Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što napraviti kada korisnica ne zeli vratiti novce?

Jesi joj javila za ovu temu? Sam ti javi, nek ona dođe podijeliti koju i s nama jer joj očito mnogo stvari nije jasno zbog kojih će sad i završiti na crnoj listi. To je neka balavica kad očekuje da kupac pere njene zasrane tenisice, pa nisi joj mater. Svi ovdje smo dužni poslati artikle onakvi kakvi su opisani, a ne ih razvaliti na mrtvo ime nakon slikanja i lagati kupcima u inbox. Ako tebi, Sigrita, to nije jasno, dopusti da ti objasnim jednostavnom rečenicom koju ćeš razumijeti - ti si prevarantica i lažljivica.
2017 10 08
Kakva je to mater kad brani kćer lažljivicu i prevaranticu, ja bi od srama za kćer vratila pare na njenom mjestu, da ljudi ne vide što je odgojila jer se baš iskazala ovim porukama. Njima je valjda normalno živjet s prljavštinom kad očekuju od kupca da mu zasrane tenisice budu ok.
2017 10 08
Na fejsu joj frendicama pošalji slike i popratnu poruku, pa da ju onda vidiš. Fuj, balavica prljava, Mamu bi joj isto trebalo zašamarat
2017 10 08
Najbolje su ove koje kažu da nemaju niti jednu negativnu, pa kakve to veze ima 🤣 Možda je imala vec ovakvih deset situacija pa je nitko nije prijavio. Evo ja od nje sad nebi ništa kupila pa makar imala sto pozitivnih. Uostalom, tenisice ne izgledaju prljavo na oglasu kao sto su stigle do korisnice. Ma fuj. Je prodaje se rabljena odjeća / obuća , ali bitna je razlika između rabljenog i smeća.
2017 10 08
I nju i mater u perilicu
2017 10 08
a bogati halavice !!
2017 10 09
Kako se ovo završilo? Ima novosti?
2017 10 10
1 2