Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerano nabijanje cijena

Prva sam rekla... prva sam vidla... Koja je prva kliknula "Želim to" button? Ha??? Zavidjet će mi svi kad ju prošetam po kvartu.
2017 01 13
teehee kad ju prosetas prodaj meni.. 'malo nosena' i to
2017 01 13
> Poisene: > teehee kad ju prosetas prodaj meni.. 'malo nosena' i to ok. deal. al nemoj onda da nisi rekla da ćeš kupit...
2017 01 13
👍👍😅😅😅
2017 01 13
rezerviraj mi, uplatit ću sutra majkemi
2017 01 13
> NikaLuce: > Sovuljagica baš tak, skupe stvari idu brže. Valjda misle ako je nešto jeftino da je samim time i oštećeno/nekvalitetno.. Potpisujem!
2017 01 13
Dok netko nešto baš želi kupi bez obzira na cijenu, pa makar ona bila duplo skuplja
2017 01 13
:') :'( :') joj, oplakah ove vrećice! a ako zbilja služe za ukidanje selfija to je toliko prejadno da nemam riječi.
2017 01 13
To su sve kvazi blogerice koje nitko ne sponzorira (mislim na brendove i marke, ne sugar daddyje :D) i koje nemaju love da kupe skupu robu, a ni smisla da naprave nešto od stvari koje posjeduju i koje su u njihovom cjenovnom rangu pa žicaju vrećice kako bi mogle napraviti fotku. Loš život. Jaki kompleksi.
2017 01 13
> Tamara5485: > To su sve kvazi blogerice koje nitko ne sponzorira (mislim na brendove i marke, ne sugar daddyje :D) i koje nemaju love da kupe skupu robu, a ni smisla da naprave nešto od stvari koje posjeduju i koje su u njihovom cjenovnom rangu pa žicaju vrećice kako bi mogle napraviti fotku. > Loš život. Jaki kompleksi. uuu, burn x-) x-) x-)
2017 01 13
> Tamara5485: > To su sve kvazi blogerice koje nitko ne sponzorira (mislim na brendove i marke, ne sugar daddyje :D) i koje nemaju love da kupe skupu robu, a ni smisla da naprave nešto od stvari koje posjeduju i koje su u njihovom cjenovnom rangu pa žicaju vrećice kako bi mogle napraviti fotku. > Loš život. Jaki kompleksi. ma je li to fakin moguće???? ponekad se osjećam zbilja ko da sam te sekunde pala s Marsa. čoeče.
2017 01 13
Evo slucajno sam naletila jucer na organizator za sminku i kosta 50 kn, a prosli tjedan sam ih ja kupila za 25kn komad. Inace su 35 al su popusti sad u jysku.
2017 01 13
Sve sam cula ali ovo je top!!!
2017 01 13
Bajs organizator za šminku u jysku? Daj link ako boga znaš, tražim al ne mogu pronać :)
2017 01 13
> micama: > Bajs organizator za šminku u jysku? Daj link ako boga znaš, tražim al ne mogu pronać :) Da, sada imaju velike popuste jos sam rekla da mi zao dati 35kn za plastiku dodem tamo kad ono 25 kn, ni ja nemogu nac
2017 01 13