Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nema smisla

Kako u zadnje vrijeme dosta tražim određene stvari na krpicama nailazim na dosta oglasa na kojima je kad otvoriš oglas druga cijena nego na neotvorenom oglasu, tipa kad ne otvoriš oglas cijena je 20 kn i onda otvorim i onda je 100 kn. Nema smisla pa daj stavi cijenu koja je i gotovo,a ne na taj način skupljati preglede na oglasima. ,:(
2017 03 14
Prijavi .. Jer se to ni ne smije.. Admin brise takve oglase
2017 03 14
Ovo još nisam doživjela, ali me uopće ne čudi ovdje. Šta im sve neće pasti na pamet :')
2017 03 14
Ma sta te briga trazi da ti proda po cijeni koja je istaknuta kad udes na profil
2017 03 14
Taman sada to gledam i mislim se pa ne bi iz principa uzela..pogotovo cijena lot-ova, stave cijenu najjeftinijeg artikla, neznam za vas ali mene to toliko odbija od kupnje pa makar mi se svidjelo.
2017 03 14
> marta10: > Taman sada to gledam i mislim se pa ne bi iz principa uzela..pogotovo cijena lot-ova, stave cijenu najjeftinijeg artikla, neznam za vas ali mene to toliko odbija od kupnje pa makar mi se svidjelo. pa bas i otvoris i druga prica
2017 03 14
Ima toliko puno takvih oglasa. Mislim da admin to ne briše jer toga ima previše. Ista priča kao i sa krivim tagovima.
2017 03 14
> Moj_Ormar: > Ima toliko puno takvih oglasa. Mislim da admin to ne briše jer toga ima previše. Ista priča kao i sa krivim tagovima. Pogotovo kad je riječ o lotovima.....puno ih je
2017 03 14
To mi je u rangu one biserke od nekidan, koja još ne prodaje torbe nego je eto ovdje malo turistički, jel. Bljuv.
2017 03 14