Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć.? :/

dogovorila sam se s jednom curom da ce kupiti traperice od mene, 50kn s poštarinom. dala sam joj broj računa (sestrin, u pbz banci), i ona je preko interneta još 5.6. navečer uplatila te novce. no na račun još ništa nije sjelo. :// bojim se da ću sada još ja ispasti prevarantica, ona mi je dala broj transakcije i provjerila sam i stvarno je uplatila. u čemu je problem????????? [:tuzan] [:ljut]
2013 06 07
odi u banku i provjeri. Možda ti je nešto sjelo na racun pa ti uzeli [:smijesi]
2013 06 07
ne brini.. sve ovisi o tome u kojoj banci ona ima otvoren račun.. ukoliko nema otvoren račun u PBZ banci, uplata će sjesti za 2-3 dana [:smijesi]
2013 06 07
Od 01.06. su novi propisi, sve fizičke i pravne osobe su dobile svoj IBAN broj i njime se sada treba koristiti. Nadalje, sve popodnevne uplate prolaze s sutrašnjim datumom, mada to nema veze jer je moralo sjesti drugi dan na račun. U svakom slučaju ona mora sa svojom potvrdom plaćanja izvršiti reklamaciju tamo gdje je uplatila.
2013 06 07
Bez obzira na IBAN još će dosta vremena prolaziti i uplate po transakcijskim računima..
2013 06 07
maa ee, ja neki dan kupila od cure traperice za iste novce, i isto mi dala br sestrinog racuna u pbz banci, skoro sam se usr*** da pricas o meni, ja sam jucer toj curi uplatila [:hihot]
2013 06 07
Dala ti je broj transakcije i provjerila si...gdje?
2013 06 07
E cure da,ak ja sad otidem u postu i ocu uplatiti na zirno racun i nemam IBAN sta ce onda bit?
2013 06 07
e ja sad ne kužim- ko šta treba napraviti?
2013 06 07
posalji sestru na netbanking ili u banku ako ne vidi uplatu. ondak curi javit da ganja di je uplatila ako bude potrebe [:zaljubljen]
2013 06 07
ja trebam izvršiti jednu uplatu ali mi već dva dana internet bankarstvo ne radi.piše da je nadogradnja.od splitske banke.jeli ima koja cura da je i njoj??
2013 06 07
ista stva rje meni jednom bila, žena mi uplatila i uslikala potvrdu a ja svaki dan provjeravala preko net bank, i nema i nema uplate. NIkakve, saldo na računu piše 40 kuna, a trebao je biti 90 s njenom uplatom, i nema i nema i na kraju pošaljem muža u banku i oni govore da je uredno uplata sjel aprije par dana i da je stanje računa 90 kuna. ja odem doma na net.bank. pogledma opet i ono opet 40 kuna ka i prije 5 dana, tako da moguće ako si provjeravala preko interneta da tu nešto šteka?
2013 06 07
@zadarmamica ja san isto u splitskoj ali normalno koristin, to mi je bilo prosli tjedan. i nama iban ne triba u transakcijama [:smijesi]
2013 06 07