Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

je li me preveslala ili ...

Naime drage moje! Cura sa krpica ima 1 pozitivni komentar ,prihvatila sam zamjenu , dogovorile smo se poslati prije 4 dana ,ja sam isti dan svoje izvsila,a ona me sve dane zavlaci kao prvi dan nije stigla , drugi dan joj je uginio macic,treci dan je poslala al joj je sifra kod tate u autu ,i sad nakraju kao kroz jedan dan paket joj se vratio jer je upisala krivo adresu sto je nemoguce da se vratio treba proci mj dana za povrat.rekla sam joj da ima jos jedan dan da posalje u protivnom poduzimam zesce mjere ,,, cula sam se s djevojkom koja je s njom suradjivala jer od nje ima jednu inf i to pozitivnu povratnu ,kaze s njom je proslo sve u najboljem redu !! Sto mi je činiti ??
2013 09 05
Roba je u vrijednosti preko 200 kn :(
2013 09 05
sumnjam da ćeš dobiti obećanu robu :// previše slučajnosti..
2013 09 05
ajoj :( nazovi doma kucni, mozes saznat pomocu adrese mozda pa joj popricaj fino sa mamom
2013 09 05
Dobra ideja :) pokusat cu sve sto budem uspjela , makar noge lomila :/
2013 09 05
Vjerojatno laže al možda ti sad pošalje nakon te prijetnje...Reci joj da ćeš stavit podatke na forum
2013 09 05
Užas, nije to roba male vrijednosti :/ poduzmi sve što možeš... nedaj se! [:frustriran]
2013 09 05
Ma to mi je namanji problem staviti njene podatke na forum ,to cu i napraviti da vi znate da je se pazite,,, ima fore sutra cijeli dan da javi ,,, ako ne najeb.... je ,,, imam neke rodbine u Zaprešiću pa tako da,,,, a ima li i koja cura iz zaprešića da preuzme paket koji sam ja njoj poslala ,da ju preduhitri ? S cime se mi moramo baviti umjesto da uzivamo u ovim krpicama ccc ,zalosno
2013 09 05
ne kužim te osobe...prije par dana počela sam koristiti ovu stranicu za prodaju i ne pada mi na pamet varati ljude...danas sam curi poslala paket, slikala sam račun i poslala broj tako da bude sigurna da nije prevara...doslovno nisam bila mirna dok joj nisam poslala pošiljku...... [:vrti] [:sokiran]
2013 09 05
Ma gade mi se ,,, koliko mozes biti sretan u ukradenoj robi ili ako nekoga ostetis za lovu !!! Ma dabog da takvima jezik otpo i nevidjele sutrasnji dan !!!! Aaa ispicavam se na izrazu ali toliko sam ljuta da neznam sta bi joj napravila da ju sad vidim ! Ma krv bi pisala ! [:ljut]
2013 09 05
sve više tema opet o prevarama..i sada ti više znaj što i kako.. ma užas [:frustriran] istina želiš biti pošten i misliš , svi smo mi išli od nule..ali ipak cure, pa nije to ipak sitnica, malo iapka pripazite na te veće sume, da baš ne uplaćujete curama s malo ili ništa povratnih... znam da sada mislite da pametujem, i istina nije pravilo da vam se to nebi desilo i od osoba s više pov.info. ali ipak..makar malo veća "sigurnost"... nadam se kikapnv,da ćete nekako to uspjeti riješiti... sretno.. [:zaljubljen]
2013 09 05
Stars606 , hvala puno ,,sve mi je jasno sto kazete,,,, ali uvijek nekako idem na povjerenje , uvjek mislim ma nebi zeznila sve je ok ,,,i eto [:tuzan] Ja znam za sebe da nikad nikoga nebi zeznila niti prevarila , mogu svoje podatke objaviti da svi vide ,gdje radim ,ime, adresu,,,ma sve ,,,i onda ocekuj tako da se i meni pristupi ,ali eto s cime se zene bave ,,,ma necu ja propast za tu robu ,nije mi ni do njenog toliko ,al daj lega budi posten samo ,jel to toliko tesko nekim ljudima objasnit ,,,tj rodis se s tim i odgojen si pravo !!
2013 09 05
istina.. ma nemojte biti tužni, evo pošaljite mi u inbox vaše podatke i izaberite neku sitnicu s mog profila... trenutno sam u njemačkoj ali seka šelje za mene pakete, pa ću vam to sutra poslati da vam bude malo "lakše"... [:kesi]
2013 09 05
Drage moje cure sve je ovdje rizik....rizik je i kupovati i prodavati...i mijenjati....izgleda da nisu baš sve poštene kao mi... čovjek više nije pametan...ajde držim fige da bude sve ok...
2013 09 05
kaj se ovdje nešto [:smije] [:hihot] dijeli
2013 09 05
1 2 3