Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Alergije (ne)sezonske

Zanima me Vaša iskustva s alergijama. DO sad nisam imala većih problema s alergijama, sve do ove godine. Alergična sam sezonski na travu ali srednje. No najgore su mi cjelogodišnje alergije (grinje, prašina, dlake ljubimaca). Kupila sam sve novo, od madraca, antialergijskih deka, jastuka i sl. Dakle to sam napravila sve kaj sam mogla. Imam psa kojeg se ne želim odreći - nakon 3 godina pokrenula se alergija. Mučim se. S tabletama je lakše, ali svejedno nije savršeno. Svakodnevno detaljno čišćenje mora biti ako želim disati. Začepljen kos, 1000 kihanja dnevno, pa i kašalj, suzne i krvave oči svaki dan. Išla sam pulmologu prvi pregled obavljen, no dok još ne obavim hrpu pretraga u biti me zanima što je vjerojatno najviše povezano s alergijama jest imunitet. Otkad mi je pao imunitet svako malo sam bolesna, pa moje zapravo pitanje glasi kako jačate imunitet (osim onih klasičnih voće, povrće, vitamini - sve to radim). Nedavno sam saznala za BIO BRAN, prije toga nikad nisam čula. Navodno je jako dobar, ali i jako skup oko 900 kn pa prije nego što bi to kupila možda netko ima iskustva s tim pa da napiše. Kako se borite s cjelogodišnjim alergijama i imunitetom? Čini mi se kako imunitet lako padne, ali ga je teško opet na pravu razinu vratiti. Hvala svima!
2018 10 21
Za jačanje imuniteta - Solgarov Beta glukan i mix med+limun+đumbir svako jutro, provjereno pomaže
2018 10 21
Zbog alergije sam pocela trositi ulje crnoga kima,trenutno sam prehladena😂
2018 10 21
Beta glukan koristim ali vjerojatno treba bar mjesec dana da se vidi ucinak. Im ih vise vrsta. Citala sam da je Imunosal beta glukan super, razmisljam i taj probat.
2018 10 21
Jedino što je meni pomoglo je domaći kefir, zrnca sam nabavila od jedne cure baš tu na krpicama. Evo sad će 2. godina, a ja nisam popila nijednu tabletu za alergije niti koristila kortiće. A u najgorim fazama mi je ige na alwrgene bio preko 2000. Proguglaj si malo alergije i probiotike, meni su jaaaako pomogli. Svako jutro natašte 2 dcl i to je to.
2018 10 21
Hvala Vam puno svim. Isprobat cu sve jee najbolje bi bilo bez tableta.
2018 10 22
> mediii: > Nemojte uzimati nikakvu "alternativu" jer si možete time nanjeti puno štete. > Takvi pripravci su jako često toksični za jetru i bubrege, pogotovo betaglukan i razni drugi pripravci nepoznatog i neispitanog sadržaja. > Poslušajte nadležnog liječnika. Potpis. Trebate posjetiti liječnika.
2018 10 22
> Tanči14: > > mediii: > > Nemojte uzimati nikakvu "alternativu" jer si možete time nanjeti puno štete. > > Takvi pripravci su jako često toksični za jetru i bubrege, pogotovo betaglukan i razni drugi pripravci nepoznatog i neispitanog sadržaja. > > Poslušajte nadležnog liječnika. > Potpis. > Trebate posjetiti liječnika. Meni je baš doktor preporučio uzimanje beta glukana uslijed dugotrajne upale koja nikako nije prolazila. Što se tiče alergija, nije problem u podizanju imuniteta već u smirivanju odgovora tijela na alergene. Najnovija istraživanja su pokazala vezu između manjka dobrih bakterija u crijevnoj flori i ozbiljnosti alergija.
2018 10 22
kefir zrnca i avamys sprej, bar u mom slucaju pomaze.Nista drugo, ni alternativa, tinkture, cajevi, ni tablete, sve sam probala.Samo kad je bura to je za poludit, nekad mislim da imam gripu koliko kisem, i suzne oci su konstantno, bas ne da funkcionirati ..svakako ovo ublazi..sprej je mis na recept oko 70 kn
2018 10 22
> mediii: > Nemojte uzimati nikakvu "alternativu" jer si možete time nanjeti puno štete. > Takvi pripravci su jako često toksični za jetru i bubrege, pogotovo betaglukan i razni drugi pripravci nepoznatog i neispitanog sadržaja. > Poslušajte nadležnog liječnika. Jedna doktorica mi je preproučila već prije beta glukan za nešto drugo, te za općenito podizanje imuniteta, pa zato to pijem. Idem doktoru no dok obavim hrpu pretraga i dok čekam nalaze pa tek onda doktoru da vidi u biti točno što mi sve je ili nije, odlučila sam malo tu pitati ljudi kako se bore s alergija. Evo par ljudi vele kefir zrnca nisam stvarno nikad to probala, a sigurno ne može štetiti? Puno hvala. Kefir zrnca su me sad jako zainteresirala. Vi koji koristite kefir zrnca, otkud nabavljate ?
2018 10 22
> sanjakova1024: > > mediii: > > Nemojte uzimati nikakvu "alternativu" jer si možete time nanjeti puno štete. > > Takvi pripravci su jako često toksični za jetru i bubrege, pogotovo betaglukan i razni drugi pripravci nepoznatog i neispitanog sadržaja. > > Poslušajte nadležnog liječnika. > Jedna doktorica mi je preproučila već prije beta glukan za nešto drugo, te za općenito podizanje imuniteta, pa zato to pijem. Idem doktoru no dok obavim hrpu pretraga i dok čekam nalaze pa tek onda doktoru da vidi u biti točno što mi sve je ili nije, odlučila sam malo tu pitati ljudi kako se bore s alergija. Evo par ljudi vele kefir zrnca nisam stvarno nikad to probala, a sigurno ne može štetiti? > Puno hvala. Kefir zrnca su me sad jako zainteresirala. Vi koji koristite kefir zrnca, otkud nabavljate ? Ja sam dobila tu od jedne cure s krpica. Kako ih stalno dijelim trenutno još nemam za poslati, ali za tjedan dana bi se mogle dovoljno razmnožiti.
2018 10 22
Možemo se čuti ako ćeš imati, puno hvala :D
2018 10 22