Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Predlažem da nam se dozvoli

da artikle koje tražimo stavljamo na profil,vidim da se moji redovito brišu,osim Zara štikli (hvala svima koji su se javili da ih žele kupiti od mene [:smije] ) jer iskreno,ja temu Tražim čitam valjda jednom mjesečno,a ima dosta ljudi koji me prate,pa mislim da bi ta opcija bila puno praktičnija...i ustinu ne kužim zašto to uopće smeta na profilima,ja sam osobno pregledavajući tuđe javila valjda jedno 10 cura;ova korisnica ti to prodaje,pa joj se javi...hvala
2013 08 27
Podržavam!
2013 08 27
like, like, like... [:hihot]
2013 08 27
Podržavam :)
2013 08 27
ja sam isto za to jer sam i sama to radila [:smije]
2013 08 27
Jedino kaj me iritira je kad stave neku brutalnu haljinu ili bilo sta drugo i kad stisnes na to vidis da se taj artikl uopce ne prodaje nego zapravo time nas namamljuju na svoj profil... E to mi se nikako ne svidja
2013 08 27
LIKE!! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 08 27
slažem se...jedino kaj bi bilo ok nekako umjesto valute dolje staviti tražim
2013 08 27
Meni nije ok kada stavite neku prekrasnu fotografiju određenog predmeta koji želite kupiti, onda svi idu gledati, a vi to ne naglasite odmah u naslovu [:tuzan] Penelope srce mi se slomilo kad sam vidjela da ti to tražiš a ne prodaješ jer ih i ja hoću, hahaha [:hihot] Dobro mi zvuči ova ideja,. da imamo za označiti to ''tražim'' umjesto mijenjam/poklanjam/prodajem. Stvarno bi trebalo ubaciti, ali čisto sumnjam da se bude, jer iovako šteka za poludit' [:jezik]
2013 08 27
je slažem se i ja..i još bi nešto htjela da se uvede, a to je da se može dati komentar ispod artikla, pa fino svi mogu pročitati i komentirati..a ovako razglabanje na forumu itd.to manje-više ne čitaju
2013 08 27
slazem se ovime! i dopustiti na forumu otvaranje tema trazim/prodajem zasebno! mene jedino smetaju one prekrasne slike "akcija" -.-
2013 08 27
Slažem se u potpunosti [:smijesi] [:zaljubljen] [:smijesi]
2013 08 28
gledam te "tvoje" stikle danima. jos kad sam prvi put vidila pomislim za ovu cijenu uzimam odmah kad ono trazim haha :(
2013 08 31