Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ekstenzije

Heeej curke,imala bi pitanje,kakva su vasa iskustva s Keratinskim ekstenzijama? :) Kupila sam kosu preko ekstenzije.hr ,tj frizerskog salona Pink,pa ako neka ponešto zna o tome neka slobodno napiše,da znam što mogu očekivati kada dođe jer imam zaista loših iskustva sa kvalitetom kose na češljiće sa raznih stranica..
2017 01 23
Ovisno koje su boje :) ako su plave onda je kvaliteta uvijek lošija jer je kosa već tretirana i vrhovi su dosta stanjeni.
2017 01 23
Da..Plave su mi potrebne,ali cu ih ja jos i sama morati farbati da bih prilagodila boju...
2017 01 23
Ja imam dosta iskustva pošto sam ih ugrađivala prije i imala sama na glavi. Uglavnom klipse su ti puno bolja investicija ako nađeš dobru kosu. Što se tiče plavih ekstenzija dosta su lošije kvalitete nego tamne ekstenzije,ovisi od dobavljača. Kad češ ih ugrađivati idi kod provjerene osobe da ti to napravi. Kad ih ugradiš nesmijes stavljati ulje na tijeme kose jer inače ispadaju. Ima dosta brige i posla oko njih stvarno se treba brinuti pogotovo kad je plava kosa u pitanju. I savjetujem ti da ih ne nosiš na glavi duže od 4 mj nakon ugradnje jer ce ti se početi petljati skupa sa tvojom kosom. Prije spavanja obavezno sapleti nisku pletenicu da ti se ekstenzije ne petljaju. I to je uglavnom to..ako imas jos pitanja samo pitaj kuzim se u sve to :) nadam se da sam ti pomogla
2017 01 23
Joj,na cesljice trenutno nosim i dosadilo mi to više stavi pa skini pa stavi pa skini,nemam zivaca vise ,vjeruj mi :P Al cesljici tj klipse da su super i odlicne.Ma nadam se da će ispasti dobro sve..Ma znam,kad je plava puno tretirana kemijski,jos ju i ja trebam farbat jer sam ja trenutno sivo -bijela pa treba to prilagoditi ili cu ja ici u tu plavu neku,ne znam jos vidjet cu kad mi dode pa dok vidim tocno nijasnu..Hvaala ti puno na svim savjetima,pomogla si naravno.Svaki savjet je koristan od osobe koja ima iskustva s tim :) ..Jel znas mozda kakve su ekstenzije tj kosa od so capa? Neki kazu da je dobro neki da je lose.A ova cura od koje trebam narucit nešto mozda nece uspjet kao joj stici a meni za petak to treba jer tad trebam ugradit,ma jooj.
2017 01 24
Ja sam osobno 2 puta radila ekstenzije u salonu Pink i zadovoljna sam bila :) i opet cu ih napraviti
2017 01 25
Ja cu od njih samo kosu kupit,nadam se ,jer trenutno stoji na carini a meni treba za petak,joooj. Al vjerujem da ste zadovoljni jer ovako preko slika izgleda jako lijepo a i osoblje se čini zaista jako ljubazno 😘
2017 01 25
Je :) bit ces zadovoljna :)) > Tejkaxx: > Ja cu od njih samo kosu kupit,nadam se ,jer trenutno stoji na carini a meni treba za petak,joooj. > Al vjerujem da ste zadovoljni jer ovako preko slika izgleda jako lijepo a i osoblje se čini zaista jako ljubazno 😘
2017 01 25
> Tejkaxx: > Joj,na cesljice trenutno nosim i dosadilo mi to više stavi pa skini pa stavi pa skini,nemam zivaca vise ,vjeruj mi :P > Al cesljici tj klipse da su super i odlicne.Ma nadam se da će ispasti dobro sve..Ma znam,kad je plava puno tretirana kemijski,jos ju i ja trebam farbat jer sam ja trenutno sivo -bijela pa treba to prilagoditi ili cu ja ici u tu plavu neku,ne znam jos vidjet cu kad mi dode pa dok vidim tocno nijasnu..Hvaala ti puno na svim savjetima,pomogla si naravno.Svaki savjet je koristan od osobe koja ima iskustva s tim :) ..Jel znas mozda kakve su ekstenzije tj kosa od so capa? Neki kazu da je dobro neki da je lose.A ova cura od koje trebam narucit nešto mozda nece uspjet kao joj stici a meni za petak to treba jer tad trebam ugradit,ma jooj. heiii...nemoj uzimat od so capa nikako,debljina pramenova im je nikakva i vrhovi tanki,moja prijateljica je imala,uzas,.... nedavno je druga prijateljica uzela kod njih klipse,u roku od mjesec dana su se istanjile skroz, a i nisu nes guste kad ih kupis,previse para za premalo muzike
2017 01 25
Ja imam od socapa i plave i smedje extenzije i odlicne su mi. Sad sam plava pa ove smedje prodajem, ali stvarno su mi dobre i ne slazem se da su nekvalitetne i tanke. Mislim da se s njima treba ophoditi oprezno i trajat ce kao npr meni moje 2 godine ali ih ne nosim svaki dan.
2017 01 26
Jaoo, ja od so capa uzela,u subotu mi ugrađuje frizerka.Također sam čula puno puno lošeg o njima ,ali mi je vrhunski frizer jedan rekao da je on radio s njima i da su sasvim uredu.A i trenutno mi je malo hitnije a od salona pink nisam uspjela nabavit jer bi mi mogli premalo pramenova prodat a i svi ostali ti dobavljaći nešto imaju pa nemaju,totalno su svi neprofesionalno se malo ponijeli,svi kazu javit cemo vam,a ono ništa.Nadam se da cu imat sreće sa so capom :D
2017 01 26
> Tejkaxx: > Jaoo, ja od so capa uzela,u subotu mi ugrađuje frizerka.Također sam čula puno puno lošeg o njima ,ali mi je vrhunski frizer jedan rekao da je on radio s njima i da su sasvim uredu.A i trenutno mi je malo hitnije a od salona pink nisam uspjela nabavit jer bi mi mogli premalo pramenova prodat a i svi ostali ti dobavljaći nešto imaju pa nemaju,totalno su svi neprofesionalno se malo ponijeli,svi kazu javit cemo vam,a ono ništa.Nadam se da cu imat sreće sa so capom :D Eventualno so cap kosa,ali iz splita,nikako iz zagreba. Nebo i zemlja im je kvaliteta kose. Uglavnom sretno,nadam se da češ bit zadovoljna jer ekstenzije su ipak skup sport
2017 01 26
E te ce mi staviti,iz splita :) Znam znam..Hvala ti puno za sve ,i hvala na savjetima :* Jesi koristila ti neke posebne šampone ,neka ulja ili tako nešto? :D :*
2017 01 26
Ja radim trepke u samoboru, 120 kn klasicne , volumen 170:) na lash profilu na instacu mozes vidjet moje radove, cure su ekstra zadovoljne, ja sam ucena u arimed ucilistu i imam certifikat za rad - vise pogledaj na @in_lashes Evo ako neko treba trepkice!!!
2017 04 29