Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dupla cjena za zamjene!!!

Molim??? Upravo pročitala i šokirala se! Užas! Neka se nitko ne ljuti ali takve neka mi ne šalju poruke za zamjenu, eventualno za kupnju al tada ću im reći da ću im prodati po duploj cjeni! Ljuta sam!! [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:smije]
2013 04 10
Nista neobicno :( nazalost ima dosta takvih :(
2013 04 10
Ni meni nije jasno to,dupla cijena za zamjenu,ma zasto??? Meni je to apsurd [:znoji]
2013 04 10
da da, ja sam se bas s nekima svadjala oko toga, ako hoces zamjenu, cijena je veca? velim ja, sta onda znaci da je tvoja stvar vrednija od moje? i tako.... svasta. ne bih se mijenjala da je zadnja stvar koju zelim!
2013 04 10
bila je već tema,zato što kao ispada da im je roba podcijenjena pa onda traže više za svoj predmet ako netko kome odjeća nije u rangu njihovoj mora nadoplatiti...po meni...bolje da kažu nisam za zamjenu tada i gotovo,ovo je koma...
2013 04 10
Ma nikako,meni je logicno ako dogovaram zamjenu da se mijenjamo za slicnu vrijednost zar ne??
2013 04 10
Meni je to katastrofa! Po čemu je vrijednija nečija roba prilikom zamjene ( to rade sigurno djevojke koje se ne mogu oprostiti od krpice- vjerojatno ju još uvijek nose, pa onda misle da više vrijedi hehe ) [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 04 10
na takve ili im dat nogu ili reč da je i tvoja stvar tada dupla! Užaš! takve što dalje od mene, al zbilja-neka me ne pitaju ništa a kamoli za zamjenu [:hihot]
2013 04 10
Šteta što nesmijem psovati!! [:sramezljiv] [:hihot] [:hihot]
2013 04 10
[:hihot]
2013 04 10
A dobro, mogu razumjeti ako su stvari niske cijene samo da se prodaju, jer svatko ima pravo nabijati cijene kako mu paše, i zašto bi netko tko daje stvari po nižim cijenama dao svoju stvar za neku manje vrijednosti jer je ovaj drugi nabio cijene? Npr. neki novu odjeću stavljaju po 30kn, a za tu vrijednost mogu u nekoga drugoga naći samo "rabljenu ogrlicu" Sve je stvar dogovora...
2013 04 10
@lelica23 može pitanje?
2013 04 10
Takve i ne pitam za zamjenu,mislim, [:vrti] ,ma nemam uopće komentara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013 04 10
Amaly pitaj!!! [:sramezljiv]
2013 04 10
Lijepo da se i samnom netko slaže :-) a gdje mogu vidjeti ocjenu teme?
2013 04 10
1 2 3