Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tako mi je neugodno...

Cure dal vam se ikad desilo da pošaljete nekome robicu i da se ispostavi da robica ima flekice koje prethodno niste vidjele?? Meni se desilo danas i tako mi je bilo neugodno da vam to ne mogu opisati. Ispričala sam se curi i kao znak isprike sad dok idem u grad poslala joj budem još nešto slično( ali naravno skroz bez lekica). Ali se i dalje užaso osjećam. Dosad mi se nikad to nije desilo, ali za sve postoji prvi put [:boji] [:vrti]
2013 05 17
svakom se desi
2013 05 17
Dogodilo mi se, malo gora situacija od tvoje! Ali cura je imala razumijevanja, jer sam se ispričala zbog toga što sam previdjela i za ispriku sam joj na adresu poslala Merci bombonjeru! Ma uz lijepu riječ i malo humanosti sve se r [:smijesi] ješava!
2013 05 17
Vjerovatno se dogodi, ali super je to kad osoba prizna, ali ne ako kupac dobije takvu robicu i to nikako niti u kojem slučaju ne priznaje, onda dolazi do problema...
2013 05 17
meni se desilo jučer nove naočale cura je dobila polupane ,nema se šta tu ,moja krivica nisam ih dobro zamotala,ja moram nadoknadit joj nove ili vratiti NOVAC ,ako ženska želi povrat moraš je dati ,svatko mora sam priznati svoju krivicu.
2013 05 17
A sta se meni desilo, jao, dode mi da u zemlju propadnem, slala sam dvjema curama pakete da im stigne do iduceg dana jer su me tako zamolile i jedina mogucnost je bila HP ekspres i kad im je dosao paket trebale su platit vise od vrijednosti stvari koju su dobile.. koja sramota, neznam kako da im se iskupim :/ imate savjet? A imala sam najbolju namjeru, al barem sam nesto naucila posto sam nova u ovom :S
2013 05 17
Slazem se, ja na svaku narudjbu naglasim da ako nisu zadovoljne mogu vratiti. Cak ako ako mi se zenskica svidi dala bih da proba pa odluci. Dobro se dobrim vraca... Jos nisam imala neugodnih idpskustava Bogu hvala
2013 05 17
Dogodilo se i meni. Vidla sam tek prilikom pakiranja. Nikad nošena majica imala je neku fleku ili grešku u niti. Pristojno sam se ispričala i ponudila povrat love. Cura nije htjela, rekla je da je sve ok i da se ne vidi iz aviona. Poslala sam joj dodatnu majicu po njenom izboru. Stvar riješena. Mada do danas nisam dobila ni hvala....Zapravo, nie ni javila da ju je primila. Toliko o pristojnosti!
2013 05 17
Vidim da bome imate svakakva iskustva. Ova cura s kojom ja poslujem nije bila sretna(a tko bi bio), ali sam se isprčala i dogovorile smo se lijepo da joj pošaljem drugu stvarčicu i nadam se da bude sve ok.
2013 05 17
e, da...svaka čast kad se prizna i spreman si to ispravit, što znači da se stvarno to slučajno dogodilo, bez ikakvih loših namjera, eto ja nisam bila te sreće, dobila razbivenu haljinu, i to kako razbivenu, ne može se to baš sašit, zavlačila me 3 mj i naravno da nisam dobila nazad lovu :(( još mi je na kraju rekla da šta to sama ne sašijem, prodam dalje...kao neš ti problema...užas, al o tome sam već pisala u posebnoj temi, odma mi tlak skoči, pa neću o tome šta se mene tiče, nije ni trebala vratit novce, moglo se to i drugačije rješit, ja sam spremna uvik za dogovore
2013 05 17
Sljedeci put im daj neki lipi popust na ono sto zele. Ako su ok, shvatit ce to.
2013 05 17
Meni se desilo,kad sam trebala poslati,vidjela flekice i propala u zemlju od srama,ali rekla sam curi stanje,nebih od srama prešutila .Najgore je što nosim i naočale,pa mi nekad pri prvom gledanju promakne, [:vrti]
2013 05 17
Ma svima se može desit, samo o nama ovisi kako ćemo to riješit. Sve se može kad se hoće i kad su obje strane ok.
2013 05 17
kad su ljudi normalni, uvik se može dogovorit ;)
2013 05 18
Bok, dali ste nekome platili unapred za paket koji ste htjeli naručiti? Nisam sigurna u takvo što, kakva su vaša iskustva?
2013 05 18
1 2