Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Preporuke za film

> sanjaurban: > > gitadevi: > > > sanjaurban: > > > > petra95zg: > > > > Meni je super od ovih novijih Mamma Mia 2 i Oceanovih 8, a danas mi je kolegica preporučila film Dječak u prugastoj pidžami. Kaže da je tužan i emotivan, ali predivan :) > > > Za Dječak u prugastoj pidžami se morate jako dobro psihički pripremiti, nisam mogla doći sebi 3 dana, stvarno izvrstan film > > > ja preporučujem francuski film s dva nastavka- Bitka za vodu...inače nitko živ ga nije gledao pa nek se javi netko tko ga je ipak gledao... > > Jesi li sigurna da se film zove 'Bitka za vodu'? Još bolje - znaš li njegov francuski naziv? Jer, kopam i tražim ga po netu, rezultati - nula. > Je, takav je nekakav prijevod prvog dijela iako imamo problema s prijevodima francuskih naslova.. > 1.dio JEAN DE LA FLORETTE > 2.dio MANON DES SOURCES > <3 Ahaaa....po priči M.Pagnola! Nije loš film, ali mi nije ni nešto posebno.
2018 09 06
> gitadevi: > > sanjaurban: > > > gitadevi: > > > > sanjaurban: > > > > > petra95zg: > > > > > Meni je super od ovih novijih Mamma Mia 2 i Oceanovih 8, a danas mi je kolegica preporučila film Dječak u prugastoj pidžami. Kaže da je tužan i emotivan, ali predivan :) > > > > Za Dječak u prugastoj pidžami se morate jako dobro psihički pripremiti, nisam mogla doći sebi 3 dana, stvarno izvrstan film > > > > ja preporučujem francuski film s dva nastavka- Bitka za vodu...inače nitko živ ga nije gledao pa nek se javi netko tko ga je ipak gledao... > > > Jesi li sigurna da se film zove 'Bitka za vodu'? Još bolje - znaš li njegov francuski naziv? Jer, kopam i tražim ga po netu, rezultati - nula. > > Je, takav je nekakav prijevod prvog dijela iako imamo problema s prijevodima francuskih naslova.. > > 1.dio JEAN DE LA FLORETTE > > 2.dio MANON DES SOURCES > > <3 > Ahaaa....po priči M.Pagnola! Nije loš film, ali mi nije ni nešto posebno. meni baš bio inspirativan...vrlo je teško nekome preporučiti film, ja recimo ne volim komedije, također ne vlim vrhunski promovirane naslove o kojima sve znam prije nego odgledam film pa se obično razočaram, a i akcija me u zadnje vrijeme umara više nego prije..
2018 09 06
La vita e bella (1997. ) ❤
2018 09 06
> sementafoks: > La vita e bella (1997. ) ❤ malo i puno tužan al izvrstan <3
2018 09 06
Oceanovih 8, Madam, Conan (samo zbog Jasona Momoa) :)
2018 09 07
> sementafoks: > La vita e bella (1997. ) ❤ Jedan od mojih najdražih ikada. Imamo filmski plakat na zidu dnevnog boravka :")
2018 09 09
Moje preporuke su: -Iskupljenje u Shawshanku. Onje već dugo godina prvi na ljestvicama najboljih filmova. - The longest ride - Focus - Perfect Strangers. Odličan, talijanski. - Špijun koji me je napucao. Super komedija.
2018 10 14
Me before you, pogledaj:)
2018 12 26
> enne23: > Me before you, pogledaj:) Odličan, gledala😊🤗
2018 12 26
"The notebook"(romantični film/drama-2004) sa Ryanom Goslingom.. Predobar film:)
2020 04 06
1 2