Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Još dva moderatora naših krpica

Ja sam se sinoc pokusala sat vremena ulogirati i jedva sam uspjela ne znam niti ja kako [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 05 26
ja jedino mogu ujutro oko 9 ući da pročitam poruke a postavljanje je postalo nemoguće već tjedan dana a mobitel puuccaaa [:place] [:vrti]
2013 05 26
Ni meni se nije ocjena promjenila a prodala sam par artikala i dobila pozitivne
2013 05 26
Na zalost, meni jedno vrijeme (i to bas kad sam jako puno prodala) nije ocito radio mjerac pa nisam dobila bodove, zbog cega sam se pozalila adminki no mislim da ona tu nista ne moze. Jednako mi je banana i glupo sto ne zna ni ona kako neki artikli dolaze na naslovnicu. Naime, ja imam jednu haljinu koja ima vise svidjanja i pogleda nego pola stvari koje su trenutacno na naslovnoj, ali dzaba mi je svirati jer adminka veli da ne zna po kojem principu to tamo dolazi tako da mogu samo lajati i plakati. [:place]
2013 05 26
od administratorice : Prvih 50 najpopularnijih korisnika se računa po ocjenama ("ratingu"). Formula za izračunavanje popularnosti se sastoji od broja pozitivnih komentara (kao glavna sastavnica), prodanih artikala (vrijede samo ako je predmet označen kao prodan), artikala koje je korisnik postavio, kao i komentara koje je taj korisnik ostavio drugima, što govori o korisnikovoj angažiranosti u zajednici. Ocjena korisnika se dnevno dopunjava, a strelica pored pokazuje kretanje korisnikovog "ratinga" tijekom dana. Prevaranti i korisnici koji će na umjetan način podizati svoje ocjene, bit će sankcionirani, tj. odnosni blokirani bez prethodnog upozorenja.
2013 05 26
adminka mi je rekla da se ne moze imati vise moderatora nedopustaju ja sam to prije nekoliko tjedana isto predlozila, u potpunosti se slazem njoj svaka cast ali sama ne moze stici sve ovo obaviti definitivno HOCEMO BOLJE KRPICE!!! [:smije]
2013 05 26
Nažalost nije moguće. :(
2013 05 26
1 2