Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

piercing jezika

pozdrav cure, molim iskustva i savjete vas koje ga imate ili imate frendice koje ga imaju :) želim ga napraviti, ali me malo strah. ne bojim se toliko bušenja koliko sljedećih nekoliko dana. koliko vam je jezik otekao i koliko je oteklina trajala? koliko dugo ste frfljale i jeste mogle kasnije normalno izgovarati č, ž, š i slična slova? i ono jako bitno, jeste li kad zagrizle taj pirs u ustima? dal se brzo naviknete na žvakanje sa pirsom? strah me da ću ga zagristi i slomiti zub, a ne bih htjela jer su mi zubići lipi i zdravi :)
2017 01 25
uputstva ti obično daje onaj koji pirsa - aftercare, šta smiješ šta ne smiješ jest. otiče, ne možeš jest šta ti dođe pod ruku, boli, malo je teže pričati, ali ta muka traje samo par dana. raspitaj se kod ljudi koji se time bave , znat će bolje ;)
2017 01 25
Ja sam ga imala 2godine.samo busenje ne boli,onak osjetis kratku bol na par sec i tjt.nakon par sati ti naotekne i slj par dana me bolilo cijelo tijelo,glavobolje sam imala,tijelo mi je bilo tesko bas uzas,a grlo najvise. I nakon tj dana je sve splasnulo i super :) Ali ja sam se stalno igrala s njim i zeznula sam si prednja 2 zuba tj okrhnula sam ih.. i na kraju ga skinula kad sam popravila zube 😅 Sa frfljanjem ces imat problema prvih par dana dok je jezik naotecen,a kasnije kad promjenis pirs,kad stavis manji,onda nema vise problema :)
2017 01 26
Probušila sam ga prije 10 godina i još uvijek stoji nikad nikakvih problema nisam imala. :) Nakon raznih priča i frendice koja ga je probušila i nakon 10 dana guranja jezika u čašu leda odustala od njega ipak sam morala probati. Samo bušenje nije nimalo bolilo , nakon bušenja sam čekala i čekala da počne boljeti ali skoro pa ništa nisam osjećala niti je nateknuo. Imala sam sreće pa je moj jedini problem bio što sam 2-3 dana bila u srahu kad će više konačno počet boljeti. ,:) Ali ja sam i poslušala tipa koji je bušio, i nisam inzistirala da ga buši malo više sprijeda ili straga da se bolje vidi nego gdje je on odredio. Za održavanje mi je samo dao Listerin da psr puta dnevno ispirem. Osobno me puno više bolilo bušenje pupka za koji koji sam bila pripremljena da neće ništa boljeti.
2017 01 26
Slazem se za pupak😂 I mene to vise boljelo,a mislila sam da nece 😬 Ali defff me najvise bolio monroe iss 🙄> pepssi: > Probušila sam ga prije 10 godina i još uvijek stoji nikad nikakvih problema nisam imala. :) > Nakon raznih priča i frendice koja ga je probušila i nakon 10 dana guranja jezika u čašu leda odustala od njega ipak sam morala probati. > Samo bušenje nije nimalo bolilo , nakon bušenja sam čekala i čekala da počne boljeti ali skoro pa ništa nisam osjećala niti je nateknuo. > Imala sam sreće pa je moj jedini problem bio što sam 2-3 dana bila u srahu kad će više konačno počet boljeti. ,:) > Ali ja sam i poslušala tipa koji je bušio, i nisam inzistirala da ga buši malo više sprijeda ili straga da se bolje vidi nego gdje je on odredio. Za održavanje mi je samo dao Listerin da psr puta dnevno ispirem. > Osobno me puno više bolilo bušenje pupka za koji koji sam bila pripremljena da neće ništa boljeti.
