Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bez pozdrava i odgovaranja

Mislim da je već bila ova tema, ali baš ne kužim neke cure/žene... Nema nikakvog pozdrava na početku poruke, može čak i pozz, bok...Tako i sama znam napisati. Same šalju upite, ja odgovorim čim stignem i onda ne odgovaraju uopće. Jel' te zanima, ne zanima? Odgovori na poruke su ponekad čak i onako, neću reći bezobrazni, ali neljubazni/hladni, čak i ako se radi o poklanjanju s moje strane, što mi je krajne nejasno... A sigurno ima barem 10 ili 20 njih koji ni dan danas nisu odgovorile na upit za kupnju. Znači, nudim $$$. Što se planiraju maknuti profili ovih koji su izgleda odustali od prodaje, a imaju par stranica artikala na prodaju?
2017 02 02
Navikni se :D nista novo
2017 02 02
Kužim da. Trebalo bi barem očistiti ove profile, lakše nego nekome (čak i od 40 i više god.) objasniti što znači ljubazna i pristojna komunikacija. Preferiram da mi se čak obraćaju s "ti", ne treba mi "poštovani", "vi" i sl., ne držim do toga baš. Znači, nisu neki ekstra zahtjevi ako se mene pita. :) Ono: "Pozdrav, zanima me to i to. Hvala. LP". Čak i ovo hvala je opcija, ne obveza :D LOL
2017 02 02
ja napokon nađem jaknu koju tražim i šaljem gospodjici upit, odgovora nema. ostavila je na profilu i broj mobitela, pošaljem na whatsapp ni tamo odgovora... ja ne znam u čemu je problem. a vidim da dolazi i na krpice i i na whatsappu je pročitala?! ne kažem ja da ona meni MORA odgovoriti ali zašto je onda pravila profil ovdje?
2017 02 02
Ni meni stvarno nije jasno. Je prošlo par dana da ne odgovara ili?? Ja ponekad u opisu na profilu nađem komentar "ne vršim mjerenja". A samo slika s kratkim opisom "crna jakna" što vidim i sama. :) To je kao da u trgovinama zatvore odjeću u staklena zvona i maknu garderobu. Kupac bi i probao robu prije kupnje? A neeeee :D
2017 02 02
Move on.. nece nece ko ju jebe barem krpica ima posvuda
2017 02 02
Baš čudno! A ni ja ne bih slala po 3. put. :/ Možda odgovara na svaku drugu poruku pa da joj ja pošaljem upit? Haha :) Ajde, bolje imat posla s nepristojnima koje ne odgovaraju ili odgovaraju nepristojno :D, nego s varalicama!
2017 02 02
samo mi još i varalice trebaju :D kao da mi nije dosta praznih upita :D ja se ne sjećam kad sam za neki artikl dobila pozdrav ili nešto slično tome. samo prazan upit i onda ni sama ne znam šta odgovoriti :D
2017 02 02
> Zrinkic26: > Move on.. nece nece ko ju jebe barem krpica ima posvuda istina :)
2017 02 02
> pennyblair: > ja napokon nađem jaknu koju tražim i šaljem gospodjici upit, odgovora nema. ostavila je na profilu i broj mobitela, pošaljem na whatsapp ni tamo odgovora... ja ne znam u čemu je problem. a vidim da dolazi i na krpice i i na whatsappu je pročitala?! ne kažem ja da ona meni MORA odgovoriti ali zašto je onda pravila profil ovdje? Neke uopce ne prodaju nego stave neki artikal ka navlakusu i onda se prave blesave. Da, bas cu radi toga kupit nesto drugo s tvog profila. Ma cili profil. Isto ka i pametnice sa laznim tagovima. Ista stvar. Ne kuzim koji su to mentalni sklopovi u glavi.
2017 02 02
> nefertiti111: > > pennyblair: > > ja napokon nađem jaknu koju tražim i šaljem gospodjici upit, odgovora nema. ostavila je na profilu i broj mobitela, pošaljem na whatsapp ni tamo odgovora... ja ne znam u čemu je problem. a vidim da dolazi i na krpice i i na whatsappu je pročitala?! ne kažem ja da ona meni MORA odgovoriti ali zašto je onda pravila profil ovdje? > Neke uopce ne prodaju nego stave neki artikal ka navlakusu i onda se prave blesave. Da, bas cu radi toga kupit nesto drugo s tvog profila. Ma cili profil. Isto ka i pametnice sa laznim tagovima. Ista stvar. Ne kuzim koji su to mentalni sklopovi u glavi. šta da ti kažem?! možda se netko u međuvremenu i predomisli pa mu žao prodat određenu stvar ali onda ga makni sa profila... nitko ne živi od krpica da se razumijemo ali ako ti se netko obrati barem odgovori da ne želiš prodati ili da je prodano ili nešto treće... ne razumijem takve cure
2017 02 02
ja sam riješila taj problem; na poruke bez barem "bok/pozz/hej" ne odgovaram. Kad si tako krenula sve se bojim kakva bi mi suradnja bila... Aj to što vam se ne jave nakon par dana, a ne kod mene, dok traje dogovor super komunikacija i brza, a kad druga strana eto treba poslat paket odjednom muk već 3 dana :/ a nije da nema povratnih.
2017 02 02
hahaha a meni opet žao ništa ne odgovoriti ali stvarno je iritantno samo poslati upit bez ikakvog pozdrava... onda ja pitam izvolite, pitajte što Vas zanima i onda u većini slučajeva više ni nema odgovora :D
2017 02 02
mene ne morate pozdravljati, samo posaljite koji upit :')
2017 02 02
meni je to kao kod nekoga najprije pokucati na vrata, nekom nije...samo bane...
2017 02 02
1 2