Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Japanska metoda iscrtavanja obrva

Antonija, ima li gdje informacija koliko kod Marije Butković koštaju?
2013 07 04
Ovako, mogu pitati frendicu koja inače šminka s M.Butković, ako ništa, uvijek postoji onaj kontakt e-mail [:zaljubljen] evo, idem se odmah javiti frendici [:zaljubljen]
2013 07 04
Evo, javila sam se frendici, čim saznam odgovor, javim [:zaljubljen] Inače mislim da ne postoji osoba koja nije zadovoljna sa M.Butković [:zaljubljen] Cijene su visoke, barem što se šminke tiče, a mislim da će i za obrve biti neka visoka cijena [:sramezljiv]
2013 07 04
evo, prenosim inf. "HD obrve su ti obicno uredjivanje da ih ne cupkas sam i ne uneredis..tretnan je 300kn a svaki drugi je 200.Dovoljno ti je otic svakih mjesec i po do dva.. A ove polutrajne su mikropigmentacija koja traje par godina...tetovira dlaku po dlaku i super je za zene koje imaju rjetke obrve koje moras popunjavat..il ko uopce nema obrva iz nekog razloga...znam da je to 4500kn" [:zaljubljen]
2013 07 04
UUUU, to je previše! Radije potegnem do Osijeka!
2013 07 04
oooo daaaaa....puno previše...
2013 07 04
uuuuu guzice bi dala za ove "eridanis" obrve iako su i one ocrtane ali isto im se vidi mrak oblik, a ove za 4500kn pa mislim stvarno, za te pare mozes presaditi obrve [:hihot] [:hihot]
2013 07 04
[:hihot] [:hihot] [:hihot] vjerojatno se samo ime plaća [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 07 04
I ja mislim da se tu samo plaća ime. Tako sam nekako mislila čim sam vidjela miss Pišek na slici. [:hihot]
2013 07 04
hehe, vjerujem da to ona radi odlično, ali mislim da barem pola iznosa stvarno ode na ime [:hihot] [:hihot]
2013 07 04
Znam u Zg jedan salon gdje rade tu trajnu sminku obrva za cca 1.500-2.000 kn, tako nekako! Super to ispadne, samo sto bi ja sebi umjetno izgledala sa takvim obrvama :-((( jer se vidi da nisu prirodne moje! Da bar postoji neka metoda gdje bi mi dodali samo par dlačica obrva - da moje gušće izgledaju, recimo da su moje šire za samo cca 2-3milimetra, nista extra puno! Sad pustam svoje dlake da bar narastu!! Sva sreca sto je ljeto, pa voda i more pospjesuju rast dlaka, bar to primjetim svaki put, mozda bude i ove godine!
2013 07 04
tu imaš link od facebook stranice za japansku metodu iscrtavanja obrva pa možeš pitati sve što te zanima....dolaze i u Zagreb u jedan salon i cijena je 250 eura i piše da se korekcije ne plačaju
2013 09 08
curke vidim da pišete o japanskoj metodi, no vidim i da kod nas u Hrv još uvijek nije dovoljno poznata. Ja sam napravila prije godinu dana i oduševljena sam dan danas. No ono što želim reći curama koje planiraju raditi je da obavezno paze gdje idu, dotični kojeg spominjete je užas, samo zato i pišem kako se ne bi zeznule, moje dve cure su bile kod njega i razočarane totalno, jedna je nakon par mjeseci kao da nije ništa ni radila a drugoj posivile!!!!! Kada sam pitala ovu di sam ja radila rekla mi je da je to samo zato je on navodno ne daje ampulice za doma koje su obavezne za 5 dana korištenja i moraju biti uključene u cijenu tretmana. Kasnije kad smo se raspitale o njemu sve nam je bilo jasno! muljator koji iz Srbije dolazi i uzima 250 eura curama koje ne znaju, k tome im ne daje ampule za doma i navodno radi na crno! jedan je poludila i otišla mu sve to reći. Evo čisto da budete upućene prije nego odete bilo gdje raditi. Obrve zaistea izgledaju savršeno, meni osobno bolje nego sam zamislila, ali bitno je gdje raditi i da pitate za ampulicu da li ju dobivate i da li je uključena u cijenu! Ja sam svoje platila 1.500 kn. Puse svima! [:poljubac]
2013 10 16
natalia14, o kome je točno riječ? Ja sam planirala otići u Zagreb, u salon di dolazi ona cura iz Slovenije. Kod koga si ti bila?
2013 10 17
provjereno [:jezik] www.valentina.makeup.com to joj je stranica za šminkanje na kojoj ima i sve o obrvama i kontakt javite mi rezultate [:poljubac]
2013 10 25