2017 01 26
Sve ovisi o tvom pragu toleranciji na bol. Imam dosta pirseva ali da spomenem samo one koje imam a koje cure najcesce rade. Jezik me nije nimalo bolio. Naravno par dana poslije malo frfljas i malo je nateceno zato se i stavlja uvijek veca sipkica. Preporucam ti da se ne igras previse s njim jer se zna dogoditi i da kuglica pukne pa ga mozes progutati. Labret i monroe me takodjer nisu bolili jedino mjesec dana mi je bilo malo teze jest jer malo zatezu svaki na svoju stranu. Pupak isto tako ne boli. Mene najvise recimo bolio nos. Ali ok. Ne slusaj druge price nego ukoliko zbilja volis to i zelis s tim ukrasiti svoje tijelo nadji neki dobar salon. Ne znam iz kojeg si grada ali raspitaj se malo. U svakom slucaju to je nesto sto svakako za razliku od tetovaze mozes uvijek skinuti... Slobodno se javi u inbox ako te ista zanima posto se time bavim pa znam. ;)
2017 01 26
hvala svima :) TattooGirl, javim ti se ako me bude još nešto zanimalo, hvala ti :* radiš možda negdje u salonu u rijeci? ako se budem odlučila za bušenje jezika svakako ću to napraviti kod ane u badakuu u ri. ili možda tamo na korzu (točka?), ali ana mi je 1. izbor i sve pirseve sam radila kod nje. ful me strah da ću ga zagristi i slomiti zub :,'(
2017 01 26
Ma neces zagristi,naviknut ćeš se brzo..Pogotovo neces jer ces stalno imat onaj osjecaj kao da si napravila ga i razmisljat o tome kako ti je u ustima,tako da ces i dodatno pazit,a s vremenom ce ti postat navika,neces se vise ni obazirati :D
2017 01 26
uff dobro onda. baš ga želim a čini mi se tako strašan x-) onda bi ga morala i skrivati od tate, valjda neće bit problem. imam preko 20 ali iz nekog poštovanja....
2017 01 26
Ahaha a čini se onako strašno malo da....Ja npr bi se bojala da ga nekim slučajem ne progutam hahah Ahaaa,ma shvacam da.A primjetio bi kuzis ,vidi se dok pricas...Al ne vjerujem da bi mu to bio veliki problem..Sigurno bi se naviknuo. :) Ali lijepo sto imas postovanja :*
2017 01 26
i ja ga imam jedno 10 godina. nikakvih problema. osim šta sam u zadnjih 2 mjeseca progutala 3 kuglice :') dakle, ne boli, naotekne. možeš jesti smoothie, čokolino, mlake juhe. tih par dana se preživi. ono šta meni zna smetat i na šta trebaš paziti, je čišćenje pirsa. ja to sama radim, ali ne preporučam prvih 2-3, mjeseca. dakle, zna se nakupiti kamenac između kuglice i šipke, pogotovo ispod jezika i onda je neugodan osjećaj, kao da ti je nešto zapelo ili grebe. ako ignoriraš može ti se lagano upaliti oko rupe. tako da ako ti bude nešto takav osjećaj, ne paničariti, samo očistiti ili čak ako imaš para, promijeniti pirs. labret isto ne boli, ali zeznuo mi je desni sjekutića pa sam ga na kraju nakon nekih 7-8 godina makla. i njega sam masu puta ugrizla i počupala pa me bolilo. pirs na jeziku sam 2 zagrizla, ali odmah skužiš pa ne zagrizeš jako. kad staviš odgovarajuću dužinu šipke se ne događa više. najviše me bolilo bušenje uši :,'( ali izgleda da sam žešći mazohit kad imam 5 rupa i to nekoliko puta bušene :'( nakon toga je nos, koji je pun krvi i koji sam isto samo u srednjoj bušila 6 puta jer mi je non stop ispadao majkomilakadsesjetim mladostludost ,:)
2017 01 26
Rekla sam ja da je moguće gutanje tog ahahhaha
2017 01 26
> Vivijana: > hvala svima :) > TattooGirl, javim ti se ako me bude još nešto zanimalo, hvala ti :* radiš možda negdje u salonu u rijeci? > ako se budem odlučila za bušenje jezika svakako ću to napraviti kod ane u badakuu u ri. ili možda tamo na korzu (točka?), ali ana mi je 1. izbor i sve pirseve sam radila kod nje. ful me strah da ću ga zagristi i slomiti zub :,'( Da u Rijeci sam. Moja preporuka ti je Tocka jer mi trenutno preuredjujemo ali ako si odlucna za Badaku isto ok ;) Ne moze se desit da slomis zub osim ako ti nisu mlijecni ili full slabi hehe (sala) Ma nemas brige oko toga sanse za to su minimalne.
2017 01 26
hvala na preporuci. Točka je možda nešto jeftinija od Badakua. ali još ću razmisliti o svemu iako je odluka skoro konačna :D nisam znala da ima još studija za bušenje u rijeci, svi spominju samo točku i badaku tako da za ostale ni ne znam :o :/
2017 01 26
> Vivijana: > hvala na preporuci. Točka je možda nešto jeftinija od Badakua. ali još ću razmisliti o svemu iako je odluka skoro konačna :D nisam znala da ima još studija za bušenje u rijeci, svi spominju samo točku i badaku tako da za ostale ni ne znam :o :/ Ok ako ista trebas javi slobodno u box. :) I zelim ti da budes zadovoljna sa pirsicem :-*
2017 01 26
1 2