Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

JAVNA OBJAVA slika moje majice

Drage cure/gospođe pošto me korisnica gcalic već duže vrijeme sustavno vrijeđa i maltretira,također optužuje da sam joj poslala STARU majicu 10god.,iznošenu i sa izvučenim koncima,(majicu je navodno kupovala za kćer)....odlučila sam sliku iskopati sa komp. i JAVNO je objaviti,pa vi prosudite tko tu laže???Pošto gospođa gcalic tvrdi da ima "dva fotoaparata,ali ih joj se neda uzeti u ruke".....također mi je ostavila povratne informacije,također lažne i kao PRODAVAČU i kao KUPCU....kao KUPCU????Kako je to moguće,kad dotična ne prodaje ništa u svom profilu(nema nijednog artikla)....jedino prodaje laži i liječi svoje frustracije ovdje na nama i ovoj dragoj stranici "Moje krpice" koja bi trebala biti gušt i hobi,a ne mjesto prepucavanja i negativne energije!!!! Veliki pozdrav i uživajte u životu i krpicama!!!! [slika:173f133c-9aab-4cdb-b47c-15ea88ff834c] [slika:f93bd220-e0ae-49cd-8140-fb3d5bba4738]
2013 05 16
Neka si joj rekla!
2013 05 16
Ne obaziri se na isfrutrirane ljude... Znam da je teško jer ti neda disati, ali potrudi se "oguglati"... [:smijesi]
2013 05 16
Draga, ima svega, ne nerviraj se [:zaljubljen]
2013 05 16
Ne nerviraj se,više o tebi govori 67 pozitivnih,nego dvije negativne povratne.. [:smijesi]
2013 05 16
Zašto me ju ne izbaci kad upišem u tražilici gcalic?
2013 05 16
samo ovo što si stavila slike dokazuje kakvu si joj poslala ,a iskreno baš me zanima kakve ti je vratila i što je s njom napravila jer se na majci sa slike vidi da je kao nova i sumljam da se od jednog pranja mogla toliko deformirat prije mislim da je oprala pod sa njom [:smije] pa ti je onda poslala nazad ,ajde kad digneš paket što ti je vratila izvjesti nas o stanju majce [:hihot]
2013 05 16
nije fer imati nezasluzenu negativnu. onu o kupcu prijavi linkom adminki nek ti izbrise ak moze jer ti nisi bila kupac, a za ovu drugu neg stvarno ne znam. povrat novca = zezancija jer bi bila na gubitku zbog postarine, a tko garantira da bi gospodja nakon toga maknula svoj minus...
2013 05 16
indica - jer nema artikala u ponudi...
2013 05 16
majica je prekrasna.
2013 05 16
ja znam da sam joj poslala majicu u savršenom stanju,što je ona s njom radila stvarno ne znam....vidjele ste da nije htjela objaviti JAVNO fotografije majice kao "neda joj se uzeti aparat u ruke"....ja sam uvijek spremna na dogovor i zamjenu,ali lažne optužbe,vrijeđanja i prijetnje stvarno ne toleriram....gospođa je prijetila INSPEKTORATOM i da joj vratim puni iznos koji je uplatila i da mi nije dužna objašnjavati razloge povrata....a onda laže da je majica,stara 10god. iznošena pokidani konci...jel sad SVI vidite o kakvoj se OSOBI RADI????
2013 05 16
ma draga, ništa se ne sekiraj...majica je u odličnom stanju kao i sve drugo u što sam se imala prilike više puta uvjeriti!!!! [:kesi]
2013 05 16
slatka majicica ja imam slicnu [:zaljubljen]
2013 05 16
i neka si objavila slike, tako i treba! samo ne razumijem ljude poput te dotične...hrane se tuđom nesrećom i živcima ili...?!! STRAŠNO!!! [:sokiran]
2013 05 16
nisam imala prilike suradjivati s katjom, ali vjerujem: gospodja nije potkrijepila svoje tvrdnje slikama i isto je nedavno ucinila i drugima npr, za korisnicu bijelo znam da nije pohlepna i sa mnom je bila susretljiva. optuzbu treba potkrijepiti dokazima.
2013 05 16
1 2