Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerano nabijanje cijena

Malo gledam po naslovnici i vidim zapravo koliko neki nabijaju cijene necega sto kosta dva puta manje u ducanu. Neki artikli mi padnu za oko kad vidim koliku cijenu daju a donedavno isto to kupim u ducanu za 20-30kn manje. -.-
2017 01 12
ne idu svi puno po dućanima i takvi nalete... o:)
2017 01 12
> bajs1996: > Malo gledam po naslovnici i vidim zapravo koliko neki nabijaju cijene necega sto kosta dva puta manje u ducanu. Neki artikli mi padnu za oko kad vidim koliku cijenu daju a donedavno isto to kupim u ducanu za 20-30kn manje. -.- Uz šupljoglave prevarantice jedan od razloga zašto ne želim kupovati na krpicama. :') Jeftinije mi u dućanu, pogotovo "LIKE" stvari, a tek originali.(čast izuzecima naravno)
2017 01 12
Ima takvih i uvijek će biti, kao što će biti i onih koji će to kupiti po takvim cijenama. Nekima određeni dućan nije blizu, pa ajde, razumijem ako daju za nešto na krpicama isto para koliko bi i u dućanu, ako silno žele taj artikl. Ono što mene živcira su upravo te 'like' stvari. Doslovno se za sve stavlja Like Zara, like ovo, ono.. Obični džemper s placa koji ni po čemu ne liči na neki iz zare ili bilo koje druge trgovine je ovdje like zara.. pa sve i da je sličan, razlika je sigurno u materijalu i kvaliteti. (ne tvrdim da je zara kvalitetna, može se raditi o bilo kojem drugom dućanu) I ne vidim razlog nabijanju tih svemirskih cijena.
2017 01 12
mislim da će to uvijek tako biti, ma zanemariš i preskočiš. :)
2017 01 12
> SonjaSpoljaric: > ne idu svi puno po dućanima i takvi nalete... o:) Slažem se.... niti imaju u blizini određene trgovine.... ....i imam osjećaj da se skupe stvari brže prodaju
2017 01 12
ja ne idem često po dućanima, al sreća, ne palim se na -marke- pa tako izbjegnem minu...
2017 01 12
Sovuljagica baš tak, skupe stvari idu brže. Valjda misle ako je nešto jeftino da je samim time i oštećeno/nekvalitetno..
2017 01 12
hahaha, da sam znala da mogu utržiti te vrećice ne bih bacala u smeće :')
2017 01 12
To su kontam one sto lupaju selfije ispred ogledala, a u pozadini se vidi sto vrecica, chanel, mac, victoria's secret, dior i ine.. a znaci tako dodu do njih ahhaha
2017 01 13
ma to da ako im zatreba vrećica da svi vide da je markirana hahaha.
2017 01 13
Tema o vrećici Di ste, intelektualke??? :') :') Kikibu, oš bidat sa mnom za vrećku? :D
2017 01 13
> teehee: > Tema o vrećici Di ste, intelektualke??? :') :') > Kikibu, oš bidat sa mnom za vrećku? :D hahaha, moja je :P prva sam rekla hahahaha
2017 01 13
Prva sam vidjela!
2017 01 13
> kikibu5: > > teehee: > > Tema o vrećici Di ste, intelektualke??? :') :') > > Kikibu, oš bidat sa mnom za vrećku? :D > hahaha, moja je :P prva sam rekla hahahaha Demit :,'(
2017 01 13
1 2 3