Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

JAVNA OBJAVA slika moje majice

@ lollip & moje srtvarčice ,hvala na objašnjenju [:zaljubljen]
2013 05 16
okidoki
2013 05 16
indica - [:poljubac] [:zaljubljen]
2013 05 16
Slika majice ne odgovara stvarnom stanju. MAJICA JE NOŠENA. Nosio ju je netko predebeo za tu majicu, tako da je taj netko nategnuo konce i napravio polurupice u materijalu. Ja imam50 kg i nisam ju nosila niti bih ikada takvo nešto u tom stanju obukla. A također se o po "girtli" vidi da je nošena. U STVARNOSTI MAJICA IZGLEDA JADNO I PRIPROSTO. A i Vi gospođo Katja 45 imate malo više artikala od normalnog broja "za osobnu upotrebu. Vjerojatno se i Vi bavite proepodajom s placeva i ostalih nabavnih mjesta šund robe.
2013 05 16
Gospođo gcalic,nisu to nikakve polurupice to je prošiveni spoj koji spaja satenski i pamučni dio....majica nije nošena.....vidite sad kako ste lažljivi,rekli ste da je majica za vašu KĆER....sad kažete da je bila za VAS....nemojte da javno objavim razgovor iz svog INBOXA.....sa majicom je sve u redu i vi to znate,to što ja imam hrpu robe i na što svoj novac trošim vas se ne tiče i da imam svega i previše i ne stignem ni obući ni iznositi sve i da još uvijek sretno i oduševljeno kupujem za SEBE,godinama što god mi se svidi,jer ne oskudijevam u ničemu,a ponajprije u ŽIVOTNOM ZADOVOLJSTVU!!!!
2013 05 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] joj ženo stvarno si neumorna hočeš li nas svih prijavit inspektoratu zato što imamo garderobe,koju smo kupili svojim novcem i nisi mi jasna i da je pokrala konvoj robe što to tebe briga
2013 05 16
Zasto onda zena kupuje robu za koju redom tvrdi da je sund s placa pa vrijeda korisnike ove stranice bar ja tako mislim i sad ce i meni vratit komentar dajte gcalic stavite i vi slike pa da zatvorimo ovu temu i ustanovimo tko je ovdje u krivu [:kesi] [:kesi]
2013 05 16
bijeli macak....pa zar ne vidiš o kakvoj se osobi ovdje radi....da je imala šta stavit,slikala bi i stavila,ja sam to htjela i čekala....kad nije,prekipilo mi je i potražila sam slike po kompu i JAVNO ih objavila.....
2013 05 16
Katja 45 - dignite svoju majicu s TISKA u SOLINU, pa uživajte i dalje u životu, može i u preprodaji robe, što se mene tiče. 135 artikla nije vaš višak, to pričajte nek.om drugom
2013 05 16
I da nije višak, što ako kupuje negdje i prodaje ih za manju cijenu? :) Pa rađe ću kupiti ovdje za manju cijenu nego negdje za višu, a i ja sam sasvim zadovoljna sa suradnjom s ovom osobom :)))) Nedajte se ;D Nemojte se zamarati glupostima ;)
2013 05 16
1 2