Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Previse prodavaca na Krpicama ili premalo kupaca?

Dobar je i letgo kupac je javi i odma kupi nema odugovlacenja :) definitivno bolja prodaja nego na krpicama.
2017 06 30
> Poirotica: > A vrijedi probati. Ništa se ne gubi. Stekla sam dojam da se najmanje kupuje garderoba i ovdje i na Njuškalo. Slažem se, garderoba najmanje.. na Njuškalu stavim mobitel, unutar pola sata se javi kupac i sve dogovorimo, odmah nakon toga stiže još jedan upit za mobitel a već sam ga prodala.. A vidim i da ovdje puno njih traži stvari za kuću, za odjeću bi većina jedino zamjene, sad već i to rijeđe vjerojatno baš zbog tih sniženja koja su u tijeku a i zbog prevara
2017 06 30
Mislim da je i jedno i drugo u pitanju. Kao prodavaču, i dalje mi solidno ide, ali ni približno kao prije. Uglavnom se prodaju "moderne " stvari. S druge strane kao kupac, ne pamtim kada sam zadnji puta nešto kupila, ali nije da nisam htjela- 4 poslana upita, niti jedna ostvarena suradnja, ili nisu uopće odgovorili, ili kada sam tražila dodatne mjere/slike-muk. I kao što su cure rekle, sniženja su svugdje, a ovdje ima zbilja pretjeranih cijena..
2017 06 30
I ja sam se tomu čudila ove godine skoro pa ništa prodala ,cijene snižene skroz ,a kad vidim neku majicu za 100 kn i još nošena i za čas prodano :') :')
2017 06 30
Da, krenula snizenja i neki su vec otputovali, studenti jos dovrsavaju ispite i tak..skupilo se toga. A ima i toga kao sto je neka napisala, ne kupujemo na mk vec bi samo prodale..e pa ako svi tako radimo logicki zakljucak je da nece biti prodaje :) I ja sam jedna od tih, trudim se to ispraviti ali evo posaljem upit pa mi artikl mali, druga se ne logira, treca ima negativnih pa necu ni pitat i tak ,:) Bude sve ok tamo sredinom 9.mjeseca ;)
2017 06 30
Ja evo cekam vec tjednima da mi jedna odgovori na upit ( znam vec da nista od toga). Ima i toga -.- , a sto se prodaje tice necu se zalit :)
2017 06 30
Evo mi sve nešto pa svako malo nešto kupimo..nije da nitko ne kupuje..haha
2017 06 30
Ja preko njuškala ništa skoro ne prodam (od robe), tamo vise neka oprema i to. Isto tako onaj let go slabo. A istina da, da je prije bilo bolje na krpicama. Ja trenutbo imam grais poštarinu pa možda bude bolje 😊
2017 06 30
Kod mene je prošlog ljeta prodaja bila na maksimumu, s 12 povratnih skočila sam na 71 do kraja godine. Nisam mogla vjerovati. A ove godine jedva 15 povratnih do 6.mj I sama sam se zapitala u čemu je problem. Čak su mi artikli bili dosta niski, a plaćeni četveroduplo više, negdje i pt gratis bude ali nitko da se javi. Tek zadnjih par dana zbog selidbe sam počela prodavati jer mi je sad većina tog pala na 5 kn jer stvarno moram sve prodat do četvrtka. Inače da sam držala stare cijene bojim se da bi artikli našli kupca tek nagodinu x-)
2017 06 30
Slažem se, a kad stavimo "jeftinije" onda opet nije dobro,jer im nije jasno kak je takva cijena 😂
2017 07 01
Tu su stvari preskupe,a kad postarinu jos platis,em uzimas na rizik,jer kod svake pise,ocuvano,a dode kuci,em smrdi po ustajalosti em bude iznosano.bar s ja imala takva iskustva.a cinjenica je da bi neke djevojke htjele ti zgrnut lovu..ono hlace po 200 kn,majice po 100...znate o cemu govorim
2017 07 01
Ima tu masu faktora zasto ide ili ne ide prodaja/kupnja...Ponesto prodan/ponesto kupin...rade dam ovde nekoj curi lovu nego da iden po butigama setat,pogotovo po ovoj vrucini :D Smatram da smo skoro svi potencijalni kupci onoliko koliko i prodavaci...jednostavno dode vrime kada se slabije kupuje/prodaje,bar je tako kod mene. Sta se tice prodavaca,bilo bi lipo da odgovore na upite,stave bar koje mire a ne da nagadamo o kojoj se vel radi.I da ne odgovore ka jedna meni:rasteze se...ono,ma je li stvarno haha :') A kupci da odgovore kad im se posalje odg na upit... Neke cifre su napuvane,neke niske. Ne mora u startu znacit da kad je jeftino da ne valja i da nesto nije kako triba sa artiklima....masu san ih takvi kupila a i prodala :) Ali brate, kosa mi se digne na glavi kad vidin stvari nosene,pogotovo bikinije koji se prodaju po vrtoglavim ciframa...alo noseni kupaci.Kupuje li iko takve (retoricko pitanje) ,:)
2017 07 01
> sim3sim3: > Sniženja su u svim "hit trgovinama" .... Krpice su preskupe Istina, ja inace pratim te kataloge kad su snizenja i skuzila sam da cure kupe ne snizenju stvari za tipa 50kn i onda dodu tu i stave oglas i prodaju po redovnoj cijeni od 150kn nekad cak i vise plus postarina. Valjda misle da smo mi ostale glupe pa ne znamo da su snizenja :')
2017 07 01
Cure, meni isto slabo ide prodaja pa svako malo dajem 2+1 gratis na smijesne cijene i usput se i zamjenim samo da se rjesim stvarcica dok ne krene opet malo biznis :) Treba biti realan za cijenama,ja si izracunam i koliko ce to kostat s pt pa naspram toga stavim cijenu,a ono tipa h&m majica novo 100 kn je no comment...
2017 07 01
Ja uvijek više kupujem nego što prodajem :) A kad i prodam, većinom potrošim odmah istu cifru, ako ne i veću. :D
2017 07 01