Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poslovni bonton na krpicama

Redovito čitam vaše forume, a ponekad i sudjelujem. Ali ne mogu ne primijetiti kako neke treba naučiti bontonu. Pa krenimo, a vi mi se slobodno pridružite: 1. Prodajte samo nosivu odjeću i obuću. Pod "nosivo" ne spada: zamazana, potrgana, pofarbana, i sl., odjeća, obuća ili nešto treće. Sve što nebiste same obukle, jer bi vas bilo sram takvu izići na ulicu, najvjerojatnije neće pronaći svoje mjesto na krpicama. 2. Kada rezervirate neki predmet, u nekom realnom roku se izjasnite kupujete li ga ili ne. 3. Ako kažete da kupujete, onda tako i mislite. To je sklopljen dogovor koji treba ispuniti. Dakle - platite. Ako nemate novaca ili je nešto iskrsnulo, pošaljite poruku prodavatelju. Svatko ima razumijevanja za vanredne situacije. 4. Ne muljajte! Krpice su mjesto na kojem se gradi povjerenje i nitko nema pravo to narušavati radi par stotina kuna koje će nekome ukrasti. I uvijek postoji šansa da vam policija pokuca na vrata. 5. Kada se obraćate prodavatelju/kupcu, započnite sa "Draga .....", a završite sa "Srdačan pozdrav, vaše ime". Pisanje poruka se ne naplaćuje po slovima, a nećete izgubiti previše vremena pišući tih par riječi. 6. Ako poslujete na krpicama - onda poslujete. Budite odgovorni. Dakle, morate naći vrijeme za ispunjavanje svojih poslovnih obveza. A ako ćete kasniti, svakako obavijestite drugu osobu o tome, kako ona ne bi pomislila da je još jedna prevara na pomolu. 7. Komunikacija je najbitnija. Uvijek obavještavajte sudionika o promjena vezano uz pošiljku ili plaćanje. To traje svega par minuta, a većina vas tak i tak visi na Facebooku (čast iznimkama). 8. Ostavljajte povratne informacije! Ja sam napisala samo osam stvari koje su mi pale na pamet. Slobodno se ubacite i komentirajte. Kada bi svatko pristupio ovoj stranici s barem malo poštovanja prema drugim sudionicima, mislim da bi svima bilo lakše i ugodnije, a krpice bi se popele na višu razinu sigurnosti.
2013 05 28
[:hihot]
2013 05 28
mene su zeznuli po svim točkama...joj,ni ovo neće uroditi plodom jer ne znam što je nekim osobama...
2013 05 28
jep! slažem se :))
2013 05 28
Kike, ovakvih tema ima i napretek. Ovisi o pojedincu hoće li se pridržavat nekih pravila..
2013 05 28
Znam, ali nada umire posljednja [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 28
znam samo da me prodaja ne ide odkad su teme zabranjene [:hihot]
2013 05 28
Đaba ovdje pravila..onih koji su prevaranti,mogu se samo nasmjati na ov(milsim,ja te podržavam),ali tema već prožvakana,and,on,and on....đaba bontona,to su okorijeli nekulturnjaci i prevaranti.. [:vrti] .. [:vrti]
2013 05 28
kristina, svaka cast na trudu, svaka ti stoji, ali sumnjam da takve stvari citaju, a kamoli se trude pratiti primjerom osobe na koje se odnosi. [:smijesi]
2013 05 28
pucika strelo u srdcu mome [:poljubac] [:smije]
2013 05 28
Ooooo,šuuuziiika moja....strela te ubila,dabogda!Pa đes'ba maco!!! [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 28
Treba im roditelje zvati: "Znate li vi, poštovani gospodine, da se vaša kći bavi prevarama na jednom lijepom forumu zvanom Mojekrpice? Pa kako ste ju to odgojili?" [:smije] [:smije] Al ni to ne bi imalo efekta [:vrti]
2013 05 28
eo razmisljam kako bi mi dupe izgledalo u onijem laćicama [:smije]
2013 05 28
kristina moja, roditelji su isti ili gori od te djece [:smije] to ti i jest ono najgore. pa sta mislis di su naucili da je to normalno ili iole prihvatljivo ponasanje.. [:smijesi]
2013 05 28
Ah, znam. Žalosno, ali znam. [:vrti] Očito se s generacijama gubi ono malo morala što se nekada davno učilo u obitelji.... i u školama..... [:boji]
2013 05 28
1 2 3 4