅
2017 01 11
> diabolus: > moje su prave, to znan sigurno! To postujem, prirodan izgled ispred svega. :)
2017 01 12
> NikaLuce: > Odem u kozmetički da mi počupa kak spada a valjda sam jedna od riiiijetkih koja ih ni ne popunjava niti ista slično. > Nemam ja živaca za to, bitno da su uredne 😅 Slazem se, iskreno da Vam kazem, za neke cure bi bilo bolje da ih ne popunjavaju, a popunjavaju ih i ispadnu katastrofa. :')
2017 01 12
Hahaha a zato si ti pitala dal pratimo trendove 😂😂😂 nažalost su u trendu sada jace nacrtane obrve, jbg vidim po gradu cure sa skroz nacrtanim bez ombrea i to u jako tamnim bojama.... to mi izgleda jako neprirodno..... podsjeća me na onaj trend prije 20 godina kad se nosila famozna 'banana' tj ona siska na stranu visoko podignuta 😎 i sad ona cura koja je imala najvišu bananu ta je bila faca 😂😂😂 dan danas pamtim tu sisku na stranu, krcatu laka i tvrdu kao kamen 😂😂😂 A jgb, sta možeš....ako ti tako cure traže ti im napravi najbolje što znaš...ne možeš protiv toga...jer da im napraviš drugačije, one ne bi bile zadovoljne😉
2017 01 12
> dizajn48: > > diabolus: > > moje su prave, to znan sigurno! > To postujem, prirodan izgled ispred svega. :) prirodno uvik! umiren o smija na ove slikice hahahahahaha. a zašto ih tako visoko crtaju kad ih crtaju, to mi ni jasno Oo :D
2017 01 12
> gabica30: > Hahaha a zato si ti pitala dal pratimo trendove 😂😂😂 nažalost su u trendu sada jace nacrtane obrve, jbg vidim po gradu cure sa skroz nacrtanim bez ombrea i to u jako tamnim bojama.... to mi izgleda jako neprirodno..... podsjeća me na onaj trend prije 20 godina kad se nosila famozna 'banana' tj ona siska na stranu visoko podignuta 😎 i sad ona cura koja je imala najvišu bananu ta je bila faca 😂😂😂 dan danas pamtim tu sisku na stranu, krcatu laka i tvrdu kao kamen 😂😂😂 > A jgb, sta možeš....ako ti tako cure traže ti im napravi najbolje što znaš...ne možeš protiv toga...jer da im napraviš drugačije, one ne bi bile zadovoljne😉 Istina 😂😂 Napravim ja kako one kazu, al im velim da bi prirodnije izgledalo da su kao ombre, al sta ces 😅
2017 01 12
> diabolus: > > dizajn48: > > > diabolus: > > > moje su prave, to znan sigurno! > > To postujem, prirodan izgled ispred svega. :) > prirodno uvik! > umiren o smija na ove slikice hahahahahaha. a zašto ih tako visoko crtaju kad ih crtaju, to mi ni jasno Oo :D Cure koje imaju takve "obrve" (govorim iz iskustva s nekim klijenticama) nemaju dlacice uopce pa onda crtaju tamo gdje bi se trebale nalaziti dlacice, ali to vecini ne uspijeva 😂😂
2017 01 12