Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Aplikacija let go

Pozdrav, ima li tko iskustva s aplikacijom let go?
2017 12 10
Ja ju koristim, nije lose. Al nema povratnih i cesto zna ne raditi kako treba, ne dobivate por na vrijeme itd.. a i ljudi sam nesto pitaju zele uzeti i onda ni traga ni glasa.. nema foruma.. ugl nista extra barem.meni
2017 12 10
Praktičnije za korištenje od krpica, ali ima neki put problema s porukama kao što je littlegirl napisala. Meni jedino smeta što ima puno nekulturnih ljudi. Jave se bez pozdrava, ne javljaju ako odustanu od kupnje. Naravno nisu vi takvi, ali većina jest :/ U svakom slučaju, ne škodi i tamo staviti artikle :)
2017 12 10
Imam ja,evo danas pop.sam bas 1 primopredaju imala.puno je neozbiljnih upita,ali isto ide prodaja,a poruke znaju PUNO(mjesecima!)kasniti😱
2017 12 10
puuuno prakticnije ali ostvari se tocno 3% od svih dobivenih upita. nema povratnih, ljudi tamo su koma.
2017 12 10
Ne sviđa mi se što nema opcije slanja slika u porukama, a ljudi ko ljudi, svugdje je isto što se toga tiče.
2017 12 10
Meni tamo prodaja ide skroz slabo
2017 12 10
Koristim je već neko vrijeme i zadovoljna sam. Prodala sam dosta stvari što primopredajom što slanjem poštom i do sad nisam imala neugodnih iskustava :)
2017 12 11
Meni ne odgovara, nepregledna je, nisam ništa uspjela tamo prodati, tu i tamo koji upit, a i teško mi je pretraživati po njoj.
2017 12 11
Ovdje ima nekulturnih upita i prodavačica, ali ono tamo..meni je ono prekomicno, upiti s brda s dola, nisam bas odusevljena opcenito s aplikacijom, neznam ni gdje makniti onu lokaciju, toliko su opsezni da me strah da mi netko dode na vrata x-) x-) x-)
2017 12 11
Ma meni je isto tamo bas nekulturnih ljudi ima, bila sam dog primopredaju pa se zenska nije pojavila. Znaci kao da imam sve vrijeme ovog svijeta za hodanje negdje. A komubikacija onak ni a ni b.
2017 12 11
Meni trgla cura maju s ruku u najlonu i bjez ahaha.nema do krpica
2017 12 11
meni Moje krpice staaaaalno štekaju.. stalno je neki problem?! ne mogu se ulogirat, pa ne mogu preslitat neke fotke uploadat svoje nove krpice i tako.. ugl skroz sam nezadovoljna.. još netko ima sličan problem?
2018 09 19
Dal uspijete što prodati? :)
2018 11 21
Prije sam koristila, pa sam prešla na mk. Jako dobra ideja za aplikaciju, ali s novim ažuriranjima ima puno manjkavosti i često šteka pa ne koristim više. Šteta, puno je praktičnije od mk.
2018 11 30