Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

'Ko je ovdje lud?

Citam razgovor koji sam upravo zavrsila i ne vjerujem, u toliko godina prvi put nailazim na jedan ovakav razgovor. Uz sve navedeno u opisu profila i jasne uvjete, osoba me napadne zbog poštarine i ''bezobrazluka''?! Bit cu korektna pa staviti svoje ime uz svoj dio razgovora, osobe X neću:
2017 04 04
Poz,za 60kn sa pt? Michellle One su u kutiji pa će poštarina doći 20 kn, iznad 200 kn mi poštarina gratis. Ako vam znaci, mozemo popola, da su 70 s pt... prije 1 dan, 21:38 Michellle p.s. Upravo citam da je Tisak poskupio od 1.4. - sada M paket dođe 20, a L 25 kn. Ako ćete za 70, može. prije 23 sata X Joj draga,ne mogu za toliko,buđet mi je max 60kn..žao mi je..razmisli pa mi javi,nadam se da ćeš pristati:) prije 1 sat Michellle LP!
2017 04 04
Michellle Ne mogu ih prodati za 40kn. Od ovih povratnih, 50 je sigurno mojih sto kupjem i platim svaku postarinu 😦 prije 1 sat X Pa pošalji poštom u kuverti sa mjehuričima kao pismo i pt je 12kn? prije 45 minuta Michellle Nikad nisam slala u kuverti jer mi ne daju na kiosku, kazu da je to samo za dokumente. Saljem ili S ili M kutijom - od 1.4. S je 20, a M 25 kn.Cipele sam prodavala za 100 + pt., spustila sam ih na 60. Ja pt. od 15 kn platim i za majicu od 30 i za cipele od 400. 😕 Ako hoćete, vi javite, ako ne, Bogu hvala. Eto. 😃 prije 39 minuta X Bogu hvala?!!molim? btw,mislila sam na kuvertu na pošti pametno moje,imaš kuverte velike 20x40cm sa mjehuričima i u nju stane svašta a košta ako se tako šalje do 12kn preporučeno.. Eto sad sam te nečemu podučila,ne trpim ovakav bezobrazluk od nikoga.. da prodaješ ih godinu dana znam,.eto sad si ih imala priliku prodati.. prije 27 minuta Michellle Bezobrazluk? Eto, ja sam s vama na vi, a vi ne persirate, toliko o tome. Nisam zainteresirana, hvala i svako dobro. prije 25 minuta X Dala bi ti negativnu ali bit ću pristojna,vjerojatno si još mlada pa.. Proslijedit ću ovu tvoju poruku sa 'hvala bogu' svojim kolegicama krpičarkama baš me zanimaju komentari,s ovako nečime se susrećem ovdje prvi puta..nećeš daleko stići ovakvim ponašanjem draga. lp prije 20 minuta Michellle Kao prvo, Bogu hvala za Vašu informaciju znači - ''što ćemo sad/nema veze/ako hoćete, hoćete''. To je moja uzrečica koja Vas očito dira iz nekog meni neznanog razloga. Pročitajte još jednom razgovor pa vidite tko je napadan. Ja držim cijenu i Vaše je da pristanete ili ne pristanete. Lijepo piše u opisu da je pt.gratis za 200 kn ili nekoliko artikala. Svako dobro želim, još jednom.
2017 04 04
Nek dodje po njih gospodjica pa ne mora platiti pt :s Iz principa vise nebi njoj prodala, pa nek stoje jos 5godina na profilu.
2017 04 04
Takvoj ne bih prodala sve i da osobno dođe po njih.
2017 04 04
Pa ja se ne bi baš uznemirila kao ti na prijedlog da šalješ poštom. Ako ne želiš, napišeš-žao mi je, nisam u mogućnosti spustiti cijenu. lp...ne vidim potrebe za zazivanjem boga. :D Stvarate probleme di ih nema.
2017 04 04
> ComeStai: > Pa ja se ne bi baš uznemirila kao ti na prijedlog da šalješ poštom. Ako ne želiš, napišeš-žao mi je, nisam u mogućnosti spustiti cijenu. lp...ne vidim potrebe za zazivanjem boga. :D Stvarate probleme di ih nema. Ma tipkala sam brzinski, mislila sam da misli na Tisak kuvertu s mjehurićima jer me više ljudi pitalo može li tako. Vidi reakcije... Sad ih ne bi prodala da su mi zadnje. :) p.s. mi Dalmatinci znamo tako ubaciti u razgovor :) Ali nismo bezobrazni...
2017 04 04
"Hvala Bogu"..je način izražavanja......i predstavlja istu stvar kao npr. "sve ok". Često se i sama izražavam tako..kao i mnogi ljudi u Dalmaciji.. Ne kužim reakciju kupilice..sa prijetnjama..vidjet ćeš sada kada kažem prijateljicama...trebam dati negativnu..itd.. Točno zbog čega? Prodavačica je po meni jedino trebala završiti razgovor nakon što je rekla da će prodati sa pt za 70 i to je to. Hoćeš..nećeš..nema se tu što više reći.
2017 04 04
Evo ja ne mogu vjerovati da jedno "hvala Bogu" treba objašnjavati :') :') Samo pozitivno predstavlja :)
2017 04 04
> Brdosuza: > Evo ja ne mogu vjerovati da jedno "hvala Bogu" treba objašnjavati :') :') > Samo pozitivno predstavlja :) :)
2017 04 04
> Brdosuza: > Evo ja ne mogu vjerovati da jedno "hvala Bogu" treba objašnjavati :') :') > Samo pozitivno predstavlja :) Baš. Dosta se ljudi uzhebe zbog samog spomena, neovisno u kojem kontekstu, čak i kao ovakvu frazu... Mah, dalje...
2017 04 04
Ne vidim na koji način prodavačica stvara probleme gdje ih nema. Michelle, sve ste obavili školski ispravno, stvarno ne morate dovoditi svoje ponašanje niti svoj način komuniciranja u pitanje. A nesuđenu kupilicu molimo da, kako je najavila, podijeli to iskustvo s kolegicama krpičarkama :') Najveselije mi je što se prijeti negativnom, ma, zamisli, molim te :')
2017 04 04
> Brdosuza: > Evo ja ne mogu vjerovati da jedno "hvala Bogu" treba objašnjavati :') :') > Samo pozitivno predstavlja :) Stvarno. Wow, ona s prijateljicama razglaba o svom inboxu na krpicama. :s Šteta da ne doznamo tko je biserka sa budžetom od 60kn. Te što uvjetuju i poštarinu i pjevanje serenade pod prozorom su posebna vrsta.
2017 04 04
Valjda je ženska taj "Bogu hvala" protumačila kao "ako hoćete, javite, ako ne, hvala Bogu, bar ću vas se riješiti" :/
2017 04 04
> gitadevi: > Ne vidim na koji način prodavačica stvara probleme gdje ih nema. > Michelle, sve ste obavili školski ispravno, stvarno ne morate dovoditi svoje ponašanje niti svoj način komuniciranja u pitanje. > A nesuđenu kupilicu molimo da, kako je najavila, podijeli to iskustvo s kolegicama krpičarkama :') > Najveselije mi je što se prijeti negativnom, ma, zamisli, molim te :') :")
2017 04 04
1 2 3 4