Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je netko poslovao s ovom curom?

Pozz cure.Zanima me da li je mozda netko poslovao s ovom krpicarkom MonaaSm..Zove se Milena Dukaric iz Lepoglave.Kupila sam od nje balerinke,,uplatila sam joj u ponedjeljak novce na racun i od tada se ne javlja,a do tada mi se redovno javljala.ima tri pozitivne ali kao kupac,hvala
2017 07 07
Da li se prijavljuje na Krpice?
2017 07 07
Zadnja prijava joj je bila taj dan kada sam joj javila da sam uplatila novce za balerinke..od tada sam ju poslala dvije poruke i nista
2017 07 07
jesi je našla na fejsu? imaš ime i prezime, probaj naći broj mobitela ili kućni, pa zvrcni.
2017 07 07
probati cu na fejsu ju pronaci,hvala
2017 07 07
Možda se još javi..,,
2017 07 07
Nadam se da ce se javiti..mozda joj je nesto iskrsnulo posto se ne prijavljuje
2017 07 07
U ponedjeljak? Pa to je ipak malo previše
2017 07 08
Ne miriši na dobro. Ali nikad ne znaš, možda je u nekoj gužvi, pa nije stigla na vrijeme poslati paket ;)
2017 07 08
je,,malo previse je,ne prijavljuje se od kada sam joj napisala da je uplaceno,,mozda je u nekoj guzvi,,vidjeti cu jos za dan dva hoce se javiti
2017 07 08
Slazem se da ne mirise na dobro😕
2017 07 08
Javila mi se maloprije i rekla da nije bila u Hrvatskoj i da ce poslati danas ako stigne poslije posla,,a ako ne stigne danas da ce u ponedjeljak poslati,,hvala cure :-)
2017 07 08
Ne shvacam kakve veze ima jeli netko u RH ili nije u RH i uvijek se sjetim one reklame "tko hoce-nace nacin,tko nece-nade izgovor"..za javiti se nekome potrebna je samo mrvica vremena i mrvica dobre volje😒
2017 07 08
Istina,ta reklama je potpuno tocna,,mogla je javiti da ce biti odsutna,,to joj je minuta vremena,,ako je uopce i bila odsutna
2017 07 09
> megyy0: > Istina,ta reklama je potpuno tocna,,mogla je javiti da ce biti odsutna,,to joj je minuta vremena,,ako je uopce i bila odsutna Izgovor, mogla je reci nisam u Hrvatskoj pa ne morate uplatiti prije ponedjeljka, jer necu moci poslati
2017 07 09
1 2